فیلترهای آرایش لورآل برای جلسات آنلاین شما به شما نور دیجیتال می دهند – Geek را مرور کنید


لورال

بیشتر ما به لطف بیماری همه گیر جهانی در حال حاضر در خانه کار می کنیم. برای بسیاری ، این بدان معناست که برای پنج روز در هفته نیازی به لباس پوشیدن یا جبران محل کار نیست. یعنی تا زمانی که نیاز به تغییر تماس ویدیویی ندارید. برای کمک به این موضوع ، برند لوازم آرایشی L’Oreal اعلام کرده است Signature Faces ، یک محصول کاملاً دیجیتالی است که دفعه بعدی که بزرگنمایی می کنید یا برای لحظه ای از طریق Google از طریق یک تماس ویدیویی برقرار می کنید ، ظاهر شما را بهتر می کند.

با ویژگی جدید واقعیت افزوده ، شما می توانید حداکثر سه “مضمون” را که شامل ده محصول است ، “اعمال” کنید. به گفته این شرکت ، فیلترها “مرزهای آرایش كلاسیك را می شكنند تا با اعتماد به نفس و جسارت ظاهر دیجیتالی شما را امضا كنند” و “با یك كلیك به امر غیرممكن می رسند”. امیدوارم که خیلی هم خوب به نظر برسد ، زیرا بازاریابی زیادی دارد. هر تم انتخاب سایه چشم ، مژه ، رژ لب و سایه گونه را ارائه می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=0nlg3ro-0bg

لوازم آرایشی مجازی ایده جالبی است ، خصوصاً اکنون که بیشتر ما بیرون نمی رویم یا به باشگاه نمی رویم. جای تعجب نیست که مارک های لوازم آرایشی بر روی دیجیتالی کردن محصولات خود تمرکز می کنند ، زیرا به نظر می رسد به دلیل همه گیری ، ضربه ای به صنعت خورده است. و آرایش دیجیتال نسبت به چیزهای واقعی یک مزیت دارد – پاک کردن آن بسیار راحت تر است. فقط دکمه روشن / خاموش را فشار دهید.

با این حال ، این اولین تلاش این شرکت در تولید محصولات مجازی نیست. با همکاری فیس بوک ، لورآل به کاربران این امکان را داده است تا از راحتی خانه خود آرایش را امتحان کنند. این به دلیل کسب و کار هوش مصنوعی ModiFace در چند سال پیش است.

Signature Faces با Snapchat ، Instagram ، Google Duo ، Skype ، Zoom ، Google Hangouts ، Houseparty و موارد دیگر سازگار است.

منبع: L’Oreal از طریق ZDNet
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*