لپ تاپ Intel White Box در فروشگاه هایی با نام های تجاری کوچکتر ظاهر می شود – Review Geek


اینتل

اینتل سابقه طولانی در ایجاد سخت افزار مفهومی و دعوت از تولیدکنندگان برای ساخت آن دارد: از این رو اصطلاح “اولترابوک” است. آخرین طراحی آن کمی واضح تر است. NUC M15 با همان واحد بعدی رایانه های کوچک رایانه ای در یک ردیف است و اینتل برای سفارشی سازی و فروش مجدد بوتیک تولید می کند.

NUC M15 یک لپ تاپ میان رده 15 اینچی و پر از پردازنده های Core i5 یا i7 نسل یازدهم است و گرافیک یکپارچه Xe اینتل را به لرزه در می آورد. فروشندگان می توانند از 8 گیگابایت یا 16 گیگابایت RAM لحیم شده و همچنین طیف گسترده ای از SSD های M.2 آماده برای ذخیره سازی استفاده کنند. صفحه نمایش 1080p است ، با صفحه لمسی یا بدون آن (بسته به ارائه دهنده مجدداً بستگی دارد) با عمر باتری 16 ساعته ادعا می شود.

این لپ تاپ کمی بی جا به نظر می رسد ، که البته تا حدی منطقی است اما از طراحی مینیمالیستی کیس استفاده می کند که در دهه اخیر بسیار محبوب شده است. این دستگاه دارای دو پورت USB-C و دو پورت USB-A ، HDMI و جک هدفون است – توزیع کاملاً مناسب ، با شارژ در هر دو طرف – و سنسورهای Windows Hello IR روی وب کم. همچنین دارای یک آمازون الکسا داخلی است ، با یک نوار نور LED منحصر به فرد که زمان فعال بودن آن را نشان می دهد.

مشخص نیست که چه موقع و از کجا دقیقاً می توانید خرید کنید ، اما اینتل به طور خاص این طراحی را برای شرکت های کوچکتر طراحی کرده است ، بنابراین انتظار نداشته باشید نسخه ای از Acer یا Lenovo را ببینید. سفارشی سازی طراحی M15 قیمت نهایی آن را تعیین می کند ، اما اینتل انتظار دارد تا زمانی که آماده شد ، بین 1000 تا 1500 دلار به فروش برسد.

منبع: The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*