شخصیت های اردوی جیبی دنیای واقعی – بررسی Geek


نینتندو

بازی موبایل رایگان مورد علاقه همه در دنیای واقعی ارائه می شود. در نینتندو آخر عبور از حیوانات: اردوگاه جیبی این به روزرسانی قدرت AR را باز می کند ، به شما این امکان را می دهد تا شخصیت ها را برای عکاسی در دنیای واقعی آزاد کنید. این به روزرسانی همچنین شامل حالت AR Cabin است که در آن می توانید نسخه های سه بعدی خانه همسایگان خود را از جمله سایر ویژگی ها مشاهده کنید.

اردوی جیبی دوربین AR احساس می کند Pokemon Goحالت AR شما یک شخصیت را انتخاب می کنید ، دوربین خود را به یک مکان خالی یا میز خالی هدایت می کنید و شخصیت را به دنیای واقعی رها می کنید. سپس می توانید نحوه نمایش شخصیت را انتخاب کرده و از آنها در دنیای واقعی عکس بگیرید.

از طرف دیگر ، AR Cabin شما را از دنیای واقعی خارج می کند و شما را در آن قرار می دهد عبور حیوانات در خانه. شما می توانید کابین را خودتان تحسین کنید یا حداکثر 8 شخصیت را دعوت کنید تا با شما بیرون بروند. اگر فقط می توانستم آن را در زندگی واقعی داشته باشم … 😢

همراه با تمام ویژگی های جدید AR ، اردوی جیبی اکنون مناطق کمپینگ شخصی سازی شده بیشتری وجود دارد. نینتندو همچنین یک دوره آزمایشی یک ماهه برای طرح مبلمان و مد (معمولاً 8 دلار) برای تبلیغ ارائه می دهد اردوی جیبی بازیکنان برای جمع آوری و استفاده از موارد بیشتر.

متاسفانه جدیدترین اردوی جیبی به روزرسانی پشتیبانی از برخی تلفنهای قدیمی را قطع می کند. نینتندو می گوید که آیفون برای استفاده از آن باید iOS 11 را اجرا کند اردوی جیبیو اینکه تلفن های اندرویدی باید اندروید 5.0 یا بالاتر را با 64 پردازنده و 1.5 گیگابایت RAM اجرا کنند. برخی از گیمرها شکایت دارند که در حالی که دستگاه آنها شرایط جدید را دارد ، آنها نمی توانند دریافت کنند به روز شده اردوی جیبی برای کار. نینتندو به شکایات مربوط به این مشکل پاسخ نداده است.

منبع: نینتندو از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*