موسسه حرف آخر

در گزارش امروز وارد دنیای معدن خواهیم شد. مهمترین آزمون زندگی هر داوطلب که هر فرد یا خانواده ای خواه ناخواه با آن روبرو خواهد شد و آزمایشی که می تواند اساساً زندگی کل یک داوطلب را تغییر دهد. اما از آنجا که هر امتحان و هر حرفه ای به ابزار خاص خود نیاز دارد ، به سراغ ابزار و تجهیزات لازم برای کنکور خواهیم رفت که همان ابزار کنکور است. یکی از برترین موسسات که در حال حاضر بسیار مورد توجه داوطلبان کنکور است ، موسسه حرف آخر است که دوره های کنکور را به سبک کاملاً جدید آموزش می دهد. این موسسه ویژگی های خاص خود را دارد که امروز آنها را بررسی خواهیم کرد. در ادامه می توانید آموزش دروس ابتدایی با تکنولوژی جدید موسسه اجی مجی را هم مشاهده کنید.

برای اولین بار در ایران ، موسسه حرف آخر تدریس را بر اساس پویایی آغاز کرده است ، که این امر آزمون را برای داوطلب بسیار ساده و آسان می کند. بسیاری از افراد آموزش پویا را با آموزش تصویری اشتباه می گیرند ، اما در حال حاضر ، آموزش تصویر سازی و انیمیشن زیرمجموعه ای از تجسم پویا است و زیر مجموعه دوم تجسم پویا ، الگو سازی است. در قسمت تصویر سازی ، تمام دروس با استفاده از انیمیشن ها و تصویرگری تدوین می شوند که شکل گیری آنها مدت زمان زیادی طول کشیده است ، و دانش آموز آنها را به جای حفظ آنها بازی می کند. بدون نیاز به هیچ یک از روشهای عیب یابی را در بخش تصاویر بیاموزید. شما یک الگو یاد خواهید گرفت و تمام سوالات یک موضوع را با همان الگو حل خواهید کرد. این سبک آموزش اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر ایجاد شد. در ادامه می توانید مقاله ادبیات حرف آخر را هم مشاهده کنید.

مهمترین درس کنکور خود را با یک تصویر بیاموزید:

دوره زیست شناسی حیاتی ترین دوره برای رشته تجربی است ، اما به دلیل حجم زیاد این دوره و همچنین ترکیب سوالات کنکور بین فصول مختلف زیست شناسی ، درصدی که داوطلبان در این دوره کسب می کنند همیشه بوده است. بسیار کم بوده است اما یکبار برای همیشه ، با کمک این بیوگرافی موسسه مشکل خود را حل کنید و بیولوژی را بی خطر بیاموزید. کاری که در آموزش زیست شناسی در معلمان مجموعه انجام شده است ، زیست شناسی را به صورت کاملاً تصویری ساخته است؛ این بدان معنی است که داوطلب دیگر نیازی به حفظ کردن و صرف وقت زیادی برای یادگیری زیست شناسی ندارد.

با استفاده از تصاویر و انیمیشن هایی که می بینید ، این بار مفاهیم را درک نمی کنید و درک نمی کنید. برای ادامه مطلب کلیک کنید

شعار زیست شناسی حرف آخر آموزش زیستی در 4 لایه است. این سبک از آموزش زیستی مدرن ترین روشی است که فقط در حرف آخر و توسط معلمان زیست شناسی در این مجموعه استفاده شده است. معنای زیست شناسی چهار لایه این است که داوطلب با یک استفاده زیستی تنها از این مجموعه ، حدود 4 برابر کل زیست است. و این به معنای زمان زیادی برای آموزش زیست شناسی حرف آخر نیست و هنوز هم این داوطلب می تواند در کمترین زمان بهترین نتیجه و درصد را در زیست شناسی حرف آخر بدست آورد.

رتبه بندی برتر موسسه:

کارایی و ارزش یک منبع یا موسسه توسط محصولات آن و نتایج حاصل از آن در زمینه کنکور تعیین می شود. اما این موسسه در سال های اخیر نیز به بهترین نتایج ممکن رسیده است ، بنابراین در سال 1998 به 51 رتبه زیر 200 رسیده است و چنین آماری در زمینه کنکور واقعاً تاکنون بی سابقه است. اما رازی که این افراد را به رتبه های خوبی سوق داده چیست؟ منبع و پشتیبانی خوب علاوه بر منابع ، داوطلبان مشاوره های بسیار تخصصی نیز دریافت خواهند کرد و تمام نیازهای آنها تأمین خواهد شد. این دقیقاً راز دستیابی به رتبه های خوب است. منبع خوب ، پشتیبانی خوب و تلاش خوب …

از جمله افرادی که با کمک این موسسه نمرات خوبی کسب کردند می توان به هانا و روژین یاری ، خواهران دوقلوی کلاس 12 و 18 ، مجتبی سعادت که پس از 13 سال خارج شدن از کنکور تصمیم به ورود مجدد گرفت و با حرف آخرA اشاره کرد. دارای رتبه 390؛ تورج جعفری در رتبه 187 قرار گرفت ، هانی مرتضایی که پس از 14 سال از کنکور و علی رغم مدرک لیسانس در رشته ریاضی و فیزیک ، در کنکور 98 توانست 641 را بدست آورد و به هدف خود از دندانپزشکی برسد. اگر به دنبال چنین موفقیتی هستید ، می توانید به فروشگاه حرف آخر بروید و سرنوشت کنکور خود را لرزان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*