فقط بهترین ها – Geek را مرور کنید


امتیاز:
9.5 / 10
؟

 • 1 – سطل آشغال مطلق
 • 2 – ناخواسته Sorta Cool
 • 3 – طراحی بسیار معیوب
 • 4- برخی از جوانب مثبت ، بسیاری از موارد منفی
 • 5 – قابل قبول ناقص
 • 6 – به اندازه کافی خوب برای خرید در فروش
 • 7 – عالی ، اما بهترین کلاس نیست
 • 8 – خارق العاده ، همراه با پاورقی
 • 9 – ساکت شو و پولم را بگیر
 • 10 – طرح نیروانا مطلق

قیمت: 230 دلار

کامرون سامرسون

در مورد هدفون های بی سیم واقعی پیشرفته ، Apple AirPods Pro و بعد از آن همه افراد دیگر هستند. در حداقل 12 ماه گذشته – حداقل در ذهن من – همین بوده است. Jabra Elite / Active 75t نزدیکترین رقیب است ، بنابراین از زمانی که جابرا اولین بار آنها را معرفی کرده است ، منتظر 85t آینده هستم. آنها اولین مجموعه هدفون بی سیم واقعی هستند که نه تنها با AirPods Pro رقابت می کنند ، بلکه تقریباً از هر لحاظ بهترین هستند.

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای عالی
 • مناسب ، راحت
 • ANC باور نکردنی
 • عمر باتری عالی و شارژ بی سیم

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • SideTone ممکن است کمی طبیعی تر به نظر برسد

این دقیقاً همان چیزی است که من از 85t امیدوار بودم. Jabra به طور چشمگیری بازی خود را از دهه 65 بهبود داده است ، با هر نسخه جهش های قابل توجهی از نسخه دوم. 75t بهترین جوشهایی بود که در آن زمان شنیده بودم و به عنوان هدفون توصیه شده من که صرفاً بر اساس کیفیت صدا در سال گذشته بود ، باقی مانده بود. بود دیگران ویژگی ها – کاهش نویز فعال (ANC) و حالت شفافیت – که در بیشتر موارد به AirPods Pro برتری می بخشد.

Jabra اخیراً ANC را از طریق به روزرسانی میان افزار به Elite 75t و Elite Active 75t آورده و این بسیار مناسب است – مخصوصاً برای به روزرسانی رایگان. این سود بزرگی برای صاحبان 75 تن است و من جبرا را به خاطر تلاش برای ارائه این ویژگی به یک مدل موجود تحسین می کنم. این عالی است.

اما در حالی که 75t اساساً نسخه پیشرفته تری از 65t بود (به هر حال تا زمان بروزرسانی ANC) ، 85t طراحی کاملا جدیدی دارد. آنها بسیار شبیه به هم هستند ، مواظب باشید ، اما در زیر کاپوت آنها طراحی گوش باز بهتری دارند تا از احساس گرفتگی گوش جلوگیری کنند. این طراحی گوش باز همچنین به این معنی است که آنها فقط برای مقاومت در برابر پاشش دارای درجه IPX4 هستند (باید برای تمرینات خوب باشند ، اما این همه). هنوز هم ، آنها پنج سطح ANC قابل تنظیم ، HearThrough (حالت شفافیت) بهبود یافته و کیفیت صدا بهتر از همیشه ارائه می دهند.

آنها بهترین هدفون بی سیم واقعی هستند که تاکنون استفاده کرده ام. به معنای واقعی کلمه به هر روشی.

همه چیز باهوش تر

قاب Jabra Elite 85t در پشت قرار دارد تا آرم بوت Qi را در زیر نشان دهد
کیس 85t دارای شارژ Qi است کامرون سامرسون

اگر جعبه شارژ برای Elite 75t از 65t ارتقا یافته است (بود) ، 85t یک قدم دیگر در مسیر درست است. طراحی کلی یکسان است – در پایین با یک درب مغناطیسی مسطح است. پورت شارژ USB-C هنوز در پشت است. کمی بزرگتر از مورد 75t است ، احتمالاً به این دلیل که جوانه ها نیز کمی بزرگتر هستند و جعبه احتمالاً دارای یک باتری بزرگتر است تا 31 ساعت عمر باتری را با ANC خاموش (25 ساعت با ANC روشن) نگه دارد. در شرایط اضطراری ، پانزده دقیقه روی شارژر نیز به شما زمان پخش می دهد.

کیف 85t همچنین یک آواز دیگر دارد: شارژ بی سیم. این اولین مجموعه از “جوشهایی است که جبرا ایجاد کرده و شارژ بی سیم را ارائه می دهد و به نظر من اینگونه است بهترین راهی برای شارژ هدفون. آنها کوچک هستند و برای شارژ سریع به مقدار زیادی انرژی احتیاج ندارند – فقط در مواردی که شارژ بی سیم برتر است. من خیلی خوشحالم که این را در مورد 85t می بینم.

