قیمت میلگرد در قزوین

قیمت میلگردهای فولاد ضد زنگ – انواع و خصوصیات امروزه ، استفاده از فولاد ضد زنگ در بخش ساخت و ساز روز به روز در حال افزایش است. چرا که نه؟ فولاد ضد زنگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ترین و مقاوم در برابر خوردگی در محیط های خدماتی است. هنگامی که سازه ای با تقویت کننده فولاد ضد زنگ ساخته شد ، نیاز به تعمیرات در طول چرخه عمر پروژه به طور قابل توجهی کاهش می یابد. به همین دلیل حتی اگر در ابتدا به نظر برسد میلگردهای فولاد ضد زنگ گزینه گران قیمتی هستند ، در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه تر به نظر می رسند. خرید میلگرد به نرخ کارخانه.

میلگردهای فولاد ضد زنگ چیست و چگونه سودمند هستند؟ میلگردهای فولاد ضد زنگ که به عنوان میله های تقویت کننده فولاد ضد زنگ نیز شناخته می شوند ، میله هایی با محتوای آلیاژ فولاد کم کربن هستند. آنها حداقل حاوی 12٪ کروم و 8 تا 12٪ نیکل هستند. این باعث می شود آنها بسیار مقاوم و مقاوم در برابر خوردگی باشند.

انواع میلگردهای فولاد ضد زنگ

4 نوع فولاد ضد زنگ وجود دارد:

  • فولاد ضد زنگ مارتنزیتی
  • فولاد ضد زنگ فریتیک
  • فولاد ضد زنگ آستنیتی
  • فولاد ضد زنگ دوبلکس یا آستنیتی-فریتیک

از این نوع تنها فولادهای ضد زنگ آستنیتی و دوبلکس برای تولید میله های تقویت کننده استفاده می شود.

قیمت میلگرد فولاد ضد زنگ آستنیتی

فولاد آستنیتی روی نیکل بسیار زیاد است (حدود 7٪). به همین دلیل ، آلیاژ فوق العاده قابل جوش و انعطاف پذیری است و از مقاومت در برابر خوردگی بسیار خوبی برخوردار است. همچنین مقدار زیادی کروم و 2٪ تا 3٪ افزودن مولیبدن دارد. این بیشتر مقاومت در برابر خوردگی آن را در محیط های سخت ، به ویژه در برابر کلریدها تقویت می کند. محتوای نیتروژن مقاومت کششی و عملکرد بیشتری را ایجاد می کند. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

از فولاد آستنیتی به دلیل شکل پذیری بالا ، ماهیت غیر مغناطیسی و درجه حرارت زیاد سرویس ، بیشتر برای لوله های صنعتی و پروژه های معماری به عنوان میله های تقویت کننده استفاده می شود. با توجه به نسبت عناصر موجود در آن ، در کشورهای مختلف به درجه های مختلف طبقه بندی می شود.

میلگرد فولاد ضد زنگ دوبلکس یا آستنیتی-فریتیک

قیمت میلگرد نیشابور یک ترکیب شگفت انگیز از فولادهای فریتی و آستنیتی ، فولادهای ضد زنگ دوبلکس از هر دو نوع قویتر هستند و به طور گسترده ای در صنعت روغن زیر آب استفاده می شود. این به دلیل قابلیت های بالای مقاومت در برابر خوردگی است که به آن اجازه می دهد برای مدت طولانی در برابر آب شور بسیار خورنده مقاومت کند.

خرید میلگرد یک کاربرد اصلی برای این فولاد است. ترکیبی از فولادهای ضد زنگ آستنیتی و فریتیک عنصر استثنایی از مقاومت و مقاومت در برابر خوردگی را فراهم کرده است که آن را برای کاربردهای مختلف میلگرد مانند عرشه پل ، دیوارهای حائل و حائل ، سیستم های لنگر و رولپلاک ، زیرساخت های کارخانه شیمیایی ، اسکله های ساحلی و اسکله ها ، پارکت های پل ، پیاده روها و ستون های پل.

