ماهی های کوچک در یک حوض بزرگ – بررسی Geek


امتیاز:
10/10
؟

 • 1 – سطل آشغال مطلق
 • 2 – ناخواسته Sorta Cool
 • 3 – طراحی بسیار معیوب
 • 4- برخی از جوانب مثبت ، بسیاری از موارد منفی
 • 5 – قابل قبول ناقص
 • 6 – به اندازه کافی خوب برای خرید در فروش
 • 7 – عالی ، اما بهترین کلاس نیست
 • 8 – خارق العاده ، همراه با پاورقی
 • 9 – ساکت شو و پولم را بگیر
 • 10 – طرح نیروانا مطلق

قیمت: 199 دلار

کامرون سامرسون

اگر هدفون های بی سیم Razer Hammerhead واقعی را تهیه کرده و ویژگی هایی را که در هدفونهای Opus این شرکت وجود دارد در اختیار آنها قرار دهید ، Hammerhead Pro را دریافت خواهید کرد. این هدفون عشق همان چیزی است که Razer طی 18 ماه گذشته با بازی صوتی خود روی آن کار کرده است ، اما بازار سختی است. س isال این است: آیا آنها می توانند با گزینه های قتل از شرکت هایی مانند اپل و جبرا رقابت کنند؟

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای معتبر THX
 • خیلی راحت
 • چندین نوع و اندازه راهنمایی گنجانده شده است

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • کمتر از ANC عالی در مقایسه با برخی گزینه های دیگر
 • ارزش زیادی نیست
 • بدون شارژ بی سیم

توجه داشته باشید: آنها در واقع “Hammerhead True Wireless Pro” نامیده می شوند ، اما این خیلی زیاد است ، بنابراین من در این بررسی آنها را Hammerhead Pro می نامم.

خلاصه: شاید. آنها خوب هستند ، اما عالی نیستند … و مطمئنا انقلابی نیستند. مانند اپوس ، آنها دارای گواهینامه THX هستند. آنها همچنین دارای ANC برای مسدود کردن سر و صدا و حالت محیط هستند تا بتوانید آنچه در اطراف شما می گذرد را بشنوید. هیچ یک از این ویژگی ها واقعاً عالی نیستند – اما همه آنها بسیار خوب هستند.

اما نکته اینجاست: برخی وجود دارد درک شده رقابت در بازار هدفون های بی سیم واقعی در حال حاضر. قیمت آنها در بازار حق بیمه 199 دلار است که حتی برای تولیدکنندگان صوتی تخصصی نیز مکانی دشوار است و برای شرکتی که در واقع به دلیل انتشار تجهیزات صوتی کشنده معروف نیست ، بسیار کمتر است. برای من ، آنها به اندازه متوسط ​​هدفون های درجه یک هستند – آنها خوب هستند ، اما من باید فکر کنم که آیا کافی است.

بیایید در مورد آن صحبت کنیم

ایجاد پرونده

آرم Razer در بالای جعبه حک شده است
کامرون سامرسون

می خواهید چیز عجیبی بشنوید؟ با توجه به تمرکز Razer بر روی کاربران بیشتر و تعداد بیشتری از گیمرها در مورد برخی محصولات اخیر ، این کمترین موردی است که من دیده ام – خوب ، به جز AirPods / AirPods Pro. این برای Razer ، شرکتی که به رنگ سبز روشن و RGB معروف است ، باید عجیب باشد همه چيز. اما این مورد؟ نه ، سیاه است. فقط همین آرم در بالای صفحه است و به راحتی می توان آن را از دست داد.

من معمولاً این کار را می کنم من حداقل چیزها را دوست دارم ، مخصوصاً وقتی که مشکی تخت باشند. اما اگر بگویم که این پرونده کمی … کلی هم دروغ می گویم. چون او این کار را می کند. اگر کسی فقط آن را به من تحویل می داد ، فکر می کردم نوعی مارک باشد تا زمانی که آن را باز کردم و آرم مار سه گانه را روی خود جوانه ها دیدم.

