قبل از اینکه کنسول های بازی خود را برای کریسمس به آنها بدهید ، آنها را به روز کنید


آخرین چیزی که در کریسمس می خواهید این است که بچه های شما نتوانند کنسول بازی را که مدت زیادی منتظر لذت بردن از آن بودند ، بازی کنند. در مورد اینکه چرا باید از قبل روی کنسول هدیه خود بازی کنید ، ادامه مطلب را بخوانید.

به روز رسانی: این مقاله هنوز در دوران Xbox Series X مرتبط است S ، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ. ما در ابتدا آن را برای نسل قبلی کنسول ها نوشتیم ، اما هنوز هم توصیه می کنیم برای تجربه بهتر کریسمس آن را به روز کنید. آخرین کنسول ها (و بازی های آنها) هنوز به به روزرسانی نیاز دارند.

چرا می خواهم این کار را انجام دهم؟

اگر خودتان گیمر نیستید ، ممکن است از خود بپرسید که چرا توصیه می کنیم کنسول بازی کودک خود را باز کرده و آن را تنظیم کنید ، فقط به راست بپیچید و دوباره بسته بندی کنید تا برای کریسمس باز شود.

متصل: چگونه رایانه شما می تواند کنسول بازی را در اتاق نشیمن جایگزین کند

برخلاف کنسول های بازی امروزی ، از کنسول های بازی نسل اول اولیه مانند Magnavox Odyssey گرفته تا کنسول های نسل پنجم مانند Sony PlayStation ، آنها دارای میان افزار سخت افزاری بودند که به ندرت (یا هرگز) به روزرسانی نمی شدند.

سیستم سرگرمی Super Nintendo که در دهه 90 خریداری کردید هنوز با همان کد عملیاتی که همراه شما بود کار می کند (و احتمالاً هنوز هم بسیار خوب کار می کند ، اگرچه 20 سال است هیچ به روزرسانی نشده است). در آن زمان ، کنسول های بازی به طرز متفاوتی طراحی شده بودند ، زیرا مکانیزم آسانی وجود نداشت که بتوان آنها را به روز کرد.

شروع با نسل ششم کنسول های بازی و معرفی به روزرسانی های شبکه برای کنسول بازی اصلی Xbox ، که به طور ناگهانی کنسول بازی شما را به روز می کند ، “چیزی” شده است. ثابت شده است که این ویژگی از ویژگیهای ثابت بازیهای مدرن و Xbox 360 ، Xbox One ، PlayStation 3 ، PlayStation 4 ، Wii و Switch همه به روزرسانی های شبکه و همچنین بسیاری از سیستم عامل های بازی دستی مانند نسخه های جدیدتر خط تولید Nintendo DS است (بنابراین که در واقع توصیه های این PSA در مورد دستگاه های بازی قابل حمل نیز صدق می کند).

خود کنسول های بازی نه تنها به بروزرسانی نیاز دارند ، بلکه بازی هایی که روی آنها بازی می کنیم به بروزرسانی نیاز دارند (و اغلب قبل از شروع به روزرسانی و پخش آنها نیاز به بارگیری هستند).

چرا برای هدیه شما مهم است که همه کنسول های مدرن دارای به روزرسانی شبکه هستند؟ مهم است زیرا این به روزرسانی ها بسیار زیاد ، کاملاً متداول بوده و حتی در یک روز خوب بارگیری و اعمال آن ممکن است مدتی طول بکشد. یک روز خوب برای به روزرسانی کنسول یک روز هفته تصادفی در اواسط سال است که ترافیک شبکه کم است.

روز بدی برای به روزرسانی؟ کریسمس ، هنگامی که میلیون ها نفر در سراسر جهان هدایای کریسمس خود را باز می کنند ، آنها را به برق متصل کنید و شبکه های سازنده بازی را با درخواست به روزرسانی بپوشانید. آنچه ممکن است از 30 دقیقه تا چندین ساعت به روزرسانی در یک روز عادی بوده باشد ، ممکن است حتی در کریسمس به دلیل افزایش ترافیک اتفاق نیفتد. این مسئله پیچیده است زیرا بسیاری از کنسول های بازی برای اعمال به روزرسانی بسیار اصرار دارند و هنگامی که روند کار تمام شد ، شما منتظر می مانید.

