“ققنوس جاویدان برمی خیزد” چیست و برای شما مناسب است؟ – بررسی گیک


یوبی سافت

آخرین بازی و جدیدترین حق امتیاز Ubisoft سرانجام در انتظار ما است. The Immortals Fenyx Rising (قبلاً با نام “خدا و هیولا “) یک بازی جالب برای استودیو است ، با مقایسه های زیادی که قبلاً برای بازی های داخل و خارج از خلاصه Ubisoft انجام شده است. اما بازی واقعاً چگونه است؟

بیایید اصول را بررسی کنیم

در حالی که The Immortals Fenyx Rising یک IP جدید برای Ubisoft است ، فقط کافی است به تریلر مربوطه نگاهی بیندازید تا از مقایسه با بازی های دیگر مطلع شوید. مهمترین چیز مربوط به خود یوبی سافت است قاتلان عقیده سری و نینتندو افسانه زلدا: نفس وحشی.

https://www.youtube.com/watch؟v=phpm8v_uRWs

چه زمانی نفس حیات وحش این نسخه کاملاً واضح بود که نینتندو از سایر بازی های دنیای باز نیز الهام گرفته است ، از جمله بازی استودیوی Ubisoft. و در جاودانه ها ، می توانید مشاهده کنید که یوبی سافت این فرمول را به همراه برخی از ایده های نینتندو پس گرفته است.

موارد واضح تری از قبیل سبک هنری ، سر خوردن و توانایی صعود به هر نقطه وجود دارد که باعث می شود همه احساس صاف کنند. تنفس حیات وحش –اما کمی بیشتر از آن عمیق تر می شود. طراحی جهانی اگرچه از نظر بصری بی نظیر است ، اما نشانه های سنگینی دارد نفس حیات وحش به روشی که او نشانه های بزرگی را روی نقشه خود قرار می دهد. شما می توانید در هنگام گشت و گذار در اردوگاه های دشمن بپرید و با یک کلاه در حال سقوط با مأموران کوچک مبارزه کنید ، به هر ترتیب با مناطق برخورد کنید و اشیا objects و گنجینه های زیادی در سراسر جهان وجود دارد.

شنبلیله از
یوبی سافت

تفاوت اصلی در مقایسه با نفس حیات وحش از نظر طراحی این است که چقدر همه چیز متراکم است. شما برای تکمیل مداوم با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد و فضای زیادی برای صحبت وجود ندارد. در حالی که این فضای خالی مورد ستایش قرار گرفت نفس حیات وحش بسیاری ترجیح می دهند تحقیقات ارزشمندتر باشند ، اگر ترجیح می دهید دنیای شما متراکم تر باشد ، احتمالاً از این تغییر قدردانی خواهید کرد.

بنابراین ، در این مرحله ، چرخه بازی شما کاملاً مشخص می شود: در نقشه پیاده روی کنید ، در حین انجام اهداف تصادفی چیزهای عالی پیدا کنید ، یا یکی از بسیاری از خزانه های Tartaros که اصلاً مقدس نیستند. نفس حیات وحش. اگر می خواهید برخی از این موارد را برای خود عملی ببینید ، پس این فیلم کوتاه بازی از GameSpot باید به اندازه ای باشد که بتواند رضایت شما را جلب کند بدون اینکه چیز مهمی خراب کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=EhgCjIx3bjE

یک داستان افسانه ای

اگرچه بحث این است که آیا این خوب است یا خیر جاودانه ها از بازی های دیگر بسیار الهام می گیرد ، داستان و تنظیمات قطعاً برای بازی مثبت هستند. این بازی در دنیایی پر از افسانه های افسانه ای یونان اتفاق می افتد. از قصه ها و شخصیت های معروف مانند زئوس گرفته تا نقوش مبهم تر ، این بازی با ارجاعات و تعابیر جدید از افسانه های کلاسیک فراوان است. کل بازی حول محور هم سطح شدن با چهار خدای یونانی است تا Titan Typhon ترسناک را به زمین بیندازد.