هدفون Razer Hammerhead Pro با تمرکز بر صفحه لمسی و آرم مار سه گانه Razer
آرم صفحه لمسی است. کامرون سامرسون

آیا این یک معامله بزرگ است؟ نه ، خوب است اگر هدفون خود را به همان شکل مورد خریداری کنی ، خوب ، آنها را به دلایل اشتباه خریداری می کنی ، پسر. اما حداقل Razer روکش های قاب را به فروش می رساند ، بنابراین می توانید قاب مورد را – با کمی درخشش اضافی – قرار دهید.

بنابراین بله ، پرونده معمولی خسته کننده است. در جلو یک LED کوچک برای نشانگر شارژ و یک درگاه USB-C در پایین برای شارژ وجود دارد. در اینجا هیچ شارژ بی سیم وجود ندارد ، که نوعی برخورد است – اگر شما به این ویژگی AirPods Pro ، Skullcandy Indy Fuel و Jabra Elite 85t عادت کنید ، اتصال هدفون برای شارژ کردن آنها تقریباً باستانی به نظر می رسد. شارژ بی سیم ، با سرعت کم (کمتر از شارژ سیمی) ، بود ساخته شده برای چنین چیزهایی با قیمت 199 دلار ، دوست دارم آن را اینجا ببینم.

در مورد اندازه ، خیلی بد نیست. کمی بزرگتر از کیس AirPods Pro است اما کوچکتر از Skullcandy Indy Fuel است. کاملاً به قاب Jabra Elite 85t نزدیک است ، اگرچه کمی نازک تر است. به طور کلی ، اندازه بد نیست – این یک جیب است ، که در واقع تنها چیزی است که مهم است.

این خوبه.

“طراحی شده برای راحتی”

Razer ادعا می کند که Hammerhead Pro “برای راحتی ساخته شده است” و من آن را به آنها خواهم داد. این ها راحت ترین گوش بندهایی هستند که تا به حال استفاده کرده ام. اکنون ، حتماً این مطلب را درست بخوانید: آنها هستند بین راحت ترین. نه هنوز بر راحت ترین. اما آنها مقام دوم را به دست می آورند (Jabra Elite 85t هنوز اول است).

بر روی نوک بیضی شکل Hammerhead Pro با سایر نکات اطراف آن تمرکز کنید
بالای بیضی عالی است. کامرون سامرسون

برخلاف جوش های اصلی Hammerhead ، مدل Pro همان چیزی را دارد که شما از اسم هدفون Pro انتظار دارید: هدفون های قابل تعویض. Razer همچنین به دنبال همه چیزهایی است که برای راحتی ایجاد شده است و در اینجا به دلیل هفت مجموعه نکات مختلف ارائه می شود. در جعبه سه نوع وجود دارد: نکات SecureSeal ، SmoothComfort و حتی Comply Foam. دو مورد اول در هر سه اندازه (کوچک ، متوسط ​​و بزرگ) در دسترس هستند ، اما نکات مربوط به انطباق فقط در حد متوسط ​​موجود است. بنابراین ، اگر سوراخ های بزرگ قدیمی مانند سوراخ های واقعی خود داشته باشید ، نکات زیر کمکی نمی کند.

و ممکن است از خود بپرسید: “اما کام ، از کجا می دانم نکاتی برای من مفید است؟” چه می شود اگر لباسهای نامناسب را تا ابد بپوشم و در نهایت تجربه وحشتناکی داشته باشم؟ خوب ، دوستان ، اینجا جایی است که می توانید پاسخ را پیدا کنید: برنامه Hammerhead. این برنامه دارای یک “تست تناسب اندام” است که – بله ، حدس می زدید – برای جوش ها آزمایش می کند. این نیز یک تست جالب است.

هدفون Razer Hammerhead Pro با همه نکات
همه این نکات را ببینید. فقط به آنها نگاه کن کامرون سامرسون

این یک ریتم کوتاه دارد و حدس می زنم واکنش جوش ها را با کمک میکروفون داخلی اندازه گیری کند. از آنجا به شما می گوید که آیا جوش ها از تناسب خوبی برخوردار هستند (بخوانید: مهر و موم مناسب) یا نه. برای بدست آوردن معامله خوب نکات بزرگی لازم بود اما من انتظار داشتم که چون Hammerhead Pro از نکات بیضی شکل شبیه Jabra Elite 85t عالی استفاده می کند. اگرچه من به طور کلی به نکات بزرگتر با این شکل نیاز دارم ، اما برای من بسیار راحت تر از حتی راهنمایی های گرد است.

