شما می توانید کیت استارتر خانگی هوشمند Wyze را با قیمت 50 دلار (30 دلار تخفیف) – Geek Review تهیه کنید


عاقل

یکی از ساده ترین راه ها برای شروع یک ماجراجویی در خانه های هوشمند ، تهیه بسته شروع کننده Wyze Smart Home است. در ابتدا 100 دلار قیمت داشته و اغلب 80 دلار دیده می شود ، در مقایسه با خرید همه موارد به صورت جداگانه ، در هزینه های زیادی صرفه جویی نمی کنید. اما همراه با تمام مواردی است که شما برای راه اندازی یک خانه هوشمند نیاز دارید. به لطف یک معامله 50 دلاری در هوم دپو ، اکنون می توانید آن را بدست آورید و پس انداز کنید.

بسته استارتر همراه با Wyze Cam v2 ، سه لامپ Wyze ، یک کیت Wyze Sense ، دو شاخه Wyze و یک کارت microSD برای دوربین است. به طور جداگانه ، شما 90 دلار به علاوه حمل و نقل هزینه می کنید تا همه آن را مستقیماً از Wyze دریافت کنید. و هوم دپو هنگام بازدید از فروشگاه معمولاً 80 دلار هزینه دارد. بنابراین ، بسته به نوع نگاه شما ، بین 30 تا 40 دلار پس انداز می کنید و هنوز تجهیزات عالی خانه هوشمند به دست می آورید.

اگرچه Wyze Cam v3 وارد بازار شده است ، اما هنوز هم فقط یک پیش سفارش است. اگر الان چیزی می خواهید ، باید v2 بگیرید. ما فکر می کنیم v3 یک گام عظیم در کیفیت است ، اما برای پس اندازی که در این بسته خواهید داشت ، ارزش استفاده از دوربین قدیمی را دارد.

ما سنسورهای Wyze را نیز بسیار دوست داریم ، اما این شرکت با قول انتشار نسخه ای حتی با ثبات تر ، آنها را متوقف کرد. آنها به اندازه کافی برای ما کار می کنند ، حتی اگر به تغییرات تصادفی باتری نیاز داشته باشند.

اگر کنجکاو بودید که یک خانه هوشمند راه اندازی کنید و نمی خواستید هزینه زیادی صرف کنید ، غلبه بر این پیشنهاد دشوار است. و این احتمالاً به این معنی است که ادامه نخواهد یافت ، پس روی آن بپر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*