فیلم انیمیشن بعدی Sonic the Hedgehog نسخه اصلی Netflix خواهد بود – Review Geek


تصویر بازی Sonic the Hedgehog
اکنون

Sonic موجودی بلامنازع از دنیای بازی های ویدیویی است که مدت ها رقیب ماریو محسوب می شد. اما این تقریباً به اندازه بازی ها دارای کارتون و کمیک سابقه است: تاکنون کمتر از پنج نمایش تلویزیونی انیمیشن Sonic به اضافه یک فیلم زنده وجود داشته است. در سال 2022 ، ششمین دوره به نتفلیکس می آید.

این پیام این هفته از نتفلیکس در توییتی منتشر شد که (به طرز عجیبی) از آن زمان حذف شده است. طرح کلی شتاب دهنده نمادین طرحی مطابق با جدیدترین بازیهای ویدیویی سه بعدی را نشان می دهد که کم و بیش بدون تغییر است ماجراجویی صوتی در Dreamcast.

سونیک در تلویزیون داستان جالبی داشت: این سریال برای اولین بار یک سریال انیمیشن آمریکایی ، کمدی به سبک لونی تونز را از DiC در سال 1993 پخش کرد. اندکی بعد ، این یک سریال ایتالیایی-آمریکایی بود که بسیار سریال تر و “جدی” بود ، کمیک های صوتی ، که تا به امروز ادامه دارد. DiC دوباره به حق رای دادن با زیرزمینی صوتی در سال 1999 او داستان علمی و داستان پردازی را دو برابر کرد. عجیب اینکه اولین و تنها سری انیمیشن ژاپنی Sonic با استقبال خوبی روبرو شد Sonic X، 2003-2006.

https://www.youtube.com/watch؟v=3dm-AFKUmFw

شوک صوتیاولین سریال انیمیشنی کاملاً رایانه ای او در سال 2014 از طریق شبکه کارتون به آمریکا بازگشت. طرفداران زیادی او را دوست داشتند که از گفتگوی احمقانه و شوخ طبعی خود ارجاع می دادند و با بیش از 100 قسمت طولانی ترین سریال Sonic بود. از او بسیار بهتر از ارتباطاتش با همین نام که توسط منتقدان از بین رفت ، یاد می شود.

همه مجموعه های انیمیشن Sonic در تداوم خودشان وجود دارند ، به یکدیگر و به بازی ها اشاره می کنند و گاهی اوقات عناصر و شخصیت هایی را از هر یک قرض می گیرند ، اما هرگز به طور رسمی منتقل نمی شوند. سری Netflix احتمالاً به همین روش کار خواهد کرد. WildBrain (صاحب مقدار حیرت انگیزی از حقوق نمایش های تلویزیونی کودکان) و Man of Action ، تهیه کنندگان بن 10 ، ژنراتور رکس ، و طوفان زاک. دومین فیلم زنده قرار است در سال 2022 اکران شود.

منبع: The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*