بنابراین ، بله ، آنها کمی “ساخته شده برای راحتی” رانندگی می کنند. آنها قطعاً راحت هستند ، حتی برای گوش دادن طولانی مدت.

آنچه که چندان راحت نیست ، کنترل های لمسی است. من عقیده دارم که کنترل های لمسی هدفون زیاد نیست – من دکمه های لمسی نرم و فیزیکی را ترجیح می دهم. من ویژگی های Hammerhead Pro را به طور تصادفی فعال کردم وقتی این تنظیم را بیش از آنکه بخواهم در این دوره بررسی بپذیرم تنظیم کنم ، که باعث دیوانگی من می شود.

من از کیفیت صدا پاره شده ام

همانطور که قبلاً گفتم ، Hammerhead Pro دارای گواهینامه THX است. اما من احساس می کنم که Razer از همه چیز برای این گواهینامه استفاده می کند ، زیرا در واقع این تنها راه واقعی خوب است. اگر اکولایزر سفارشی را بارگیری کنید (بعداً در مورد آن بیشتر بخوانید) و آن را روی صاف تنظیم کنید ، صدای آنها بسیار بد است.

بیشتر هدفون ها با اکولایزر تخت ساخته می شوند ، بنابراین پرتاب کیتی در سوراخ های من عجیب است که به این شکل طراحی نشده است ، زیرا اگر بخواهم یک اکولایزر شخصی را شماره گیری کنم ، به نظر نمی رسد که انتظار دارم. فقط خوشحالم که تنظیم اکولایزر دارای گواهی THX به خودی خود خوب به نظر می رسد.

عکس صفحه اصلی از برنامه Hammerhead Pro عکس صفحه از پیش تنظیمات EQ عکس صفحه از اکولایزر مسطح.

از آنجا که Razer تصور می کرد از اینها استفاده شود ، من بیشتر وقت خود را صرف مرور می کردم. به طور کلی ، کیفیت صدا کاملاً خوب است – این جوش های کوچک قادر به ایجاد صدای جدی هستند. می گویم که آنها در حال حاضر در پنج “جوش با کیفیت صدا” مورد علاقه من هستند ، اگرچه به Jabra Elite 85t نمی رسند ، که صادقانه گفتن جای تعجب ندارد. در این بررسی ، من 85t را “معیار جدید” نامیدم ، بنابراین درست است.

تعادل کلی جوش ها هنوز کاملاً خوب است ، گرچه ای کاش کمی بیشتر داشته باشند اوف. اگر من هرگز نام Elite 85t را نشنیده بودم ، آنها برای من رتبه بالاتری داشتند ، اما در مقایسه مستقیم ، 85t بسیار پر و جنب و جوش تر است. اما اگر به دنبال کیفیت صدای خوب هستید و به دلایلی 85t نمی خواهید ، Hammerhead Pro گزینه بدی نیست.

همچنین یک EQ قابل تنظیم وجود دارد که در اینجا چیز جدیدی است. یکی از شکایات من از Opus این بود که شما نمی توانید EQ را شخصی سازی کنید ، بنابراین خوشحالم که این را به عنوان یک گزینه در اینجا می بینم. این به اندازه برخی از گزینه های دیگری که من استفاده کرده ام مفید نیست ، جایی که می توانید با یک تنظیم از پیش تعیین شده شروع کنید و از آنجا سفارشی کنید – باید با Flat EQ شروع کنید – اما هنوز هم خوب است. همچنین 10 باند است ، بنابراین شما واقعاً می توانید صدا را شماره گیری کنید.

اما برخی تنظیمات از پیش تعیین شده نیز وجود دارد. پیش فرض THX است ، اما همچنین Amplified ، Enhanced Bass ، Vocal و Enhanced Clearity نیز وجود دارد. وجود دارد بزرگ میزان صدا را با تنظیم Enhanced Bass تقویت کنید ، که هم نگران کننده است و هم گیج کننده است. مانند ، چرا میزان صدا برای این تنظیم بسیار پرش می کند؟ به طور کلی تنظیم خوب است ، اما پرش صدا نیست.

