زنگ ویدئویی عالی Eufy امروز 80 دلار (140 دلار) قابل توجه است – Geek Review


اگر زنگ تصویری ندارید ، آن را از دست می دهید. اینها بهترین و مهمترین دستگاههای خانه هوشمند هستند که می توانید صاحب آنها باشید. اما زنگ های ویدئو گران هستند و اغلب به سیم کشی خانه شما احتیاج دارند. اما امروز انتخاب ما برای بهترین زنگ کلی فیلم 80 دلار تخفیف است. با 140 دلار ، زنگ در بی سیم بسیار ارزان تر از بقیه است.

در حالی که بسیاری از زنگ های ویدئو از 200 دلار شروع می شوند و پس از آن برای فعال سازی ویژگی هایی که واقعاً می خواهید مانند افراد و شناسایی بسته ها ، نیاز به اشتراک دارند ، Eufy از همه اینها جلوگیری می کند. زنگ ویدئو Eufy به ابر متکی نیست ، نیازی به اشتراک ندارد و همه ویدیوی شما را در دستان شما نگه می دارد. شما مالک آن هستید و هیچ کس دیگری نمی تواند آن را لمس کند.

این نسخه بهبود یافته از زنگ درب Eufy به سیم کشی منزل شما احتیاج ندارد ، اگر می توانید از شارژ مجدد باتری صرف نظر کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. شما با هوش مصنوعی داخلی (AI) ویدیوی 2K عالی دریافت می کنید که می تواند افراد را شناسایی کرده و هنگام نزدیک شدن به در به شما هشدار دهد. در بررسی نسخه قبلی کابل ، اشاره کردیم که هوش مصنوعی بسیار چشمگیر است ، اگرچه گاهی اوقات به اشتباه سایه ها را برای انسان سایه می زند.

البته می توانید با این افراد صحبت کنید و حتی اگر وقت پاسخ دادن به بازدید کننده را ندارید ، سلام و احوالپرسی های از قبل ضبط شده را تنظیم کنید. زنگ در همه فیلم های شما را در یک مرکز محلی که در خانه خود نگهداری می کنید ضبط می کند. Eufy از پروتکل های رمزگذاری داده AES-256 برای محافظت از ذخیره سازی و پخش فیلم شما استفاده می کند.

با رد کردن نیاز به اشتراک فعلی ، Eufy Doorbell در درازمدت در هزینه های شما صرفه جویی می کند و گرفتن آن برای تخفیف 80 دلاری دیگر تنها باعث افزایش پس انداز می شود. این کار را قبل از انقضا معامله انجام دهید.

زنگ در تصویری مقرون به صرفه.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*