مشاهده Grogu از “The Mandalorian” 3D و AR در Google Search Now – Geek Review


مدل های سه بعدی Grogu از "ماندالوریایی"
سوزانا همفریس

در چند هفته گذشته ، Google 50 موجود جدید AR را برای جستجو در iOS و Android منتشر کرده است. اکنون ، گروگو (معروف به کودک یودا ، معروف به کودک) از سری دیزنی + ماندالوریایی آخرین مورد اضافه شده به لیست حیوانات و اشیا 3D سه بعدی است.

شما می توانید سه بعدی Grogu را با مشاهده “Grogu” ، “Baby Yoda” یا “The Child” در جستجوی Google در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود مشاهده کنید. وقتی در یکی از این اصطلاحات جستجو می کنید ، یک نوار دانش ظاهر می شود که نماد را در کنار توضیحات در ویکی پدیا نشان می دهد. می توانید شکل را لمس کنید و آن را حرکت دهید و بشنوید که چند صدای شیرین دارد که بسته است و هیچ ضربه ای به آن نمی زند. می توانید چشمک بزنید ، سرش را کج کرده و گوش هایش را حرکت دهید.

انبار سه بعدی Google در جستجوی تلفن همراه Google
سوزانا همفریس

همچنین یک کارت سرگرم کننده “کودک را در فضای خود ببینید” وجود دارد که پس از کلیک بر روی دکمه “مشاهده به صورت سه بعدی” می توانید روی آن کلیک کنید. با این کار می توانید گرگ را هنگام ایستادن روی زمین ، میز کار یا هرجای دیگری که می خواهید ببینید. البته ، قد و قامت کوچک او در AR مربوط به قد او در است ماندالوریایی.

این اولین همکاری گوگل با نیست جنگ ستارگان کائنات. در واقع ، او اخیراً The Mandaloria را منتشر کردn تجربه AR به عنوان بخشی از اتحاد با لوکاس فیلم و دیزنی برای ارائه یک تجربه واقعیت افزوده بهینه سازی شده 5G.

از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*