شسته و رفته می خواهد اسکن سه بعدی پا برای کمک به شما در یافتن کفش های کتانی کاملاً مناسب – Geek Review


تمیز

Neatsy در راه اندازی جدید از یادگیری ماشین AI برای کمک به شما در یافتن کفشی ورزشی کاملاً مناسب با پای شما استفاده می کند. برنامه آن با استفاده از دوربین سلفی که عمق آیفون را تشخیص می دهد ، از آن برای اسکن پا برای گرفتن یک مدل سه بعدی از آن استفاده می کند. سپس الگوریتم وی توصیه هایی را برای کفش های ورزشی ارائه می دهد ، که پیش بینی می کند ایده آل باشد.

برنامه Neatsy خلا v مورد نیاز را پر می کند که باعث خوشحالی بیشتر مشتریان و شرکت های کفش خواهد شد. به احتمال زیاد مشتریان کفش کتانی مناسب و متناسب پیدا می کنند و در نتیجه دیگر نیازی به استرداد آن برای اندازه دیگری ندارند. و شرکت ها مجبور نیستند هزینه های ناشی از بازده رایگان را تا این اندازه بازده ارائه دهند یا به خوردن ادامه دهند.

از آنجا که این برنامه به دوربین FaceID جلوی آیفون متکی است ، فقط به عنوان یک شروع نرم در حال حاضر در دسترس کاربران iOS قرار دارد (اگرچه قرار است به طور رسمی در ماه دسامبر راه اندازی شود). در حال حاضر ، این برنامه فقط به کفش های کتانی و نه انواع کفش ها محدود شده است و می تواند فقط در چند مارک تجاری مانند Jordan Air ، Nike ، Adidas و Puma مناسب باشد. با این حال ، با افزایش نرم افزار پایگاه داده و بهبود الگوریتم های خود ، احتمالاً به انواع بیشتری از کفش ها و مارک ها گسترش خواهد یافت ، زیرا مطمئناً مورد نیاز است.

کاربرد مناسب با اسکنر برای کفش و کفش ورزشی
تمیز

این برنامه در اوایل سال جاری و در یک گروه تمرکز متشکل از 140 نفر ، در آزمایش های آزمایشی تجاری موفق ظاهر شد. این کاهش 2.7 برابری در بازگشت کفش های ورزشی به همراه کاهش 1.9 برابر در بازده کلی کفش های کتانی را نشان داد.

غول کفش زاپوس ادعا می کند مشتریانی که اقلام کفش گران قیمت او را می خرند معمولاً حدود 50٪ از خریدهای خود را برمی گردانند. ساتیستا اظهار نظر کرد هزینه حمل و نقل به ایالات متحده در سال 2017 350 میلیارد دلار برای مشاغل هزینه دارد و این رقم احتمالاً تا پایان سال 2020 به 550 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. نیازی به گفتن نیست ، برنامه ای که می تواند به محدود کردن بازده کمک کند ، یک فناوری خوش آمدگویی است

Neatsy که در مارس 2019 تاسیس شد ، حدود 400000 دلار پیش سرمایه از سرمایه گذاران فرشته برای برنامه خود جمع آوری كرده است كه هم اكنون در ایالات متحده ، كانادا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، هلند ، ایتالیا و روسیه در دسترس است. وی همچنین برای فناوری اسکن سه بعدی و توصیه های کفش ورزشی یک حق ثبت اختراع در آمریکا به دست آورده است.

از طریق TechCrunch
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*