سلام به Apple AirPods Max با 549 دلار – Geek Review


یکی در حالی که از هدست AirPods Max استفاده می کند روی مک بوک می نویسد
سیب

پس از ماه ها حدس و گمان ، اپل هدفون های پیشرفته جدید خود را از بازار خارج کرد. این هدست که AirPods Max نامیده می شود ، دارای Adaptive EQ ، Active Noise Cancellation (ANC) و صدای فراگیر و همچنین ویژگی های همگام سازی دستگاه است که باعث معروفیت AirPods اصلی شده است. آماده شوید تا کل کیف پول خود را خالی کنید ، AirPods Max 549 دلار قیمت دارد و امروز با تاریخ عرضه 15 دسامبر پیش خرید می شود.

این قیمت بالا تنها چیزی نیست که می تواند شما را وادار کند دوبار در مورد قرار دادن پول سخت در AirPods Max فکر کنید. آنها فقط می توانند با دستگاه های اپل کار کنند. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی فقط دستگاه های اپل را در شرایط مورد نیاز خود ذکر کرده است:

AirPods Max به دستگاه های اپل با iOS 14.3 یا بالاتر ، iPadOS 14.3 یا بالاتر ، macOS Big Sur 11.1 یا بالاتر ، watchOS 7.2 یا بالاتر یا tvOS 14.3 یا بالاتر نیاز دارد.

اما این لیست ممکن است کامل نباشد. محصولات دیگر مانند AirPods و AirPods Pro نیز لیستی از نیازهای “فقط اپل” دارند ، اما هنوز با Android کار می کنند. مشخص نیست که چرا با دستگاه های اندرویدی مانند سایر AirPod ها کار نمی کند ، اما این شرکت یک آداپتور روشنایی را به جک هدفون می فروشد که در صورت عدم کار اندروید دیگر می تواند به شما کمک کند. در هر صورت ، حداقل برخی از ویژگی ها مانند صدای فراگیر را در حین کار از دست خواهید داد ، اگرچه برای بلند شدن شدید به آیفون یا آیپد نیاز دارید.

هدفون AirPods Max به آیفون ، که با هدفون جفت می شود.
سیب

بسیاری از این ویژگی ها مستقیماً از دستگاه های اپل تهیه می شوند. این شامل حالت شفافیت ، صدای فراگیر ، ANC و EQ تطبیقی ​​است. و اپل پیچ و تاب به تاج دیجیتال ساعت اپل وارد کرد.

تاج دیجیتال جدید به شما امکان کنترل صدا ، همراه با قابلیت پخش و مکث صوتی ، رد کردن آهنگ ها ، پاسخگویی و پایان تماس های تلفنی و فعال سازی سیری را می دهد. آن را در کنار کلید ANC پیدا خواهید کرد. از نظر صوتی ، AirPods Max دارای یک درایور پویا 40 میلی متری است که توسط اپل طراحی شده است ، که به گفته این شرکت “صوتی با دقت بالا” را ارائه می دهد. اپل می گوید: “طراحی صوتی و نرم افزاری پیشرفته” آن “بیس غنی ، عمیق ، دقیق میان رده و واضح و سه برابر خالص را فراهم می کند تا هر نت قابل شنیدن باشد.”

مانند Airpods و AirPods Pro ، AirPods Max از تراشه H1 برای ایجاد سریعتر و آسان تر جفت شدن با دستگاه های اپل شما استفاده می کند. با یک لمس می توانید دستگاه را تنظیم کنید. و AirPods Max تشخیص می دهد که چه موقع آنها را می پوشید و چه زمانی آنها را در می آورید.

کیف هوشمند آبی با مجموعه مجموعه AirPods Max آبی
سیب

وقتی آنها را بردارید ، می توانید آنها را در Smart Case موجود قرار دهید ، که به نوبه خود AirPods Max را در حالت شارژ اضافی قرار می دهد تا عمر باتری را افزایش دهد. متأسفانه شما برای شارژ مجدد هدفون به جای USB-C از کابل برق استفاده می کنید. اپل با کاهش نویز فعال و صدای فراگیر حداکثر 20 ساعت زمان پخش را قول می دهد

امروز می توانید Apple AirPods Max را با قیمت 549 دلار پیش سفارش دهید و در 15 دسامبر عرضه می شود. آنها در رنگ های خاکستری کیهانی ، نقره ای ، آبی آسمانی ، سبز و صورتی موجود هستند.

منبع: اپل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*