منظور از ‘ITT’ چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟


ویسنته برنده شد

وقتی کسی روی صفحه اعلانات درباره “ITT” نظر می دهد یعنی چه و این موضوع دقیقاً چیست؟ در اینجا ما در انجمن آنلاین به تمام سوالات شما در مورد این مخفف پاسخ خواهیم داد.

ITT: در این موضوع

ITT اولیه گرایی است ، که به معنای “در این موضوع” است. این به طور معمول در انجمن های آنلاین ، سایت های شبکه های اجتماعی و تابلوهای پیام برای توصیف یا پیشنهاد موضوعی مورد بحث در یک موضوع خاص استفاده می شود.

اگر با تابلوهای پیام آشنایی ندارید ، این ممکن است اولین بار باشد که در اینترنت “موضوع” را می شنوید. این یک سری پیام از افراد مختلف در یک موضوع است. هر پیامی توسط جامعه مشاهده می شود و آنها اغلب پاسخ می دهند یا با آنها ارتباط برقرار می کنند. هر رشته توسط “OP” یا “پوستر اصلی” شروع می شود.

موضوعات در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک نیز وجود دارد. یک وب سایت بسیار محبوب که از موضوعات استفاده می کند Reddit است ، جایی که قسمت نظرات در زیر هر پست یک موضوع است.

متصل: چگونه یک موضوع در توییتر ایجاد کنیم

منشا ITT

ITT احتمالاً تا زمانی که تابلوهای پیام وب وجود داشته باشد وجود داشته است. اولین تعریف ITT در دیکشنری شهری به سال 2003 ، خیلی قبل از Reddit برمی گردد. او ITT را “در این عنوان انجمن” توصیف می کند.

از ITT برای تنظیم موضوع موضوع استفاده شد. اغلب در عنوان اولین پست یا در خود پست یافت می شود. به عنوان مثال ، اگر عنوان اولین پست “ITT: ما تصاویر را روی سیستم عامل های بازی خود ارسال می کنیم” می گوید ، افراد تصاویر را به رایانه های خود ارسال می کنند.

از این علامت اختصاری برای جلوه ای طنزآمیز نیز استفاده می شود. به عنوان مثال ، اگر عنوان یک عنوان “ITT: شما مرد را روی خود می پزید” ، مردم با پوستر قبلی شوخی می کنند یا مسخره می کنند.

سرانجام ITT در مجامع مختلف اینترنتی گسترده شد. علاوه بر رایج شدن در تابلوهای محبوب مانند 4Chan یا Something Awful ، در وب سایت های کوچکتر و جذاب تر نیز محبوبیت پیدا کرده است.

تغییر اهمیت ITT

با توجه به فرهنگ و جمعیت شناسی همیشه در حال تغییر شبکه ، برخی اصطلاحات با گذشت زمان معانی جدیدی پیدا می کنند. استفاده از ITT کنایه آمیز یا کنایه آمیزتر شده است. به جای استفاده برای تنظیم موضوع موضوع ، اکنون از آن برای توصیف انواع پیام در یک موضوع استفاده می شود.

به عنوان مثال ، در موضوعی درباره شایعات مربوط به دنباله احتمالی یک فیلم مدرن ، کسی ممکن است جمله ای مانند “ITT: مردم با هیچ چیز شوخی نمی کنند” بگوید. این مرد در مورد شایعات تردید دارد و تأکید می کند که به نظر می رسد مردم بیش از حد امید دارند.

استفاده دیگر از ITT پیش بینی نوع افراد و / یا پیام هایی است که موضوع جذب خواهد کرد. به عنوان مثال ، در موضوعی درباره بحث درباره دستگاه های اپل ، کسی ممکن است چیزی مانند “ITT: کاربران Android” را ارسال کند. این یک پیش بینی شوخی است که این موضوع افرادی را جذب خواهد کرد که درباره اپل نظر منفی می دهند.

برخی افراد نیز از ITT به عنوان هشدار استفاده می کنند. به عنوان مثال ، اگر اطلاعات حساس در پست های بعدی مورد بحث قرار گیرد ، ممکن است کسی چیزی مانند “ITT: شرح خشونت” را برای هشدار دادن به افراد حساس تر برای دور ماندن ارسال کند.

متصل: میم چیست (و چگونه پیدایش شده است)؟

شخصی Reddit را با تلفن Android تماشا می کند.
Pe3k / Shutterstock

در این تاپیک نیست

یکی از محبوب ترین انجمن های Reddit r / AskReddit است ، جایی که افراد س questionsالات خود را ارسال می کنند و دیگران به آنها پاسخ می دهند. برخی از س questionsالات متخصصان یا گروههای خاصی از افراد است. به عنوان مثال ، کسی ممکن است موضوعی با عنوان “سرآشپزهای حرفه ای از Reddit ، چه چیزی بدترین غذایی است که تاکنون سرو کرده اید؟”

با این حال ، از آنجا که انواع مختلفی در Reddit وجود دارد ، بسیاری از کسانی که اظهار نظر می کنند به احتمال زیاد سرآشپزهای حرفه ای نخواهند بود. با توجه به کاربردی که در بالا توضیح داده شد ، کسی می تواند با طنز اظهار نظر کند: “ITT: آنها آشپزهای حرفه ای نیستند.”

متصل: Reddit Karma چیست و چگونه می توانم آن را تهیه کنم؟

نحوه استفاده از ITT

برخلاف برخی اصطلاحات اینترنتی که می توانید در مکالمات واقعی استفاده کنید ، ITT تقریباً بصورت آنلاین استفاده می شود. اگرچه دیگر اغلب برای راه اندازی موضوعات استفاده نمی شود ، اما چنین است است هنوز هم برای سرگرمی استفاده می شود

در اینجا چند روش برای استفاده از ITT آورده شده است:

  • در موضوعی که از مردم در مورد تجربیات نزدیک به مرگ می پرسد: “ITT: افرادی که حتی هرگز سوار بر رولستر نشده اند.”
  • در موضوعی که از مردم می خواهد تصاویر را روی رایانه های گران قیمت ارسال کنند: ITT: رایانه هایی که هرگز توانایی خرید آنها را نداشتم.
  • در موضوعی که یک واقعه ناراحت کننده را توصیف می کند: ITT: خشونت گرافیکی.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه از اصطلاحات اصطلاحات اینترنتی عالی دیگری استفاده کنید؟ در زیر SMH و ICYMI را مشاهده کنید!

متصل: “SMH” به چه معناست و چگونه از آن استفاده می کنید؟
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*