کیف Jabra Elite 85t به رنگ مشکی در کنار کیف Elite 75t با رنگ آبی ، برای مقایسه اندازه
مورد Elite 85t (سمت چپ) در کنار مورد Elite 75t (راست) کامرون سامرسون

یک تغییر قابل توجه دیگر از مورد 75t وجود دارد. نشانگر شارژ که به دلایلی در پشت بدنه 75 تنی قرار دارد ، اکنون در جلو قرار دارد. این یک تغییر هوشمندانه است زیرا کاملا منطقی است. من دوست دارم. آره.

به طور کلی ، این یک پیشرفت تدریجی نسبت به 75t است ، اما هنوز هم یک پیشرفت است. و فقط کمی بزرگتر است ، بنابراین هنوز هم بسیار جیبی است. وقتی آن را در جیب خود حمل می کنم نمی توانم این دو را از هم تشخیص دهم ، بنابراین همه چیز خوب است.

شکل بهتر از همیشه

مناسب بودن احتمالاً مهمترین ویژگی هر هدست است – بی سیم یا غیر. و هنگام آزمایش هدفون Jabra Elite ، بیش از همه مناسب است. اما با 85t حتی بهتر است.

هدفون Elite 85t در خارج از قاب قرار دارد و دکمه ها و نوک گوش را نشان می دهد
کامرون سامرسون

85t به جای چسبیدن به نوک گوش معمولی گرد ، از نوک های بیضی شکل استفاده می کند. آنها نه تنها مهر و موم بهتری ایجاد می کنند ، بلکه راحت ترند و بهتر از نسخه های قبلی در جای خود می مانند. می توانم آنها را ساعتها بدون هیچ ناراحتی بپوشم. فوق العاده است

جوانه ها با سه سری معمول راهنمایی – کوچک ، متوسط ​​و بزرگ همراه هستند. من معمولاً نکات متوسطی را برای اکثر شاخه های گوش استفاده می کنم ، اما با داشتن 85t ، مجبور شدم به بزرگترین گزینه ها بروم تا بهترین جا را داشته باشم. اگر معمولاً نکات بزرگی به پا می کنید ، این نکته را باید به خاطر بسپارید ، زیرا اندازه آنها از سایزهای دیگر کوچکتر است.

همچنین ، همانطور که می دانم کسی س askال خواهد کرد: شما می توانید از جوش مناسب خود استفاده کنید ، اما گوشی سمت چپ مناسب نیست.

Jabra Elite 85t در مقایسه با AirPods Pro
Jabra Elite 85t در برابر AirPods Pro. در اینجا عوامل مختلف کاملا متفاوت است. کامرون سامرسون

تناسب عالی برای 85t بسیار مهم است ، زیرا از این طریق آنها به کیفیت صدای عالی و ANC خارق العاده ای می رسند. بیایید در مورد آن صحبت کنیم

کیفیت صدای مجنون و کشنده ANC

سال گذشته گفتم که 75t بهترین صدای هدفون بی سیم واقعی است که می توانید بخرید. و 85t حتی بهتر به نظر می رسد. آنها کامل و متعادل ، با کمترین قدرت و قله های بکر هستند. آنها واقعاً شگفت انگیز هستند.

من یک لیست پخش از آهنگ ها دارم که برای هر بررسی هدفون و بلندگو استفاده می کنم ، اما همیشه با همان آهنگ شروع می کنم و اغلب آن را هنگام آزمایش تکرار می کنم: Fireflies by Owl Cities (با تشکر ، کودی!). برای اینکه صریح بگویم ، من این آهنگ را دوست ندارم. من آن را برای گوش دادن به طور منظم به کسی توصیه نمی کنم. اما اگر می خواهید بدانید هدفون ها یا بلندگوها قادر به چه کاری هستند ، این آهنگ است. شکل موج در کر مانند یک بلوک صوتی متراکم است – اگر یک محدوده فرکانس در موسیقی وجود داشته باشد ، آن را در اینجا خواهید یافت.

این آهنگ به من اجازه می دهد تا بدانم دقیقاً از دروازه چه انتظاراتی دارم. و از اولین نت باس در آهنگ ، لبخندی با 85t بر لب داشتم. من می دانستم که گروه کر برگزار خواهد شد باور نکردنی. و پسر ، من درست می گفتم؟ این بلندترین ، جسورترین و بزرگترین صدا از مجموعه کوچکی از بلندگوهایی است که تاکنون شنیده ام. این اولین گوشی هایی است که من شنیده ام و از نظر چگونگی می توانند با گوشی ها رقابت کنند بزرگ صدا می کنند

برنامه Jabra Sound + هدفون های فعال شده و گزینه HearThrough را نشان می دهد برنامه Sound + که اکولایزر را نشان می دهد برنامه Sound + با عملکرد MySound

و این فقط با تنظیمات سهام است. برنامه Jabra Sound + با تعدادی اصلاحات کیفیت صدا را واقعاً بهبود می بخشد. ابتدا تنظیم MySound وجود دارد. این یک تست صدا است که برای ارزیابی شنوایی شما و ایجاد یک پروفایل شخصی فقط برای گوش های زرق و برق دار شما از یک سری زنگ ها می گذرد. انجام این کار آسان است ، حدود دو دقیقه طول می کشد و تأثیر قابل توجهی در تجربه گوش دادن شما دارد.

