فیلم های برنامه iPhone چیست و چگونه از آنها استفاده می کنید؟


کلیپ های برنامه آیفون
سیب

برنامه کلیپ ها بدون بارگیری کل برنامه ، عملکردی شبیه به برنامه را در iPhone (یا iPad) شما ارائه می دهند. آنها انواع برنامه ها را دارند ، از پیش نمایش برنامه ها و بازی ها ، تا پرداخت هزینه پارکینگ و کالاهای دیگر. در اینجا نحوه کار آنها وجود دارد.

فیلم های برنامه چیست؟

برنامه Clips که با iOS 14 و iPadOS 14 ارائه شده است ، به شما امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری برنامه از App Store ، برنامه را راه اندازی کنید. آنها نسخه های مختصر و سبک برنامه هایی هستند که در حین بارگیری بارگیری می شوند. اگر ظاهر برنامه را دوست دارید یا می خواهید دوباره از آن استفاده کنید ، می توانید آن را برای همیشه در دستگاه خود بارگیری کنید.

ویدیو را برای برنامه iPhone توسعه دهید

کلیپ های ویدئویی می توانند به ویژه مفید باشند ، زیرا ویژگی هایی مانند Apple Pay کاملاً پشتیبانی می شوند. با این کار می توانید ویدیویی را برای برنامه ها راه اندازی کنید ، خرید کنید و سپس به روز خود بروید. بدون برنامه کلیپ ها ، شما باید App Store را راه اندازی کنید ، برنامه را جستجو کنید ، برای نصب آن احراز هویت کنید ، راه اندازی کنید و احتمالاً هنوز نیاز به ثبت نام دارید.

وقتی فقط باید هزینه پارکینگ یا اجاره دوچرخه را بپردازید ، ناخوشایند است. با داشتن کلیپ های برنامه ، به لطف راه های زیادی برای دسترسی به آنها ، هم به صورت آنلاین و هم در دنیای واقعی ، کل روند ساده می شود.

از کجا فیلم ها را برای برنامه ها پیدا کنید

بسیاری از وب سایت ها برنامه های مشابه آیفون را ارائه می دهند که هنگام بازدید از این وب سایت از طریق تلفن هوشمند خود ، در بالای صفحه تبلیغ می شوند. اگر برنامه ای از کلیپ های برنامه پشتیبانی می کند ، گزینه “باز کردن” کلیپ برنامه را در بالا می بینید ، مانند برنامه Unwind mindfulness نشان داده شده در زیر.

بنر کلیپ برنامه Safari

پیوندهای مستقیم به کلیپ های برنامه نیز موجود است. برخی از برنامه ها ، مانند Messages ، شرح کاملی از فیلم ها را در پیش نمایش ادغام کرده اند.

کلیپ های ویدیویی را می توان در دنیای واقعی برای مواردی مانند پارکینگ ها و پمپ های سوخت نیز یافت. اپل کدهای App Clip مخصوص خود را منتشر کرده است که می توانید با دوربین آیفون اسکن کنید. همچنین از کدهای پاسخ سریع (QR) (همچنین توسط دوربین اسکن می شود) و نشانه های ارتباطی نزدیک (NFC) پشتیبانی می شود. دومی وقتی آیفون شما کنار آن باشد کار می کند.

وقتی برنامه Clip را راه اندازی می کنید ، یک پوشش در پایین صفحه ظاهر می شود. این همان چیزی است که هنگام نصب برنامه از فروشگاه App ظاهر می شود. روی «باز کردن» ضربه بزنید و برنامه همه داده های لازم را بازیابی می کند. این روند بسته به برنامه و اتصال شما می تواند بلافاصله اتفاق بیفتد یا حدود 30 ثانیه طول بکشد.

یک کلیپ از یک برنامه را در iOS 14 قرار دهید

با برنامه کلیپ باز می توانید آنچه را که باید انجام دهید انجام دهید ، خواه هزینه کالاها را از طریق Apple Pay پرداخت کنید و هم اینکه بازی را قبل از خرید تست کنید. همه برنامه هایی که نیاز به ورود دارند می توانند از طریق اپل برای دسترسی فوری و ناشناس این کار را انجام دهند.

برخی از کلیپ های برنامه همچنین دارای پیوندی هستند که می توانید نسخه کامل برنامه را از آن بارگیری کنید ، اما برخی دیگر این کار را نمی کنند. برخی از آنها هنگام رسیدن به محدودیت های برنامه کلیپ ، مانند تکمیل سطح بازی ، از شما درخواست می کنند نسخه کامل را بارگیری کنید.

کلیپ های برنامه را از کتابخانه برنامه به یاد بیاورید

می توانید فیلم هایی از برنامه هایی را که اخیراً استفاده کرده اید در کتابخانه برنامه ها در آخرین صفحه از صفحه اصلی iPhone خود پیدا کنید. برای دیدن همه کلیپ های برنامه موجود در حال حاضر به پایین بروید. طبق گفته اپل ، آنها پس از یک دوره عدم فعالیت به طور خودکار حذف می شوند ، اما تا چه زمانی این مشخص نشده است.

برنامه کلیپ در کتابخانه برنامه

پاک کردن برنامه کلیپ ها به صورت دستی از این لیست ممکن نیست همانند یک برنامه استاندارد. هنگامی که نسخه کامل برنامه را بارگیری کردید ، این نسخه نه برنامه کلیپ راه اندازی می شود. این درست است حتی اگر یک برنامه کلیپ یا کد QR را اسکن کنید یا روی برچسب NFC ضربه بزنید.

اگر از اینکه چگونه کلیپ های برنامه می توانند روش بارگیری نرم افزار را تغییر دهند بسیار هیجان زده هستید ، بررسی کنید که چگونه ابزارک های iOS 14 می توانند صفحه اصلی آیفون شما را متحول کنند.

متصل: نحوه استفاده از کتابخانه برنامه های آیفون
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*