ریموت Chromecast خود را گم کرده اید؟ خوب ، اکنون می توانید یکی دیگر را با قیمت 19.99 دلار خریداری کنید – Geek Review


جاستین دوینو

Chromecast جدید با Google TV چند هفته است که در دسترس است و امیدواریم هنوز ریموت را گم نکرده باشید. اما اگر این مورد را داشته باشید ، Google فقط جایگزین هایی را در فروشگاه خود قرار داده است که به شما امکان می دهد از راه دور دیگری را فقط با 19.99 دلار خریداری کنید.

جالب توجه است ، همانطور که توسط پلیس آندروید کشف شده است ، مشخصات فروشگاه Google نشان می دهد که این ریموت همراه با شتاب سنج است. در حال حاضر هیچ امکاناتی وجود ندارد که از چنین سخت افزاری استفاده کند ، و این در هنگام ارائه Google ذکر نشده است. باید ببینیم آیا این شرکت چیزی در آستین آنها دارد یا خیر. ممکن است گزینه ای برای روشن شدن خودکار تلویزیون هنگام تحویل گرفتن آن وجود داشته باشد؟

مشخصات کنترل از راه دور Chromecast
گوگل

در حال حاضر ، کنترل از راه دور فقط با Chromecast جدید با Google TV کار می کند که فقط چند هفته در دسترس است. اما خوب است بدانید که اگر ریموت دیگری را گم کردید به راحتی می توانید سفارش دهید. یا شاید شما فقط برای هر لحظه ثانیه می خواهید.

البته ، از راه دور دارای بلوتوث استاندارد برای جفت شدن با Chromecast ، سنسور IR برای کنترل تلویزیون و میکروفون است تا بتوانید با دستیار Google صحبت کنید. همچنین در سه رنگ برف ، طلوع آفتاب و آسمان (یا در افراد عادی: سفید ، صورتی و آبی) موجود است ، بنابراین می توانید عنصر اصلی خود را رنگ کنید. به علاوه ، 19.99 دلار بد نیست ، با توجه به اینکه قیمت آن شامل یک جفت باتری AAA است.

منبع: فروشگاه Google از طریق پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*