“صحنه پردازی” اتلاف وقت مناسب برای یک کمدی است – Geek Review


دیوید تنانت و مایکل شین کنار در کنار در ایستاده بودند.
فیلم های روی تپه بی پایان

با وجود صدها کانال و ده ها سرویس پخش جریانی ، یافتن مورد جدید برای تماشا هنوز دشوار است. اغلب بزرگترین مشکل سرمایه گذاری است. نمایش های ساعتی با بسیاری از فصول دشوار است. و این همان کاری است که انجام می دهد صحنه سازی، با دیوید تننت و مایکل شین ، نمایش عالی برای تماشای. او کوتاه ، با نشاط است و به وقت شما احترام می گذارد.

صحنه سازی گاهی اوقات می تواند کمی نزدیک به خانه برخورد کند ، اما بیشتر از راه های خوب. در آن مایکل شین و دیوید تنانت به عنوان نسخه های نمایشی از خود در تلاش برای زنده ماندن از یک همه گیر جهانی حضور دارند. داستان درست از زمان خاموش شدن شروع می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=HNvre0lsvvI

این استثنا نمایشنامه ای را که برای تمرین آماده می کردند لغو می کند ، شش شخصیت در جستجوی یک نویسنده. کارگردان سیمون ایوانز (که باز هم نسخه مشخص خود را بازی می کند) خراب است و بازی قرار بود شکست بزرگ او باشد. به همین دلیل او یک ایده دیوانه وار دارد: تمرین در اینترنت.

این تنظیم ساده است ، اما در درک احساسی که همه ما در ماه مارس وقتی دنیا متوقف شد احساس خوبی می کنیم. تننت و شین موهای خود را وحشی می گذارند و اغلب تغییر نمی کنند. بی حوصلگی و استرس زمانی اتفاق می افتد که تننت و همسرش (به عنوان همسر واقعی او ، جورجیا تننت) سعی می کنند به کودکان خود در زمینه آموزش از راه دور کمک کنند و کاری برای کل روز پیدا کنند.

به آرامی ، دیوانگی و ناامیدی در تلاش برای مقابله با فن آوری های جدید و عدم ارتباط واقعی انسان ، غرق می شود. دعوای شین و مستأجر ، مشاجره و شاخ سبز اوانز نمی داند چگونه با دو بازیگر بزرگتر که به بچه های زشت تبدیل می شوند ، چگونه رفتار کند. قبل از اینکه حتی صحنه اول را بخوانند ، کل نمایشنامه از هم می پاشد.

و این قبل از پیچ و خم است ، مانند غافلگیری بازیگر مشهوری که بازی را پشت سر گذاشت و حالا می خواهد برگردد بدون اینکه بداند قبلاً جایگزین او شده اند. داستان به خودی خود پیچیده نیست و اگر به دنبال چیزی هستید که زندگی شما را تغییر دهد ، آن را به اینجا نمی رسانید.

مایکل شین و دیوید تننت از پنجره شیشه ای نگاه می کنند.
فیلم های روی تپه بی پایان

اما آنچه به دست می آورید شیمی است که حتی در بزرگنمایی هم م worksثر است. اگر دیوید تننت و مایکل شین را تماشا کردید موارد خوب، شما قبلاً می دانید که این دو می توانند از طریق بی نهایت دلپذیری یکدیگر را بازی کنند. همین انرژی به لطف لذت یادگیری آداب و معاشرت برای تماس های ویدئویی در حال حرکت ، البته از نزدیک و ناجورتر برمی گردد.

همه افراد درگیر وقتی به سطح جدیدی از پوچ می رسند یکی پس از دیگری می خندند. و این نوعی از “مردم دیوانه” هستند که شما به 2019 اعتقاد ندارید ، اما در سال 2020 در خانه احساس بی عیب و نقصی می کنید. بیشتر اوقات به هم وصل خواهید شد.

و این نمایش با چند چرخش اینجا و آنجا که می بیند مایکل شین در حالی که با اشک می جنگد قلب شما را باز می کند ترس از ایجاد یک یادداشت تلخ ندارد. اما نگران نباشید ، این نمایشی است که هرگز خودش را خیلی جدی نمی گیرد. در ابتدای هر قسمت مراقب تخم های عید پاک باشید. با مشاجره شخصیت ها درباره اینکه چه کسی اولین بار را در نمایش دریافت می کند ، اعتبارات متناسب با کلمات جداشده از قسمت قبلی تغییر می کند.

دیوید تننت و مایکل شین در حیاط های جداگانه ای.
فیلم های روی تپه بی پایان

صحنه سازی فقط شش قسمت است و هر قسمت نیم ساعت یا کمتر است. اما این احتمالاً یکی از بهترین قسمت های نمایش است. این به خوبی از استقبال شما فراتر نمی رود ، امتیازات را دشوار نمی کند و بیش از حد از شما نمی خواهد. این نمایش عالی است که در آن شما برای خواب آماده نیستید ، اما نمی خواهید خیلی طولانی بمانید.

و خبر خوب این است که این یک فصل دوم است. که تقریباً درست به نظر می رسد ، زیرا اگر همه گیری به زودی از بین نرود ، پس می توانیم از همه ناامیدکننده ها کمی لذت بیشتری ببریم.

می توانید تماشا کنید صحنه سازی اگر در آمریکا هستید یا Netflix در انگلیس و سایر کشورها Hulu هستید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*