سئو داخلی سایت و سئو خارجی چه هستند و چه تفاوتی دارند؟

البته حق هم دارن، چون لینک سازی یک پروسه مهم و تاثیرگذار برای وب سایت ها هست و اگر صحیح انجام نشه می تونه ضررهای جبران ناپذیری به وب سایتتون بزنه. متدی که شدیدا هم خطرناک و به همون میزان هم تاثیرگذار و معجزه گر هست. در ماه های آینده شاهد این خواهیم بود که یک الگوریتم برای شناسایی PBN ها منتشر شود. موتورهای جستجو چندین دهه تلاش کردهاند که بهترین راههای ممکن را برای کسب نتایج برتر وبسایت ها ایجاد کنند. در بدترین حالت به صورت دستی به خاطر داشتن بک لینک های غیر طبیعی پنالتی میشوید و به این ترتیب دامنه شما به طور کامل از 100 نتیجه برتر گوگل محو میشود. اگر مطالب را به صورت معمولی در وبلاگ ها درج کنید قطعا نمی تواند برای موفقیت پروژهPBN مفید باشند. این سایتها کلمات کلیدی مانند عبارات مربوط به محصول برای تعطیلات، کالاهای آتی یا ترندهای آنلاین را با چند هفته محبوبیت هدف قرار میدهند.

سعی کنید کلمات کلیدی مورد استفاده را هنگام ایجاد پیوند به وبلاگ خود تغییر دهید. پیوندها با متن متغیر مهم است که با استفاده از کلمات کلیدی خود به وبلاگ خود پیوند دهید ، اما شما نمی خواهید همه پیوندها یکسان باشند. مطمئنا شما باید درباره موضوعی که فعالیت میکنید، فعالیت خود را تخصصی تر کنید که گوگل نیز به شما اعتماد کند. در واقع شما باید کپی رایت را رعایت کنید، برای جریمه نشدن بهتر است پایین مطلب یک لینک از منبع اصلی معرفی کنید. برای هر دامنهی خریداری شده بهتر است ارائه دهندهی هاستینگ جدیدی را انتخاب کنید. هنگامی که شبکه شما به اندازه کافی بزرگ است برای به دست آوردن سایت (های) اصلی که در حال حاضر روی آن کار می کنید ، می توانید آن را به عنوان یک خوشه جدا کنید و ساختار بعدی را شروع کنید. لینک سازی های داخلی رو در مقالات و ساختار سایت به بهترین شکل ممکن رعایت کنید.

در حالی که این ممکن است مانند کارهای زیادی به نظر برسد ، واقعاً کار سختی نیست. چرا که ممکن است بسیاری از لینک هایی که ابزاهای آنالیز رقبا به ما نشان میدهد توسط وب مستر یا کارشناس سئو سایت رقیب disavow شده باشد، حال شما با تقلید از استراتژی لینک سازی رقبا آن لینک ها را برای سایت خود خواهید گرفت که جز بیراهه رفتن هیچ امتیاز دیگری برای ما نخواهد داشت. شاید بهترین راهنمایی برای سئو کلاه سفید این جمله باشد که: سئو را بجای بهینه سازی برای موتورهای جستجو به بهینه سازی برای مخاطب ترجمه کنید. درواقع سئو خارج از سایت به موتورهای جستجو مانند گوگل میگوید که دیگران چه احساسی نسبت به وبسایت شما دارند. با این موضوع گوگل متوجه میشود که سایرین شما را تا چه حد قبول دارند و مطالبتان را مطالعه میکنند. هر 10 ارزش بیشتر باشد ، گوگل بیشتر صفحه شما را نشان می دهد.

