شما می توانید یک پسر بچه چاق LEGO هارلی دیویدسون را با 35 دلار تخفیف (65 دلار) – Geek Review دریافت کنید


لگو

کیت های LEGO عالی هستند. اما گران هم هستند. بنابراین هر فروشی که اتفاق می افتد فروشی است که باید به آن بپردازید ، مخصوصاً اگر بتوانید آن را با حمل و نقل رایگان دریافت کنید. سریع اقدام کنید و می توانید LEGO Harley-Davidson را با 64.99 دلار ، حدود 35 دلار از قیمت معمولی دریافت کنید.

با این حال ، شما از LEGO سفارش نخواهید داد. آن را مستقیماً از شرکت معروف موتور سیکلت دریافت خواهید کرد. امروز همه ما فهمیدیم که هارلی دیویدسون کیت های LEGO را می فروشد. خوب ، یک کیت LEGO.
این نیز کاملاً یک کیت LEGO است. شما 1023 قطعه LEGO هارلی دیویدسون چاق پسر کامل با “نقاشی” قرمز ، آینه های آینه و پایه دارید. شما باید جلوه های صوتی vroom vroom خود را تهیه کنید ، اما قضاوت نمی کنیم.

اگر از طرفداران موتور سیکلت هستید ، احتمالاً از توجه به جزئیاتی مانند لاستیک های جامد و مخزن سوخت مناسب و نشانگر سرعت قدردانی خواهید کرد. حتی دارای پیستون های کاری است. از همه بهتر ، هارلی دیویسون حمل و نقل استاندارد رایگان را ارائه می دهد. سریع عمل کنید و آن را قبل از کریسمس دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه در وب سایت LEGO کاملاً فرسوده شده است ، این موضوع بسیار گسترده است.

از طریق فن آجر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*