سیم کارت عالی Elite Dangerous در حال حاضر در فروشگاه Epic Games رایگان است – Geek را مرور کنید


تحولات مرزی

چندین سال است که فروشگاه Epic Games Store به طور جدی بازی های رایانه ای فوق العاده ای را توزیع می کند. آخرین مورد است نخبه خطرناک است، یکی از بهترین بازی های ساخته شده برای پرواز با سفینه فضایی و انجام کارها. این برنامه تا روز پنجشنبه ، 26 نوامبر به صورت رایگان در دسترس است.

نخبه خطرناک است جدیدترین سری بازی های شبیه سازی فضا است که به سال 1984 برمی گردد ، زمانی که جهان از نظر رویه تولید می شود نخبه برای اولین بار با گرافیک سه بعدی با قاب سیم ساخته شده است. آخرین بازی ، که در سال 2014 راه اندازی شد ، دارای یک دنیای فوق العاده تصفیه شده و پر از تجار و دزدان دریایی و همچنین یک تهدید بیگانه بی نظیر است.

این خیلی بیشتر از یک بازی اکشن یک بازی شبیه سازی است: اگر انتظار نبردهای مداوم را دارید اسکادران دزد، ناامید خواهید شد نخبه خطرناک است این بیشتر در مورد اکتشاف دقیق ، رویه ای کهکشان ، بدست آوردن همه جزئیات دقیقاً مانند حمل بار و بررسی اسرار است – اوه ، و گاهی منفجر کردن کشتی های دشمن. خیلی کارهاست آسمان هیچ کسگرچه واقع گرایانه تر است – اگر می توانید برای شبیه سازی چیزی که وجود ندارد این حرف را بزنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=YESNObZJTgQ

نخبه خطرناک است یک بارگیری رایگان است که در انتظار گسترش بعدی آن است ، ادیسهکه اکتشاف پیاده روی سیارات و ناوگان عظیم ناوگان را برای جلسات چند نفره اضافه خواهد کرد. اگرچه می توان آن را با یک کامپیوتر استاندارد به علاوه ماوس و صفحه کلید یا کنترلر پخش کرد ، اما بهترین راه برای بازی با هدفون های چوبی و چوکی است. می توانید نسخه اصلی را درخواست کنید نخبه خطرناک است آنلاین یا در نسخه ویندوز فروشگاه Epic Games.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*