سونی پس از مشکلات گسترده PS4 ، Cyberpunk 2077 را از فروشگاه PlayStation بارگیری می کند – Geek Review


به راحتی می توان گفت که اغلب به تأخیر می افتد سایبرپانک 2077 مورد انتظارترین نسخه بازی در سال 2020 بود. و اغراق نیست اگر بگوییم وقتی این نسخه از راه رسید ، کاملاً بی نقص بود. در پاسخ به یک هفته گزارش اشکالات و عملکرد وحشتناک PS4 ، سونی بازی را از فروشگاه خود خارج کرد و پیشنهاد بازپرداخت را داد.

دیروز دیروز سونی این خبر را اعلام کرد ، پس از برخی سردرگمی ها سایبرپانک 2077 توسعه دهنده CD Projekt Red گیمرهای متاسفانه PS4 و Xbox One را به بازیابی ترغیب کرده است. (برخلاف Steam و برخی دیگر از فروشگاه های بازی رایانه ای ، مکانیزم بازپرداخت رسمی برای فروش کنسول دیجیتال وجود ندارد.) سایبرپانک 2077 دیگر هنگام جستجو در فروشگاه PlayStation ، چه برای PS4 و چه برای PS5 ، جایی که به نظر می رسد شروع خیلی نرم تری وجود دارد ، ظاهر نمی شود. در بیانیه ای مختصر در وب سایت ، سونی بازیکنانی را که خواهان بازپرداخت هستند تشویق می کند تا با سیستم پشتیبانی تماس بگیرند ، جایی که خرید تأیید و لغو می شود.

بازیکنانی که قبلاً خرید کرده اند سایبرپانک 2077، به صورت دیجیتالی یا فیزیکی ، در صورت تمایل برای ادامه بازی آزاد هستند. اما در زمان نگارش ، تنها راه برای گرفتن نسخه برای PS4 یا PS5 یافتن نسخه فیزیکی آن است. زمان بازگشت بازی به فروشگاه دیجیتال پلی استیشن مشخص نیست ، اگرچه CDPR مطمئناً به دنبال این کار است. این بازی همچنان در Xbox One و Series X / S و همچنین در تمام فروشگاه های بزرگ بازی های رایانه ای به فروش می رسد. نکته قابل توجه این است که آرم PS4 هنوز در وب سایت رسمی بازی ظاهر می شود.

در حالی که فروش آن به تنهایی از آن در برابر “شکست” محافظت می کند ، پاسخ اولیه به آن است سایبرپانک 2077 در بهترین حالت مخلوط شده است. بررسی های اولیه (محدود به نسخه رایانه های شخصی) ، دنیای عمیق ، تجسم و سیستم های پیشرفته آن را تحسین می کردند ، اما گفتند که مواد پیش از انتشار در نوآوری آن بیش از حد تبلیغ شده اند و بیش از سهم عیب های بومی ژانر جهان باز را دارند. برخلاف عملکرد ضعیف رایانه های قدیمی ، PS4 و Xbox One ، سایبرپانک با استقبال گرم در Stadia و GeForce Now مواجه شده است ، جایی که سخت افزار قدرتمند ابر از طرف گوگل و NVIDIA باعث می شود که حتی از یک رایانه شخصی بازی میان رده نیز بهتر باشد.

توسعه دهندگان و ناشران گاهی اوقات در صورت مشاهده اشکالات قابل توجه ، بازی ها را از توزیع دیجیتال بارگیری می کنند ، اما نسخه AAA مانند نسخه کاملاً خارج شده از یک سازنده اصلی کنسول بی سابقه است. مفسران سفته بازی تعجب می کنند که آیا پیشنهاد عجولانه CDPR برای بازپرداخت ، اگرچه نمی تواند آنها را خارج از فروشگاه بازی های رایانه ای خود ارائه دهد ، اما سونی را به پاسخی سریع و مجازات سوق داده است.

منبع: کوتاکو
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*