مجموعه گیاهان جدید LEGO شامل اولین درخت بونسای است که من نمی توانم بکشم – Geek Review


زیبا

LEGO در تلاش است تا هر قسمت از خانه شما را با آجرهای پلاستیکی کوچک بپوشاند ، در حال گسترش به مناطق کمتر آشکار است: ابتدا کالاهای جین ، سپس پاپ آرت. بر اساس درز اطلاعاتی از یک وب سایت لهستانی در آخر هفته گذشته ، LEGO گیاهان آپارتمانی را به شرح زیر تصاحب خواهد کرد: “مجموعه گیاهان” جدید آن شامل گل های پیش ساخته و یک درخت کوچک بونسای جذاب است.

من به عنوان یکی از طرفداران LEGO و همچنین شخصی که چندین بار تلاش کرده و موفق به پرورش بونسای نشده ام ، بسیار هیجان زده هستم. مجموعه درخت بونسای شامل 878 قطعه است و شما می توانید از بین شاخ و برگ سبز استاندارد و برخی از گل های صورتی و سفید به رنگ گیلاس یکی را انتخاب کنید. همراه با گلدان و غرفه نمایشگاهی.

دسته گل LEGO درختان و گلهای بونسای
زیبا

گل ها … انواع مختلف گل ها هستند. فکر کنم بعضی هاشون بابونه باشه؟ ببینید ، من در مورد انواع گیاهانی که نمی توانم بخورم چیز زیادی نمی دانم. اما من ده گل منفرد را به اضافه چند بیت تزئینی دیگر شمارش می کنم که همه آنها را می توان در یک گلدان واقعی قرار داد و در عرض یک هفته خشک نمی شوند. تا زمانی که تکه های گلبرگ را بر نداشته باشید ، حدس می زنم.

لیست های Bonito و هر دو مجموعه بخشی از Lifestyle 2021 هستند ، بنابراین احتمالاً سال آینده در قفسه ها ظاهر می شوند. من امیدوارم که مجموعه گیاهان در برخی موارد کاکتوس یا ساکالنت اضافه کند.

منبع: بونیتو از طریق آجر برادران
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*