برای پیچیدگی بیشتر این مشکل ، در سالهای اخیر شاهد حملات DDoS (Distribution Denial of Service) علیه شبکه های بازی در حوالی تعطیلات بوده ایم. به عنوان مثال ، در سال 2014 ، یک حمله مهم DDoS به شبکه پلی استیشن و Xbox Live هر دو شبکه را به زانو درآورد و از بروزرسانی کنسول شما تا حتی بازی آنلاین برای بازیکنان سراسر جهان تقریباً غیرممکن بود.

همه این موارد (نیاز به به روزرسانی کنسول ، حجم زیاد بارگیری برای کنسول ها و بازی ها ، اضافه بار سرور برای کریسمس ، همراه با احتمال حمله دیگری DDoS به شبکه های بازی) کاملاً واضح است. اگر می خواهید فرزندانتان بتوانند آرام بنشینند و بعد از ظهر کریسمس تنبل را با بازی های ویدیویی سپری کنند ، پس باید پیش از موعد کنسول بازی را با هرگونه به روزرسانی به روز کنید ، همه بازی ها را بارگیری کنید (و / یا به روزرسانی های بازی) و کنسول را برای لحظه بیرون آمدن از جعبه را تحریک می کند.

با این حساب ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید به بهترین وجه کار را انجام دهید.

روند بروزرسانی را پنهان کنید

“روند بروزرسانی را پنهان كنید؟” شما می گویید ، “البته من اجازه نمی دهم بچه ها ببینند كه من كنسول را به روز می كنم!”؛ نگران نباشید ، ما در توانایی شما برای پنهان کردن عمل فیزیکی باز کردن بسته بندی و به روزرسانی کنسول شک نداریم. ما شما را به یک دزد تشویق می کنیم چگونه توانجامش دادی.

اگر نام کاربری و رمز ورود فرزند خود را می دانید انجام ندهید از آن برای به روزرسانی کنسول استفاده کنید. برای دستگاه های الکترونیکی ارسال پیام خودکار (یا به عبارت دقیق تر ، شبکه هایی که به آن می پیوندند ، برای ارسال پیام خودکار) بسیار معمول است مانند “Hey Steve! به SuperFunGamingNetwork خوش آمدید! UltraConsole جدید شما آنلاین است و آماده استفاده است! این بازی های رایگان را که امروز می توانید بارگیری کنید ، بررسی کنید! “هنگامی که کودک شما این ایمیل یا پیام را در حساب بازی خود دریافت می کند ، پس کنسرت تمام می شود. آنها تعجب خواهند کرد که چرا کنسول کاملاً جدیدی از نسل فعلی در حساب آنها موجود است.

برای جلوگیری از این مسئله ، ابتدا ببینید آیا کنسول بدون ورود به سیستم حساب به روز می شود یا خیر. اگر بدون ورود به حساب کاربری به روز نشد ، برای خود حساب ایجاد کنید. اگرچه خدمات پولی زیادی در شبکه های بازی مدرن وجود دارد ، همه آنها به شما امکان می دهند یک حساب اساسی (برای به روزرسانی کنسول و بارگیری بازی ها) به صورت رایگان ایجاد کنید. از این پروفایل برای انجام همه به روزرسانی ها استفاده کنید و ، سلام ، شاید بعد از اینکه کنسول را هدیه کردید ، بتوانید از این نمایه برای بازی با بچه ها استفاده کنید.

بازی ها را بارگیری و به روز کنید

اگر می خواهید به طور کامل خارج شوید ، نه تنها می توانید کنسول را به روز کنید ، بلکه همه بازی ها را بارگیری کرده و به روزرسانی های موجود را اعمال کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، همانطور که کنسول به بروزرسانی نیاز دارد ، بازی ها نیز اغلب دارای به روزرسانی هستند. این روزها ، ما به اندازه گذشته زمان بازی نداریم و بگذارید به شما بگویم ، اجرای یک Xbox قدیمی پس از ماه ها تمام شدن کار فقط برای اینکه هر بازی که می خواهیم انجام دهیم ، به روز شود و دوباره راه اندازی شود ، آزار دهنده است.

برای بازی های فیزیکی ، می توانید بازی را در کنسول اجرا کنید ، آن را اجرا کنید و معمولاً همه به روزرسانی ها را بارگیری و اعمال می کند. همچنین اگر کنسول شما از چنین چیزی پشتیبانی می کند می توانید این زمان را برای کپی کردن بازی در هارد داخلی کنسول اختصاص دهید (به این ترتیب بازی سریعتر بارگیری و پخش می شود).