فولاد ضد زنگ دوبلکس در مقایسه با فولادهای آستنیتی دارای محتوای نیکل کمتری است که قیمت آنها را کم می کند. این فولاد همچنین در گریدهای مختلف طبقه بندی می شود.

خواص میلگردهای فولاد ضد زنگ

میلگردهای فولاد ضد زنگ از طریق پارامترهای مختلف به دقت مورد آزمایش قرار گرفته اند تا ببینند که چگونه آنها از دیگر میلگردها برتر هستند. آنها به طور قابل توجهی جلوتر قرار گرفته اند زیرا بسته قابل توجهی از آلیاژها آنها را از سایر پیشنهادات میلگرد بی اثر و شکننده متمایز می کند. خرید میلگرد بر اساس وزن آن مشخص می شود.

1. فولاد با مقاومت بالا

فولاد ضد زنگ حاوی 10٪ کروم بیشتر از سایر عناصر آلیاژی است. کروم ماده کلیدی است که باعث افزایش سختی و مقاومت در برابر کشش می شود. همچنین حاوی نیکل است که مزایای مشابهی دارد اما بدون انعطاف پذیری در شکل پذیری و سختی.

میله های فولادی دوبلکس از میله های فولادی آستنیتی قوی تر هستند.

2. مقاومت در برابر خوردگی

قیمت میلگرد ترمکس و میلگردهای فولاد ضد زنگ دارای غلظت زیادی از کروم هستند که یک لایه اکسید را تشکیل می دهد و از خوردگی جلوگیری می کند. این خاصیت به آن کمک می کند تا در برابر نیروهای مخرب کلراید حاصل از نمک های جاده ، آب دریا و حتی خود بتن مقاومت کند.

فولاد ضد زنگ آستنیتی از نظر مقاومت در برابر خوردگی بهترین است زیرا حاوی حداقل 16٪ کروم است.

3. شکل پذیری

شکل پذیری میلگرد فولاد ضد زنگ از محتوای نیکل آن ناشی می شود. این محصولات میلگرد با قابلیت شکل پذیری و مقاومت در برابر خوردگی عالی برای استفاده در مناطق زلزله زده ، کاربردهای سرد ، پل ها و غیره بسیار مناسب هستند.

4. پاسخ مغناطیسی

خرید میلگرد شاهرود محتوای زیاد نیکل در میله های فولاد ضد زنگ پاسخ مغناطیسی آنها را از بین می برد. فولاد کربن طبیعی از نفوذ پذیری مغناطیسی بالایی برخوردار است و بنابراین نمی تواند در همه برنامه ها استفاده شود. در اینجا میلگردهای فولاد ضد زنگ به کمک می آیند!

5. مقاومت در برابر آتش

میله های فولاد ضد زنگ در مقایسه با سایر میله های فولاد کربنی در دماهای بالا عملکرد بهتری دارند. آنها به دلیل ضریب استحکام بالا در دمای بالا (بالاتر از 500 درجه سانتیگراد) مقاومت بهتری در برابر آتش نشان می دهند.

6. مقاومت برودتی

میله های فولاد ضد زنگ می توانند دامنه وسیع تری از دما را کنترل کنند. مقاومت کششی و مقاومت فولاد آستنیتی حتی در دمای زیر صفر که دامنه کاربرد آنها را در زمینه های مختلف گسترش می دهد دست نخورده باقی می ماند. خرید میلگرد در بازار آزاد

آیا برای پروژه ساخت خود به دنبال میلگرد فولاد ضد زنگ یا محصولات فولادی مرتبط هستید؟ ما در Sunflag Steel بسیار با دوام تولید می کنیم

انواع میلگرد استیل

میلگرد تخصص سالیت پیشرو در تامین میلگرد و مش فولاد ضد زنگ برش خورده و از قبل مونتاژ شده است.2304 Duplex UNS S32304 این آلیاژ یک فولاد ضد زنگ دوبلکس ناب است که دارای ساختار ریز متشکل از مراحل آستنیت و فریت است. این ریزساختار دوبلکس و ترکیب شیمیایی ضد زنگ 2304 Duplex منجر به ترکیب عالی مقاومت و مقاومت در برابر خوردگی می شود. 2304 ضد زنگ Duplex مقاومت خوبی در برابر خوردگی عمومی در بسیاری از محیط های اسیدی ، ترک خوردگی ناشی از تنش کلرید ، حفره و خوردگی شکاف دارد.

