ضربه مستقل “در میان ما” یک نقشه کشتی هوایی جدید اضافه می کند (بنابراین می توانید Skeld را دوباره انتخاب کنید) – Geek Review


عکس صفحه کشتی هوایی
Innersloth

در سالی که The Last of Us II ، DOOM Eternal ، و سایبرپانک 2077 وارد کنسول های بازی شد ، بزرگترین موفقیت ممکن است فقط یک بازی عجیب و غریب موبایل از سال 2018 باشد. در میان ما یک پدیده فرهنگی و یک نوآوری جذاب در گیم پلی است. سازندگان بازی دنباله را رد کرده و متعهد شدند که نسخه اصلی را از جمله نقشه کشتی هوایی جدید در سال 2021 بهبود ببخشند.

انتخاب نقشه فعلی The Skeld ، یک سفینه فضایی ، Polus ، یک ترکیب قطبی است که بازی را حمل می کند. چیز الهام از آستین خود و Mira HQ ، a جتسونآسمان خراش شیک همه آنها چیدمان اتاق و تغییرات مختلفی از بازیهای کوچک دارند که بازیکنان برای زنده ماندن باید آنها را کامل کنند (یا خرابکاری هایی مانند The Imposter).

کارت Airship مانند بازی های کوچک و نردبان های جدیدی بین سطح عرشه به نظر می رسد شبیه سازی مجدد عناصر بازی است. بازیکنان می توانند برای اولین بار از کدام اتاق شروع کنند. به اضافه خواهد شد در میان ما همانطور که در جوایز بازی دیشب بازی های ویدیویی تایید شد ، در اوایل سال 2021 رایگان است.

منبع: در میان ما توییتر از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*