من 350 دلار برای ماکت یک ید بچه در اندازه واقعی هزینه کردم و حتی دیوانه نیستم – Geek Review


جاش هندریکسون

ژانویه گذشته ما در مورد آینده به شما گفتیم ماندالوریایی-الهام گرفته ماکت Baby Yoda در اندازه واقعی (بله ، بله ، ما می دانیم ، کودک) ماکت تولید کننده مشمئز کننده مجموعه های Sideshow از کلکسیون ها. با قیمت 350 دلار (اکنون 375 دلار) ، هیچ دلیل منطقی برای خرید یک پیکره عمدتا ایستا وجود نداشت. اما به هر حال این کار را کردم و حالا که بیبی یودا در خانه من است ، پشیمان نیستم.

در ابتدا ، نمایشگاه Sideshow قول داد که کودک بین آگوست و اکتبر در آستانه ما خواهد آمد ، اما من تا پایان ماه نوامبر نرسیدم. ظاهراً ، این شرکت به اندازه ماندالوریان در سفر خود برای یافتن جدی (ایستگاه بعدی ، آسوکا تانو) جستجوهای جانبی انجام داده است.

کودک یودا در کنار یک ماکت بزرگ BB-8
قد آن به اندازه یک اسباب بازی HERO BB-8 است جاش هندریکسون

اما حالا که او اینجا است ، معلوم شد که کودک ارزش انتظار را دارد. Sideshow در بازآفرینی عروسک اصلی کار بسیار خوبی انجام داد. این واقعاً منجر به یک تعجب اولیه می شود – برخی از گونه های بسیار صورتی.

عروسک واقعی که در نمایش استفاده می شود دارای گونه های صورتی است اما بعد از تصحیح هر قسمت توسط تیم جلوه های ویژه نشان داده نمی شود. بنابراین این رقم نسبت به پشتیبانی دقیق تر از صفحه نمایش است. اگر آن را دوست ندارید ، می توانید از آب و یک حوله کاغذی برای مخلوط کردن رنگ صورتی استفاده کنید ، اما در حال حاضر ترجیح می دهم آن را ترک کنم.

کودک یودا بالاتر از یک بطری نوشابه 2 لیتری ایستاده است.
جاش هندریکسون

شگفتی دیگر قد بلند اوست. احساس مقیاس نمایش دشوار است. کودک یودا در برخی صحنه ها از صحنه های دیگر بزرگتر به نظر می رسد. اما ماکت در اندازه واقعی به راحتی بلندتر از یک بطری نوشابه دو لیتری است. این شرکت به جزئیات توجه داشت. چشم ها واقع بینانه و جذاب هستند ، موهای عاقل واقعی به نظر می رسند و کار با پوست و انگشتان پا و انگشتان پا عالی است.

کودک یودا از عینک آفتابی استفاده می کند
دلیلی برای این عکس ندارم اما جذاب است و شما آن را می دانید. جاش هندریکسون

اگر شکایت بزرگی داشته باشم ، روی حمام پانچوی کودک یودا متمرکز است. او بیش از حد باکره و بیش از حد طولانی به نظر می رسد. باز هم ، این طول دقیق است ، اما من می خواهم در این مورد آنها زیبایی شناسی را به جای دقت انتخاب کنند. این به این دلیل است که پاها و بازوهای Baby Yoda را می پوشاند.

قسمت آخر به خصوص ناکافی است ، زیرا در Sideshow یک دکمه ضامن از Razor Crest برای Baby Yoda وجود دارد تا بتواند آن را نگه دارد. به صورت مغناطیسی متصل می شود ، بنابراین برداشتن آن آسان است اما از بین نمی رود. این یک لمس کوچک درخشان است که صحنه ای عالی از نمایش را تداعی می کند ، که متأسفانه توسط آستین های poncho او پنهان شده است.

نمای نزدیک از دست کودک یودا که یک دکمه شیفت گرد دارد.
کلید ضامن به صورت مغناطیسی متصل است. جاش هندریکسون

اما با برخی تنظیمات سریع می توانید حداقل آن را بهتر کنید. یک کشش در اینجا ، یک سرسره در آنجا و به نظر می رسد نامرتب است و دست ها و پاهای کودک را برای نمایش مناسب نشان می دهد. کاش کمی مثبت تر بود ، می توانی سرت را برگردانی ، اما این همه. مگر اینکه دیوانه باشید و بخواهید او را مانند آدم Savage از هم جدا کنید.

یکی دیگر از جزئیات خوبی که شرکت به آن نفوذ کرده کار در قسمت پایین غرفه است. غرفه باید مانند قسمتهایی از Razor Crest باشد و صادقانه بگویم. در واقع اینطور نیست. در نگاه اول ، چیزی نزدیکتر به درپوش فلزی بطری به نظر می رسد. اما من کاری ندارم. شما برای دیدن غرفه اینجا نیستید.

پایین غرفه ای که آثار هنری سبک شده توسط ماندالوریان را نشان می دهد Baby Yoda را پیدا می کند
جاش هندریکسون

البته مگر اینکه بخواهید به پایین نگاه کنید. در پایین آثار هنری باشکوه نمایش از مرحله ای که ماندالوریایی Baby Yoda را کشف کرد ، قرار دارد. این کاملا غیرضروری است ، اما خوب به نظر می رسد.

و “کاملاً غیرضروری ، اما خیلی خوب به نظر می رسد” توصیف مناسبی برای کل این رقم است. با قیمت فعلی 375 دلار ، هزینه ای ناشایست دارد. با این پول می توانید Xbox Series S و یک بازی بخرید تا بازی کنید (خوب اگر یکی را در انبار پیدا کنید).

نمای نزدیک از موهای زمزمه کودک یودا.
مو بسیار ظریف است. جاش هندریکسون

اما کاری ندارم پشیمانم صفر است هر وقت این Baby Yoda دوست داشتنی را تماشا می کنم ، مثل یک احمق لبخند می زنم. چطور نمی توانید؟ او هر صحنه ای که در آن شرکت می کند را می دزدد ماندالوریایی، و حالا او در دفتر من روی میز من است. او صحنه را از تمام چیزهای نفرت انگیزی که من در اینجا دارم ، می دزد ، از یک زلداالهام گرفته از Ocarina of a دکتر هو LEGO Tardis. حتی وقتی این را می نویسم ، او پشت میز من است و به او لبخند می زنم. احمقانه است و من اهمیتی نمی دهم چون خوشحالم.

کودک یودا به کتاب کودک
شما می دانید که می خواهید برای کودک خود یک داستان خوب قبل از خواب بخوانید. جاش هندریکسون

من یک ایکس باکس سری X دارم ، بله ، 500 دلار و این باعث نمی شود لبخند زیادی بزنم. بنابراین برای تمام خوشبختی و خوشی که قبلاً به خانه من آورده اید ، می گویم ارزش هر پنی است. بدون تردید دوباره آن را می خریدم. ماکت خود را از کودک می توانید امروز سفارش دهید ، اگرچه Sideshow می گوید که تا اوایل سال آینده حمل نمی شود. اگر پول نقد دارید ، آن را انجام دهید. شما پشیمان نخواهید شد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*