قانون جدید شارژ ISP را برای روتر خود متوقف می کند – Geek را مرور کنید


تصویر روتر روی میز.
Aquarius Studio / Shutterstock

آیا ISP شما برای مودم یا روتری که با پول خود خریداری کرده اید هزینه “اجاره” از شما می گیرد؟ اینگونه اتهامات ساختگی اکنون به عنوان بخشی از قانون محافظت از تلویزیون ممنوع شده است ، كه از ارائه دهندگان خدمات باند پهن و تلویزیون در هنگام استفاده مشتری از تجهیزات خود جلوگیری می كند.

طبق گفته Ars Technica ، قانون حمایت از بینندگان تلویزیونی در دسامبر سال 2019 تصویب شد و قرار بود از 20 ژوئن سال 2020 به اجرا درآید. اما ISP ها با شکایت از اینکه به زمان بیشتری احتیاج دارند ، می توانند این قانون را به 20 دسامبر موکول کنند. به … دست از تقلب در مشتریان خود بردارید؟ با این حال ، قانون حمایت از بینندگان تلویزیون اکنون در حال اجرا است که از ارائه هزینه های اجاره اجباری توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (به ویژه Frontier) جلوگیری می کند.

قانون جدید همچنین تهیه کنندگان تلویزیون را مجبور می کند قبل از انعقاد قرارداد ، کل هزینه های ماهانه را به مشتریان اطلاع دهند. این اعلان باید شامل کلیه هزینه ها ، مالیات ها و تخفیف های تبلیغاتی و همچنین اطلاعات مربوط به زمان انقضا تخفیف های تبلیغاتی باشد. این قانون همچنین به مشتریان این امکان را می دهد تا بدون پرداخت هزینه ، تمام روز خدمات تلویزیونی خود را لغو کنند. (این قسمت از قانون حمایت از بینندگان تلویزیونی فقط در مورد سرویس های تلویزیونی اعمال می شود ، اما در مورد اینترنت استفاده نمی شود).

با استفاده از روتر و مودم خود می توانید سالانه صدها دلار صرفه جویی کنید و سرعت اینترنت را بهبود ببخشید. اگر ماهیانه 10 دلار برای اجاره تجهیزات از ISP خود پرداخت می کنید ، زمان آن است که یکی را بخرید و یک روتر و مودم بخرید. فقط مطمئن شوید که تجهیزات را به ISP خود بازگردانید!

منبع: Ars Technica
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*