عینک های هوشمند آمازون با پشتیبانی الکسا اکنون در دسترس همه قرار گرفته است – مرور Geek


تصویری از عینک های هوشمند Echo Frames در سه رنگ.
آمازون

آمازون اکنون 250 دلار پیش فروش عینک های هوشمند نسل دوم Echo Frames خود را ارائه می دهد. فریم های جدید کیفیت صدای بهتر و عمر باتری بهبود یافته ای نسبت به مدل قبلی خود دارند. آنها اولین قاب های اکو هستند که می توانند توسط مردم عادی خریداری شوند ، زیرا اولین فریم های تکراری فقط برای انتخاب مشتری با دعوت نامه ایمیل موجود است.

در حالی که اصطلاح “عینک هوشمند” می تواند در مورد Google Glass نظرات شما را ارائه دهد ، در عین حال Echo Frames با قدرت الکسا کاملاً متوسط ​​است. آنها فقط عینک های پلاستیکی حاشیه ضخیمی با میکروفون و بلندگوی داخلی هستند. می توانید از آنها برای برقراری تماس ، گوش دادن به موسیقی ، شنیدن اعلان ها یا صحبت با الکسا استفاده کنید ، دقیقاً همان کاری که با یک جفت جوانه پژواک انجام می دهید. (حتی می توانید از Echo Frames برای فرمان دادن به Siri یا Google Assistant استفاده کنید – به نظر می رسد یک جفت هدست بلوتوث هستند.)

هر کسی می تواند از قاب های اکو استفاده کند ، اگرچه برای افزودن لنزهای طبی به عینک های هوشمند باید به یک متخصص بینایی مراجعه کنید. جهنم ، حتی اگر بینایی 20/20 دارید ، باز هم ممکن است به یک چشم پزشک نیاز داشته باشید تا بتواند صورت شما را قاب کند. آمازون با LensCrafters همکاری کرده است تا نسخه های Echo Frames را تا حد ممکن آسان کند ، اگرچه این شرکت راهنمایی را برای اپتیک های ناآشنا با قاب های هوشمند ارائه می دهد.

Echo Frames با پیش پرداخت 250 دلار در 10 دسامبر ارسال می شود. چارچوب 250 دلاری شامل مراجعه به چشم پزشک یا مجموعه ای از لنزها نیست. آمازون همچنین اعلام کرد که در حال پایان دادن به حلقه هوشمند محبوب Echo Loop است ، اما این شرکت قصد دارد به روز رسانی های مداوم و پشتیبانی را برای کاربران فعلی Echo Loop ارائه دهد.

عینک هوشمند با الکسا
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*