سرویس پخش جریانی جدید Discovery + ، Discovery + ، در ژانویه راه اندازی می شود – Geek را مرور کنید


کشف

اگر شما عاشق تماشای تاریخ و برنامه نویسی طبیعت هستید ، ما این ویژگی را داریم خبر خوب: سرویس پخش جریانی جدید Discovery کشف +، در ایالات متحده در 4 ژانویه 2021 راه اندازی شد. این برنامه در اکثر سیستم عامل های اصلی با دو گزینه برنامه ، یکی با تبلیغات و دیگری بدون تبلیغات در دسترس خواهد بود. اما این سرویس دیگری است که دلارهای سخت شما را می خواهد.

Discovery + زودتر از ماه نوامبر در انگلیس آغاز به کار کرد ، اما پوشش بین المللی بیشتری از ایالات متحده در سال 2021 شامل برزیل ، اسپانیا ، ایتالیا ، هلند و برخی از کشورهای آسیایی را پوشش می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=mKKSl0aYOZM

این سرویس با بیش از 55000 قسمت در بیش از 2000 نمایش ، بیشتر کاتالوگ تلویزیونی Discovery را تقلید می کند. همچنین می توانید در هنگام راه اندازی انتظار دسترسی به انحصاری ها را داشته باشید سفر 90 روزه سری ، اولین نگاهی به برنامه نویسی شبکه ماگنولیا و دسترسی به مستندهای بی بی سی. Discovery + همچنین حداقل در ابتدا شامل کانال های معروف Discovery مانند Animal Planet ، TLC ، HGTV ، شبکه غذایی ، Lifetime و History Channel خواهد بود.

با خیلی های دیگر خدمات پخش جریانی در دسترس ، قابل درک است که پرداخت هزینه برای دیگری دشوار است. با این حال ، Discovery + با وجود کانال های محبوب بسیاری در لیست خود ، برای هر کسی که مستند ، سریال خانگی و تلویزیون واقعیت را دوست دارد و همچنین هر کسی که به قطع کابل فکر می کند گزینه مناسبی است.

از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*