مجموعه دایناسورها به دیزنی + 29 ژانویه می آید – Geek Review


نشان تلویزیونی دایناسور بالای لوگوی دیزنی + روی پوستر دایناسور

وقت آن است که ماقبل تاریخ شویم! کمدی محبوب تلویزیونی دهه 90 میلادی دایناسورها به دیزنی + می آید در 29 ژانویه 2021. تهیه کننده اجرایی برایان هانسون تأیید کرد که سریال مورد علاقه خانواده (که توسط پدرش جیم هانسون ساخته شده است) خانه جدیدی را در سرویس پخش پیدا کرده است ، اگرچه قبلاً در Hulu در دسترس بود.

“گرچه تا همین اواخر او در هولو بود و طرفداران هولو زیادی بودند. من فکر می کنم مخاطبان در Disney + راحت تر می شوند ، که عالی است. خیلی خوب روی + دیزنی می نشیند. وقتی آنها آنچه را به کجا می رفت جدا کردند ، سرانجام تصمیم گرفتند دایناسورها باید در دیزنی + پایان یابد. من فکر می کنم مخاطبان بیشتر و جدیدتری در دیزنی + پیدا خواهد کرد. ” در مصاحبه با Collider.

این نمایش به سبک عروسک های انیماترون در ابتدا از سال 1991-1994 پخش شد و در اطراف خانواده سینکلر (که همانطور که حدس می زنید دایناسور هستند) متمرکز است. این برنامه اعضای خانواده – ارل ، فران ، رابی ، شارلین ، بیبی و اتیل – را دنبال می کرد ، زیرا آنها در مورد زندگی مدرن خود صحبت می کردند. در هنگام ورود نمایش به دیزنی + در 21 ژانویه ، در مجموع همه 65 قسمت در چهار فصل در دسترس خواهد بود.

منبع: دیزنی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*