شارژر جدید Satechi با قیمت 30 دلار MagSafe کابل طولانی تر و شارژ 7.5 وات ارائه می دهد – Geek را مرور کنید


Satechi

تلفن های iPhone 12 با MagSafe همراه هستند ، روشی که به شما امکان می دهد لوازم جانبی را به صورت مغناطیسی به پشت آنها متصل کنید. Satechi با راه اندازی نسخه اختصاصی شارژر MagSafe که تا 7.5 وات برق را پشتیبانی می کند ، به این لذت می پیوندد. این شرکت همچنین یک برچسب مغناطیسی اختیاری تولید می کند که به شما امکان می دهد از شارژر با تلفن های غیر MagSafe استفاده کنید.

بدون شک بزرگترین مزیت شارژر Satechi این است که کابل بسیار طولانی تر از نسخه اپل است و با قیمت کمتری 29.99 دلار ارائه می شود. فقط بخاطر داشته باشید که در مقابل 15 وات از گزینه سمت اول ، به 7.5 وات محدود خواهید شد. شارژر Satechi در مقایسه با نمونه نقره ای و سفید که با انتخاب شارژر اپل به دست می آورید ، در رنگ خاکستری فضا نیز موجود است.

برچسب مغناطیسی Satechi و شارژر MagSafe در شرف اتصال به تلفن هستند
Satechi

اگر آیفون 12 ندارید چه می کنید؟ شما می توانید برچسب MagSafe را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنید و آن را به قاب خود یا تلفن خود وصل کنید. با این کار می توانید از شارژر MagSafe Satechi بدون صرف هزینه برای آیفون جدید استفاده کنید.

MagSafe خودش کاملاً ظریف است. از نظر شارژرها ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا شارژ بی سیم داشته باشید بدون اینکه این آسیب معمول در استفاده از دستگاه خود هنگام تشک باشد. همچنین در مورد لوازم جانبی دیگر مانند کیف پول نیز عالی است که به طور بالقوه می تواند فضای جیب شما را ذخیره کند.

هر دو محصول برای پیش سفارش در دسترس هستند و از 16 دسامبر تحویل کالا آغاز می شود. اگر قبل از 16 سفارش دهید ، می توانید هنگام استفاده از کد ، 20٪ تخفیف بگیرید آهن ربا. این کد قابل استفاده است چه آنها را با هم بخرید و چه جداگانه.

منبع: Satechi
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*