رسپبری پای پرس کتابی در مورد تعمیر کامپیوتر برای افرادی که عدم تحمل فناوری دارند ارائه می دهد – Review Geek


عکس
پرس تمشک

رایانه خانواده خود را درست کنید و آنها شما را برای روز تنها خواهند گذاشت. به خانواده ات بده این کمک خواهد کرد! کامپیوتر من شکسته است کتاب تعمیر و … خوب ، آنها هنوز هم ممکن است به کمک شما نیاز داشته باشند. آخرین کتاب رزبری پای پرس ، نوشته شده توسط الماس باری کالینز، به مشکلات رایج رایانه و راه حل های ترمیم غیرقابل تحمل فنی می پردازد.

با 10 دلار ، این کمک خواهد کرد! کامپیوتر من شکسته است خوب است منفعل-پرخاشگر هدیه لحظه آخری. برای حل مشکلات رایج فناوری مانند گرم شدن بیش از حد و ضعف دوام باتری از تصاویر خنده دار ، کنایه و انگلیسی (به جای techno-gobblediguk) استفاده می کند. در این کتاب همچنین مزاحمت های کوچکی دیده می شود ، مانند رایانه ای که بیش از حد معمول به خواب می رود.

https://www.youtube.com/watch؟v=jzpre3BVTVc

می توانید یک نسخه از آن را سفارش دهید این کمک خواهد کرد! کامپیوتر من شکسته است از طریق فروشگاه آنلاین Raspberry Pi Press یا نسخه PDF رایگان را در اینجا بارگیری کنید قاب سیم. افراد در انگلیس می توانند نسخه شخصی خود را از فروشگاه کمبریج پی تحویل بگیرند.

فراموش نکنید که معامله جمعه سیاه را در فروشگاه رزبری پای بررسی کنید – هنگام خرید یک کتاب از فروشگاه ، دو کتاب دیگر به صورت رایگان دریافت می کنید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*