علاوه بر این ، می توانید یک منحنی EQ سفارشی نیز تنظیم کنید. سهام مساوی است (البته) ، اما شما می توانید آن را مطابق با آنچه که گوش می دهید تنظیم کنید. برخی از ایستگاه از پیش تنظیم شده در دسترس است ، اما همچنین کاملاً سفارشی است. من اولین قسمت آزمایش را روی تنظیمات خنثی انجام دادم ، سپس بعداً به تنظیمات Energize منتقل شدم ، که ترجیح من است. این قسمت زیادی از وسط را برش می دهد (من وسط را دوست ندارم ، ببخشید) که فقط برای من کار می کند. به هر حال شگفت انگیز به نظر می رسند ، بنابراین تنظیمات EQ فقط برای بهبود است – هرگز نمی توانید آن را لمس کنید و کاملاً از چگونگی صدا خوشحال باشید.

و بعد ، بعد از این همه کیفیت صدای شگفت انگیز ، بهتر می شود. ANC وجود دارد. اول از همه ، این بهترین ANC است که شخصاً در مجموعه ای از هدفون شنیده ام.

جبرا با بروزرسانی ANC به 75t افزایش غیرمنتظره ای بخشید ، که به طرز تکان دهنده ای خوب کار می کند. این امید زیادی به توانایی 85 ANC داشتم. ناامید نشدم از آنجا که 85t از طراحی “گوش باز” برای جلوگیری از گرفتگی گوش استفاده می کند (شبیه طراحی گوش باز AirPods Pro) ، ANC نه تنها عالی است ، بلکه بسیار طبیعی است. و در مقایسه با AirPods Pro ، به نظر می رسد 85t باعث جلوگیری از سر و صدای بیشتر محیط می شود. فوق العاده است

قاب Jabra Elite 85t با شاخه های داخلی باز می شود
کامرون سامرسون

اما ANC تنها چیزی نیست که می تواند از طراحی گوش باز 85t بهره ببرد – همچنین HearThrough ، نسخه حالت شفاف Jabra نیز وجود دارد. اکنون ، برای روشن شدن ، این ویژگی جدید 85t نیست. این فقط بهتر از قبل است. در اصل جوانه ها را باز می کند تا بتوانید دنیای خارج را به روشی طبیعی تر از گذشته های آن بشنوید. این است تقریبا به خوبی حالت شفافیت AirPods Pro در این مرحله و بعد از چند دقیقه تقریباً قابل تشخیص نیست. خیلی خیلی خوبه

و سپس SideTone وجود دارد ، که در واقع مانند HearThrough است ، اما هنگامی که شما در حال مکالمه هستید. اما این یک ویژگی عجیب به عنوان مشخصات صوتی است کاملاً تغییر می کند وقتی زنگ میزنه مانند ، کل تجربه متفاوت است. جایی که HearThrough بسیار طبیعی است ، SideTone در مقایسه با او شرم آور است. این چیزی بیشتر از “پمپاژ صدا از میکروفن در گوش” غیر طبیعی است که قبلاً در ویژگی های اولیه شفافیت معمول بود. کاش SideTone مانند حالت شفافیت AirPods Pro یکپارچه باشد.

این یکی از مواردی است که مرا نه تنها در مورد 85t بلکه در مورد تمام هدفون های اخیر Jabra با قابلیت HearThrough نگران می کند. افسوس ، من ترجیح می دهم این نسخه از SideTone را داشته باشم تا SideTone ، بنابراین بهتر از هیچ چیز است. و همین که به آن عادت کردید ، اینطور نیست بنابراین بد کیفیت تماس ها در کل هنوز بسیار خوب است.

نتیجه گیری: محک جدید

قاب Jabra Elite 85t روی میز کار سفید بسته می شود
کامرون سامرسون

طی 12+ ماه گذشته ، AirPods Pro هدستی بوده است که برای مقایسه با بقیه استفاده کرده ام. امروز که در حال تغییر است. AirPods Pro به دلیل خوب بودن در چرخش باقی خواهد ماند ، اما Jabra 85t هدست پایه جدید من است. کیفیت صدای عالی ، تناسب راحت ، طراحی جدید گوش باز ، ANC شگفت انگیز و HearTh بهبود یافته از طریق این هدفون ها بهترین هدفونی است که تا به حال تست کرده ام.

اگر جبرا بتواند صدای SideTone را کمی طبیعی تر جلوه دهد ، کاملاً عالی و بدون مصالحه خواهد بود.

امتیاز: 9.5 / 10

قیمت: 230 دلار

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای عالی
 • مناسب ، راحت
 • ANC باور نکردنی
 • عمر باتری عالی و شارژ بی سیم

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • SideTone ممکن است کمی طبیعی تر به نظر برسد
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*