به طور کلی ، Hammerhead Pro خوب به نظر می رسد ، اما عالی نیست – حداقل در زمینه هدفون با قیمت های مشابه. صادقانه بگویم ، اگر می توانید بدون حالت های ANC یا شفافیت زندگی کنید ، می توانید کیفیت صدای بسیار خوبی را با نصف قیمت دریافت کنید.

عکس صفحه ای از آزمون برازش بعد از تنظیم صفحه تست کنید عکس از گزینه های نقشه برداری تطبیقی

اما اگر ANC و Ambient Mode را می خواهید ، آنها را در اینجا خواهید یافت. تقریباً مانند سایر موارد برای Hammerhead Pro ، این ویژگی ها نیز خوب هستند – خوب هستند ، اما عالی نیستند. ANC به اندازه سایر هدفون هایی که امتحان کردم سر و صدا را مسدود نمی کند. این شامل Jabra Elite 75t است که ANC را دریافت کرد به روز رسانی. ویژگی ANC Hammerhead Pro جلوی برخی از نویزهای محیط را می گیرد ، اما من هنوز هم می توانم صدای فن را که در دفتر کار من فعال است ، بشنوم – صدایی که اکثر هدفون ها / هدفون های دیگر به راحتی تقریباً آن را مسدود می کنند.

ویژگی حالت محیط بهتر است زیرا تجربه ای کاملاً طبیعی را فراهم می کند. تقریباً از هر ویژگی حالت شفاف دیگری که شخصاً استفاده کرده ام – به جز AirPods Pro – بهتر است. عملکرد Jabra HearThrough نیز قابل مقایسه است ، اما من فکر می کنم Hammerhead Pro در واقع بهتر از آن عمل می کند زیرا هنگام برقراری تماس تلفنی به روشی که Jabras انجام می دهد به ویژگی مشابه دیگری تغییر نمی کند. بنابراین به همین دلیل من Razer را تحسین می کنم.

برای روشن کردن بین ANC روشن ، ANC خاموش و Ambient Mode ، از کنترل های لمسی هدست استفاده کنید. اما هر بار که بین حالت ها جابجا می شوید ، هر صدایی که برای ایجاد پیام مناسب پخش می شود را قطع می کند (به عنوان مثال “ANC روشن”) که بسیار آزار دهنده است زیرا بسیار زیاد است. من از موسیقی متن فیلم خود بد نیستم اما قطع کردن همه مواردی که پخش می شود بسیار آزار دهنده است. به نظر می رسد برای درک موضوع نیز برای همیشه لازم باشد – خط صدا به آرامی صحبت می کند.

نتیجه گیری: مجموعه خوبی از هدفون ، اما فروش آن هنوز دشوار است

قاب هدفون Razer Hammerhead Pro در قاب دیگری q
کیس درخشان تر از کیس بدون کیس است. کامرون سامرسون

نظرات اینچنین سخت ترین نوشتن است زیرا Hammerhead Pro یک محصول میان رده است. این یک جوش خوب است ، من را اشتباه نگیرید – احتمالاً در 5 بهترین سال است – اما چیزی وجود ندارد که باعث برجسته شدن آنها شود. می توانید هدفون های بهتری مانند Jabra Elite 85t با فقط اندکی هزینه بیشتر تهیه کنید که توصیه می کنم. اگر در حال حاضر 200 دلار خرج کرده اید ، می توانید 230 دلار هم هزینه کنید و بهترین بهره را از آنجا ببرید.

اگر برای شما بسیار کم است ، می توانید جوش هایی به نظر برسد که تقریباً به همان خوبی به نظر می رسند ، اگر این کار را بدون ANC و Ambient Mode انجام نمی دهید. این اندازه گیری Hammerhead Pro را بسیار دشوار می کند – آنها بهترین مجموعه ویژگی یا بهترین مقدار را ارائه نمی دهند.

آنها خوب هستند. اما عالی نیستند. و فقط مکان مناسبی برای حضور در بازار واقعی هدفون های بی سیم نیست.

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای معتبر THX
 • خیلی راحت
 • چندین نوع و اندازه راهنمایی گنجانده شده است

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • کمتر از ANC عالی در مقایسه با برخی گزینه های دیگر
 • ارزش زیادی نیست
 • بدون شارژ بی سیم
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*