مشترکان YouTube TV ، ایمیل خود را برای Chromecast رایگان با Google TV بررسی کنید – مرور Geek


قفل Chromecast توسط Google TV باز شد
جاستین دوینو

ما معمولاً عادت داریم كه شركت ها برای جذب مشترك جدید و تشكیل مشتری وفادار چیزهای رایگان را به ما بدهند. در آن زمان ، YouTube TV Chromecast را فقط با مشترکان Google TV توزیع کرد. اما مشترکان وفادار YouTube TV خوشحال هستند زیرا قیمت ها دوباره در حال افزایش هستند Google اکنون Chromecast رایگان را با Google TV به “دوستان قدیمی” توزیع می کند. بهتر است ایمیل خود را بررسی کنید.

به گفته مدیر تحریریه ما جاستین دوینو ، به نظر می رسد این پیشنهاد برای مشترکان موجود تلویزیون YouTube ارائه می شود ، که یکی از این ایمیل ها را دریافت کرده است. در ایمیل ، گوگل توضیح داد که در حال ارسال Chromecast رایگان با تلویزیون های Google برای “دوستان قدیمی” این سرویس است.

در اینجا متن ایمیل است تا بدانید به دنبال چه چیزی بگردید:

سلام جاستین ،
ما می خواهیم از شما تشکر کنیم و به شما ، یکی از دوستان قدیمی YouTube TV ، Chromecast جدیدی با Google TV پیشنهاد دهیم.

برای دریافت Chromecast جدید با Google TV (49.99 دلار) در Snow بر روی دکمه زیر کلیک کنید. لطفاً به زودی مطمئن شوید که این هدیه را درخواست می کنید ، زیرا فقط تا 31 دسامبر هدیه در دسترس است. *

با Chromecast جدید ، می توانید تجربه YouTube TV خود را با ویژگی هایی مانند صفحه اصلی که براساس برنامه هایی که دوست دارید برای YouTube TV توصیه کند و همچنین یک کنترل صوتی برای تغییر سریع موارد دلخواه خود ، یکسان کنید.

از اینکه بخشی از YouTube TV هستید متشکریم.
تیم YouTube TV
پیشنهاد خود را بخواهید
PS این پیشنهاد منحصراً برای استفاده شماست و در صورت ارسال واجد شرایط نیست. لطفا مطمئن باشید که تا 31 دسامبر استفاده می کنید.

جاستین بیش از سه سال پیش با اعتماد به “دوست قدیمی” خود در YouTube TV مشترک شد. از طرف دیگر ، سردبیر سردبیر سام سامرسون کمی بیش از یک سال پیش مشترک شد و پیشنهادی رایگان برای Chromecast دریافت نکرد. حداقل الان نه.

متأسفانه ، این کدی نیست که هرکسی بتواند از آن استفاده کند. شما باید ایمیل را دریافت کرده و پیوند حاوی آن را دنبال کنید. فقط برای یک نفر کار می کند و قابل ارسال نیست.
اما اگر مشترک YouTube TV هستید باید ایمیل خود را بررسی کنید. Chromecast جدید با Google TV نه تنها یک دستگاه پخش جریانی عالی است. بزرگترین مزاحمت در YouTube TV را برطرف می کند.

اگر هیچ ایمیلی مشاهده نکردید ، حتما صندوق ورودی خود را بررسی کنید. کار از محکم کاری عیب نمیکنه. در بدترین حالت ، 50 دلار برای تهیه یکی از بهترین استریم های موجود در بازار هزینه زیادی ندارد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*