ققنوس در
یوبی سافت

جاودانه ها بیشتر مخاطب جوان تر است ، بنابراین برخی از داستانهای ترسناک … تغییر کرده اند ، اما عناصر اصلی آنها را زنده نگه داشته اند. این بازی حتی قادر به حفظ لحنی کاملاً طنزآمیز با شوخ طبعی کاملاً مشروع است که بیشتر از دو راوی بازی ، زئوس و پرومتئوس ، به طور مداوم با یکدیگر مشاجره می کنند. لحن در مقایسه با بقیه ژانرها که بیشتر روی رئالیسم یا داستان های نمایشی متمرکز است ، یک تغییر خوشایند در سرعت است. اگر درباره افسانه های یونان چیزهای زیادی می دانید ، در اینجا حتی موارد بیشتری برای دوست داشتن وجود دارد.

بنابراین ، آیا باید “ققنوس جاویدان برمی خیزد” را دریافت کنید؟

ققنوس در
یوبی سافت

در حالی که گیم پلی بازی روشن است جاودانه ها بسیار شبیه به بازی های منتشر شده قبل است ، بازی هنوز شخصیت کافی برای حفظ دارد. تاریخچه و نوشتن از نکات قابل توجه در فروش است ، به طوری که داور Kotaku ، Zack Zwitzen ، آن را “یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی که در طول سال بازی کرده ام” خوانده است.

در سمت دیگر سکه ، اگرچه جهان زیبا و مفصل است ، اما هنوز هم بسیاری از مشکلاتی را که عناوین جهانی باز Ubisoft دارند ، نشان می دهد. دشمنان و چالش ها در سطح خاصی از دشواری هستند ، این بدان معناست که شما باید سعی کنید سطح قدرت شخصیت خود را از طریق موارد و ارتقا دهید قبل از اینکه خیلی پیشرفت کنید. همانطور که Tygon Colp از Polygon می گوید ، “چالش های جاودانه ها“دنیا با تو رشد نمی کند.”

اگر سال ها از علاقه مندان به بازی های دنیای باز نبوده اید یا از طراحی جهانی Ubisoft ناخوشایند هستید ، جاودانه ها بعید است نظر شما تغییر کند. با این حال ، اگر ژانر را دوست دارید یا از علاقه مندان زیادی به آن هستید نفس حیات وحش و من فقط می خواهم چیزی شبیه به آن قبل از پخش دنباله ، پس از آن جاودانه ها رازیانه قیام می کند مطمئنا شما را با دنیای مفصل ، داستان سرگرم کننده و نبرد شامل شما خوشحال خواهد کرد. اگر می خواهید قبل از پرداخت هزینه آن را امتحان کنید ، می توانید نسخه آزمایشی Google Stadia را به صورت رایگان بازی کنید. از آنجا که Stadia یک پلتفرم جریانی است ، صرف نظر از مشخصات در هر رایانه ای عالی کار خواهد کرد ، اما اگر اتصال اینترنتی ضعیفی داشته باشید ، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید.

یک چیز دیگر

The Immortals Fenyx Rising در حال حاضر در Nintendo Switch ، PlayStation ، Xbox ، PC و Google Stadia در دسترس است. اگر فقط یکی از این سیستم ها را دارید ، پس انتخاب شما برای شما انجام می شود ، اما اگر انتخاب کنید ، ارزش دانستن چند نکته را دارد. البته خارج از کنسول ، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X عملکرد قابل توجهی بهتر از سایر سیستم ها دارند ، اما پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هنوز عملکرد خوبی دارند.

سوئیچ کمی عقبتر از سیستم های دیگر است ، با افت مکرر و مه آلوده برای پوشاندن بخشهایی از نقشه. شما می توانید تفاوت بین نسخه های PS5 و Switch را در این ویدئو مقایسه ای از GameXplain مشاهده کنید ، اما به خاطر داشته باشید که برخی از این مسائل با وصله های بعدی پس از راه اندازی قابل حل هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=_XQFryZkIZI

سرانجام ، آخرین چیزی که می خواهم مطرح کنم این است جاودانه ها پس انداز آنلاین صرف نظر از پلتفرم ، می توانید بازی خود را در یک حساب Ubisoft ذخیره کنید و سپس در یک سیستم عامل دیگر به آن دسترسی پیدا کنید. سریع ، راحت و مخصوصاً عالی اگر بخواهید از بازی در حین حرکت روی سوییچ لذت ببرید ، در حالی که گزینه دقت بیشتری در کنسول های دیگر دارید.

متأسفانه ، این بدان معنا نیست که خرید بازی برای یک سیستم عامل آن را برای دیگران باز می کند ، اما صرف نظر از آن ، داشتن این ویژگی همچنان مفید است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*