نحوه اتصال تلفن اندرویدی به کامپیوتر ویندوز 10 با برنامه Microsoft Your Phone


مایکروسافت

ویندوز و اندروید بسیار محبوب هستند ، بنابراین طبیعتاً افراد زیادی هستند که از هر دو استفاده می کنند. برنامه “Your Phone” مایکروسافت تلفن Android شما را با رایانه شما ادغام می کند و به شما امکان دسترسی به اعلان های تلفن ، پیام های متنی ، عکس ها و موارد دیگر را می دهد – درست در رایانه.

الزامات: برای تنظیم این مورد ، شما باید از آوریل 2018 به ویندوز 10 یا بالاتر و یک دستگاه Android با Android 7.0 یا بالاتر به روز شوید. این برنامه کار چندانی با آیفون ندارد ، زیرا اپل به مایکروسافت یا سایر اشخاص ثالث اجازه نمی دهد تا این حد عمیق با سیستم عامل iOS آیفون ادغام شوند.

متصل: چرا کاربران اندروید به برنامه “Your Phone” در ویندوز 10 نیاز دارند

ما با برنامه اندروید شروع خواهیم کرد. همراه تلفن خود را از فروشگاه Google Play در تلفن یا رایانه لوحی Android خود بارگیری کنید.

برنامه تلفن Android را بارگیری کنید

برنامه را باز کنید و با حساب Microsoft خود وارد سیستم شوید (اگر از برنامه های دیگر Microsoft استفاده می کنید ، ممکن است از قبل وارد سیستم شده باشید.) وقتی وارد سیستم شدید ، روی Next ضربه بزنید.

وارد تلفن خود شوید

سپس باید برخی از مجوزهای برنامه را ارائه دهید. برای ادامه روی بعدی ضربه بزنید.

با مجوزها ادامه دهید

اولین اجازه دسترسی به مخاطبین شما خواهد بود. برنامه از این اطلاعات برای ارسال پیامک و تماس از طریق رایانه شما استفاده می کند. روی «مجاز» ضربه بزنید.

اجازه تماس با ما را بدهید

مجوز بعدی برقراری و مدیریت تماس های تلفنی است. “مجاز” را انتخاب کنید.

مجوزهای تماس تلفنی را فعال کنید

سپس به دسترسی به عکس ها ، رسانه ها و پرونده های خود نیاز خواهید داشت. این مورد برای انتقال پرونده ها لازم است. روی «مجاز» ضربه بزنید.

مجوز از رسانه ها

در آخر ، با ضربه زدن روی “اجازه” به برنامه اجازه ارسال و مشاهده پیام های SMS را بدهید.

مجوزهای پیامکی را مجاز کنید

پس از حذف مجوزها ، در صفحه بعدی به شما می گویید که چگونه اجازه دهید برنامه در پس زمینه اجرا شود تا به رایانه شما متصل باشد. برای ادامه روی بعدی ضربه بزنید.

در تماس باش

یک پنجره بازشو از شما س askال می کند که آیا می خواهید به برنامه اجازه دهید همیشه در پس زمینه اجرا شود. “مجاز” را انتخاب کنید.

اجازه دهید تلفن شما در پس زمینه اجرا شود

این همه کاری است که اندروید در حال حاضر باید انجام دهد. برنامه “Your Phone” را از قبل در رایانه Windows 10 خود نصب کرده اید – آن را از فهرست “Start” باز کنید. اگر آن را نمی بینید ، برنامه Your Phone را از Microsoft Store بارگیری کنید.

تلفن خود را در فروشگاه Microsoft قرار دهید

هنگامی که برای اولین بار برنامه را در رایانه خود باز می کنید ، ممکن است متوجه شود که ما دستگاه جدیدی را راه اندازی کرده ایم و از شما می پرسیم آیا می خواهید به طور پیش فرض این کار را انجام دهید. اگر دستگاهی که تنظیم کرده اید دستگاه اصلی شماست ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

تلفن جدید را به عنوان پیش فرض قرار دهید

برنامه PC اکنون به شما دستور می دهد تا دستگاه Android خود را برای اطلاع رسانی بررسی کنید. در اعلان س askال می شود که آیا می خواهید به دستگاه خود اجازه دهید به رایانه متصل شود. برای ادامه روی “مجاز” ضربه بزنید.

روی اجازه اعلان آندروید ضربه بزنید
اعلان در دستگاه Android شما

به رایانه خود برگردید ، اکنون یک پیام خوش آمد گویی مشاهده خواهید کرد. می توانید برنامه تلفن خود را روی نوار وظیفه پین ​​کنید. برای حرکت به جلو روی «شروع» ضربه بزنید.

با تلفن خود شروع کنید

برنامه تلفن شما اکنون شما را از طریق تنظیم برخی از ویژگی ها راهنمایی می کند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ابتدا روی «مشاهده اعلان های من» ضربه بزنید.

روی دیدن اعلان های من ضربه بزنید

برای کارکرد این ویژگی ، باید به برنامه Your Phone Companion اجازه دهیم اعلان ها را برای Android ببیند. برای شروع “باز کردن تنظیمات تلفن” را کلیک کنید.

تنظیمات تلفن را باز کنید

اعلانی در دستگاه Android شما ظاهر می شود که باعث می شود تنظیمات اعلان را باز کنید. برای رفتن به آنجا ، روی Open ضربه بزنید.

از اعلان ها باز کنید
اعلان در دستگاه Android شما

تنظیمات Access Notification باز می شود. “همراه تلفن شما” را از لیست پیدا کنید و مطمئن شوید “اجازه دسترسی به اعلان ها” را فعال کنید.

اجازه دسترسی به اعلان های تلفن خود را بدهید

این است! اکنون مشاهده خواهید کرد که اعلان های شما در برگه اعلانات در برنامه Windows ظاهر می شوند. وقتی اعلانی ظاهر می شود ، می توانید با کلیک روی نماد “X” آن را از دستگاه Android خود حذف کنید.

بخش اعلان تلفن

تب Messaging پیام های متنی شما را بدون نیاز به تنظیم به صورت خودکار از تلفن نشان می دهد. برای پاسخ دادن به یک پیام ، فقط در جعبه متن تایپ کنید یا روی پیام جدید ضربه بزنید.

بخش پیام های تلفنی

تب Photos نیز به هیچ تنظیماتی نیاز ندارد. این عکس های اخیر از دستگاه شما نمایش داده می شود.

برگه عکسها در تلفن شما

در نوار کناری ، حتی می توانید میزان باتری دستگاه متصل را مشاهده کنید.

سطح باتری تلفن

شما قبلاً اصول را آماده کرده اید. تلفن شما یک برنامه بسیار مناسب است ، به خصوص اگر تمام روز را با کامپیوتر ویندوز 10 سپری می کنید. دیگر نیازی نیست که بارها و بارها تلفن خود را تحویل بگیرید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*