پس از وارد کردن کلمه مورد نظر در این موتور های جستجوگر نتایجی برای شما ظاهر می شود که از وب سایت های مختلف تشکیل شده یک سری از این وبسایت ها در جایگاه بالاتری و یکسری در جایگاه پایینتری قرار دارند آنهایی که در جایگاه بالاتری قرار دارند لینک های بهتری هستند زیرا موتورهای جستجوگر چنین می خواهند به دلیل استانداردهایی که برای خود تعریف کردند اگر هر وب سایت در آن استانداردها قرار داشته باشد رتبه بالاتری در موتور جستجو دریافت می کند. بک لینک، به لینک هایی گفته می شود که از یک سایت به سایت مورد نظر ارجاع داده می شوند. طبق گفته کارشناسان الگوریتم گوگل قرار بود بک لینک ها را بعنوان عامل موثر بر سئو در نظر نگیرد، اما این مسئله ظاهرا کاملا برعکس رخداد و گوگل امتیاز بالای به بک لینک ها ارائه داد. اما، همانطور که قبلا ذکر شد، هنگام استفاده از بک لینک PBN، در تلاش جستجوگرها برای بالا بردن رتبه بندی وب سایت، خطرات زیادی وجود دارد. برای اینکه بتوانید یک سئوی خارجی سایت قوی داشته باشید باید پیگیری کنید که در طی یک دوره زمانی چند بکلینک و هرکدام چند بار دریافت کردهاید. هرچه تعداد بک لینک سایت بیشتر باشد، این رای بیشتر است ولی باید مراقب باشید که گوگل تصور نکند که شما برای برنده شدن رای خریده اید.

بک لینک PBN (پی بی ان) چیست؟ با توجه به روش که ما به شما آموزش داده ایم گوگل هرگز متوجه نمی شود شما در حال لینک سازی پی بی ان برای سایتتان هستید. این مسئله باعث شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله و سایر مقاله های منتشر شده در این سایت، تنها در باره روش هایی بحث کنیم که ماندگاری بالا و اصولی دارند و بعبارتی ما تنها سئو کلاه سفید را آموزش خواهیم داد. برخی از تاکتیک های ایجاد لینک به سمت سئو کلاه سیاه تمایل دارند و از حیطه ی موتور های جستجو خارج می شوند، بنابراین درباره ی این موضوع با احتیاط حرکت کنید. اما حتی اگر این کار را انجام ندهید، به یاد داشته باشید که تاکتیک های کلاه سیاه آنها، سرانجام آنها رابه دام خواهد انداخت! در حالی که رقیب شما برای دریافت لینکها به PBN متکی است ، شرکت شما میتواند بر اساس بهترین روش هایی که قدرت ماندگاری بیشتری دارند و موتورهای جستجوگر آنها را ناخوشایند نمی دانند ، کمپین های لینک سازی قوی تری ایجاد کند.

یکی دیگر از مشکلاتی که بک لینک سازی به روش قدیمی برای شما و سایت تان وجود دارد این است که در این روش، رقیبان می توانند به طور کامل بر فعالیت های بک لینک سازی شما نظارت کرده و در هر سایتی که لینک شما دیده می شود لینک خود را قرار دهند. بنابراین، هنگامی که یک وب سایت به سایت دیگری لینک میدهد، بک لینک ایجاد میشود. ۳. تنظیمات مختلف CMS را در وبسایتها تنظیم کنید: یک منطقه زمانی، قالبهای زمان و تاریخ و غیره. بک لینک در واقع پیوند یا لینکی است که از سایتی به سایت دیگر داده میشود. بک لینک چیست ؟ نکته : در بالا ما انواع روش های دریافت بک لینک را ذکر کرده ایم، این به معنی تائید این روش ها نیست. اصلا نیاز نیست که برای ساخت بک لینک های قدرتمند پی بی ان هزینه اضافه کنید. خرید بک لینک PBN این روزا بک لینکای پی بی ان در اوج خودشون هستن و تقیرباً میشه گفت هر کسی که با سئو تا حدود زیادی آشنا باشه میدونه بک لینکای pbn برای افزایش رتبه سایت استفاده میشه… بک لینک های گرفته شده از خارج سایت جزو سئوی off-site تلقی می شوند و موتور های جستجوگر از لینک دهنده ها به عنوان نشانه هایی از کیفیت که با محتوای آن مرتبط است استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*