بخشی از این بخش وجود دارد که با بخش قبلی مغایرت دارد. بسیاری از کنسول های بازی ، به ویژه هنگام خرید بسته های تعطیلات ، دارای کدهای کوپن بازی هستند. این کوپن ها یا برای یک بازی خاص است یا به کاربر این فرصت را می دهد تا یکی از سه بازی موجود یا موارد مشابه را انتخاب کند.

در کنسول های مدرن ، خریدهای بازی ، حتی اگر خریدهای کوپن باشد ، به حساب کاربری خاص کاربری که کد کوپن را ارسال می کند پیوند داده می شوند. در این حالت ، اگر برای بارگیری بازی از شبکه سازنده بازی از حساب “مخفی کاری” که در مرحله قبل ایجاد کرده اید استفاده کنید ، بازی به حساب شما (نه فرزند شما) متصل می شود. این فقط با بارگیری دیجیتال اتفاق می افتد ، اما با رسانه فیزیکی این اتفاق نمی افتد. با این حال ، ما را به یک معاینه نهایی می رساند.

به سن و خوی کودک خود فکر کنید

برای کودکان خردسال ، تنظیم پیش از این کنسول یک پیروزی مطمئن است. آنها جوان ، بسیار هیجان زده هستند که با کنسول بازی جدید خود بازی می کنند و احتمالاً علاقه ای ندارند و یا حتی فرایند بروزرسانی را در نظر نمی گیرند. آنها فقط می خواهند با اسباب بازی جدید خود بازی کنند (و این هیچ مشکلی ندارد).

برای کودکان بزرگتر ، کل مراحل راه اندازی کنسول ، به روزرسانی دید آن و البته استفاده از کدهای کوپن برای انتخاب و بارگیری بازی ها ، بیشتر مراحل ساخت همان رایانه بازی است. بخشی از روند بسیاری از پارسه های رایانه ای است.

با این حساب ، ممکن است در هنگام کار با کودکان بزرگتر یک معامله و هدیه ای برای یک کنسول بازی جدید در نظر بگیرید. اگر می خواهید فرزند بزرگتر شما تجربه بسته بندی کنسول بازی و تهیه آن را داشته باشد (و مطمئناً بسیاری از گیمرها ، پیر و جوان به شما می گویند که باز کردن بسته بندی / به روزرسانی در نوع خود سرگرم کننده است) ، ممکن است بخواهید بسته بندی و به روزرسانی را در نظر بگیرید. چند روز / هفته قبل با آنها باشید تا همه چیز برای کار آماده شود ، اما سپس آن را تا کریسمس کنار بگذارید. شما در صبح کریسمس فاکتور “Surprise!” را گم می کنید ، اما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و انتظار (و دانش آماده بودن کنسول) قطعاً آنها را تا کریسمس هیجان زده خواهد کرد.

در کریسمس از طریق USB به روز کنید

اگر به راحتی نمی توانید مهر و موم روی جعبه را بشکنید و به روزرسانی کنید ، یا می خواهید فرزندتان پس از باز کردن کنسول برای اولین بار تجربه به روزرسانی آن را داشته باشد ، یک راه حل بسیار ایده آل وجود دارد.

هر دو پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان از بروزرسانی مبتنی بر USB پشتیبانی می کنند. اگرچه به روزرسانی آفلاین ترجیح داده می شود (و اسناد Xbox حتی از انجام به روزرسانی USB نیز امتناع می کند) ، شما می توانید به روزرسانی های فعلی را روی دستگاه USB بارگیری کرده و برای کریسمس به صورت مرتب نگه دارید. با این روش می توانید جادوی باز کردن یک کنسول جدید را حفظ کنید و همچنان راهی برای به روزرسانی های مستقل از شبکه داشته باشید.

با بررسی فایلهای راهنمای مناسب Xbox One و PlayStation 4 می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه راه اندازی یک درایو فلش USB برای به روزرسانی و نحوه بارگیری به روزرسانی ها کسب کنید.


آیا یک سوال فنی فوری دارید؟ برای ما از طریق [email protected] ایمیل ارسال کنید. آیا شما با یک کنسول از قبل به روز شده ، نظر کاملاً جدی در مورد کل این کار دارید؟ از طریق پیوند زیر بحث را در انجمن وارد کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*