برگ مشخصات فنی 2304 DUPLEX UNS-S32304 خرید میلگرد به قیمت کف بازار  این آلیاژ به دلیل داشتن مقدار زیادی کروم و نیکل و افزودن مولیبدن 2٪ تا 3٪ مقاومت در برابر خوردگی بسیار خوبی دارد. مورد دوم مقاومت در برابر خوردگی را در محیط های سخت ، به ویژه کلریدها افزایش می دهد. مقاومت بالاتری در برابر حفره های سوراخ شده یا خوردگی شکاف معمول در نمک زیاد مناطق ساحلی دارد. این آلیاژ آستنیتی است که شکل پذیری ، قابلیت جوش پذیری و شکل پذیری برودتی عالی را ارائه می دهد. مقایسه هزینه – نسبت هزینه برای میلگردهای فولاد ضد زنگ نشان می دهد که برای مقاومت ، مقاومت در برابر خوردگی در برابر حفره و خوردگی در برابر شکاف ، میلگرد فولاد ضد زنگ مقرون به صرفه است. میلگرد استیل دوبلکس مقرون به صرفه ترین است.

بازدارنده های بتن – بازدارنده های بتن ، که در سازه های بتونی میلگرد فولاد کربن به کار رفته اند ، هزینه اضافی را نشان می دهند. میلگردهای فولاد ضد زنگ به بازدارنده نیاز ندارند. غشا Water آب – اگر از غشایی برای سازه های بتنی میلگرد فولاد کربنی استفاده شود ، تهیه ، صاف سازی و کاربرد غشا take به طول می انجامد و علاوه بر کنترل دما برای تنظیم بتن ، هزینه اضافی نیز لازم است. با استفاده از میلگردهای فولاد ضد زنگ غشایی مورد نیاز نیست.

قیمت میلگرد امروز

قیمت میلگرد بر اساس نوع و جنس آن ترک خوردگی ناشی از تنش – کارهایی که در سال 1998 در شورای تحقیقات ملی کانادا انجام شده است ، رفتار خوردگی ناشی از کلراید میلگرد فولاد ضد زنگ پیش تنیده در بتن آلوده به کلرید را نشان می دهد. در اینجا از فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ درجه 240 ، 304 ، 316 و 318 استفاده شده است. مخلوط بتن سیمان / ماسه / سنگدانه در جرم 1: 2: 3 بود. سیمان از نوع 10 پرتلند بود که برای همه نمونه ها با نسبت سیمان آب 50/0 استفاده شد. نمونه ها در دمای 250 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی 100٪ (RH) به مدت 28 روز قبل از قرار گرفتن در محیط آزمایش ، درمان شدند. برای شبیه سازی عمل ساخت ، از نمونه های خم نشده (شعاع خم 4 برابر قطر میله) استفاده شد. سطح کلرید 0٪ ، 0.5٪ و 2٪ در محیط آزمایش حفظ شد. میلگردهای فولاد کربنی که در بتن تعبیه شده اند در مدت 4 ماه ترک خورده اند. پس از دو سال هیچ ترک خوردگی بتن با میلگردهای فولاد ضد زنگ تعبیه نشده و هیچ گونه خوردگی میله تقویت کننده خمیده U مشاهده نشده است. برخی از نمونه ها در محفظه محیطی با RH 80٪ و چرخه های دمایی بین 250 درجه سانتیگراد تا 650 درجه سانتیگراد قرار گرفتند. نتایج آزمایش نشان می دهد که فولاد کربن تعبیه شده در بتن با کلرید 2٪ در مدت 4 ماه ترک خورده است. با فولاد ضد زنگ جاسازی شده U- خم شده هیچ ترک خوردگی بتن یا خوردگی رخ نداده است. قیمت میلگرد گالوانیزه

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*