سرویس جدید Redbox Video on Demand به شما امکان تماشای فیلم ها را به صورت رایگان می دهد – Review Geek


غرفه جعبه قرمز در زمینه سفید
ردباکس

ورود به سینماها در بهترین حالت یک چالش است. در پاسخ ، بسیاری از شرکت ها ، از دیزنی گرفته تا برادران وارنر ، تماشای فیلم از خانه را آسان می کنند. اکنون Redbox می خواهد در بازی شرکت کند و قیمتی را دارد که شما آن را دوست دارید – رایگان. همین حالا می توانید بدون نیاز به ورود ، فیلم ها را به صورت رایگان و با تبلیغات در سیستم عامل خود پخش کنید.

سرویس AVOD Redbox (ویدیوی درخواستی) برای گسترش پیشنهاد تلویزیونی زنده که قبلاً اعلام شده بود ، استفاده می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه Redbox را برای Roku ، iOS ، Android برای تلفن همراه و تلویزیون یا Vizio بارگیری کنید (پشتیبانی AVOD از LG ، Xbox ، Samsung و Chromecast به زودی ارائه می شود) و دکمه تماشای رایگان را انتخاب کنید. سپس “Free on Demand” را انتخاب کنید.

در حال حاضر ، لیست کمی محدود است و تعداد کمی فیلم جدید در دسترس است. اما شما می توانید فیلم های کلاسیک و محبوب را از اکشن تا عاشقانه پیدا کنید ، کیک بوکسر به پنه لوپه. و متکدیان نمی توانند رای دهنده باشند ، می توانند؟

برای تماشای فیلم های رایگان یا تلویزیون زنده نیازی به داشتن حساب Redbox ندارید ، اما مجبورید برخی از تبلیغات را تحمل کنید. اگر توانایی پرداخت هزینه آنها را ندارید ، پرداخت اجاره همیشه یک گزینه است.

سرویس AVOD Redbox در حال اجرا است ، به شرط اینکه برنامه و دستگاه های مناسبی داشته باشید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*