نحوه اتصال Google Pay به بانک یا کارت اعتباری خود برای پیگیری هزینه ها


Google Pay فروشگاه یک طرفه این شرکت برای همه موارد مربوط به امور مالی شما است. اگر از تمام ویژگی های آن استفاده کنید این یک سرویس بسیار قدرتمند است. یک ویژگی مفید توانایی افزودن بانک یا کارت اعتباری برای پیگیری هزینه ها است.

ویژگی مالی از نظر مفهومی مشابه خدماتی مانند Mint و Simplifi است. شما Google Pay را به حساب بانکی یا کارت اعتباری خود پیوند دهید ، و این سرویس هزینه های شما را پیگیری کرده و اطلاعاتی را ارائه می دهد. اگر قبلاً کاربر Google Pay هستید ، منطقی است که همین کار را در برنامه Google Pay انجام دهید.

متصل: Google Pay چیست و چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟

برای شروع ، مطمئن شوید که برنامه Google Pay صحیح را برای iPhone یا Android نصب کرده اید. این ویژگی با برنامه Google Pay “قدیمی” که در اواخر سال 2020 جایگزین شد ، کار نمی کند.

برنامه Google Pay را در دستگاه iPhone یا Android خود باز کنید و به برگه “Statistics” بروید. اگر اولین بار است که از Google Pay استفاده می کنید ، از شما خواسته می شود ابتدا وارد حساب Google خود شوید.

به قسمت آمار بروید

سپس روی دکمه “افزودن حساب” ضربه بزنید.

روی افزودن حساب ضربه بزنید

در صفحه بعدی توضیح داده می شود که Google از سرویس تحت عنوان “Plaid” برای پیوند دادن حساب بانکی یا کارت اعتباری شما استفاده می کند. برای ادامه “دریافت و ورود به سیستم” را لمس کنید.

پذیرش را انتخاب کرده و وارد کنید

Plaid اکنون از شما می خواهد قبل از اقدام با سیاست حفظ حریم خصوصی خود موافقت کنید. در صورت موافقت ، روی Next ضربه بزنید.

برای موافقت با سیاست حفظ حریم خصوصی ، روی ادامه ضربه بزنید

برای یافتن ارائه دهنده کارت بانکی یا کارت اعتباری خود از جعبه جستجو در بالای صفحه استفاده کنید. آن را از لیست انتخاب کنید.

کارت اعتباری یا بانک خود را پیدا کنید

شما به یک صفحه ورود منتقل می شوید که می توانید اعتبار خود را برای پیوند دادن حساب وارد کنید.

برای اتصال یک حساب کاربری اعتبار را وارد کنید

روند ورود به سیستم ممکن است بسته به حساب بانکی خاص یا حساب کارت اعتباری شما متفاوت باشد. مراحل را دنبال کنید تا به طور کامل متصل شوید و حساب اضافه شود.

صفحه برای افزودن حساب

هنگامی که حساب شما به Google Pay متصل شد ، خواهید دید که داده ها در برگه های “شما دارید” و “خرج شده” نشان داده می شوند. این به شما یک مرور کلی از وضعیت مالی خود می دهد.

خرج کردن در یک نگاه

برای دیدن لیستی از فعالیت اخیر ، به زبانه آمار بروید. برای دیدن لیست کامل ، روی “همه معاملات” ضربه بزنید.

تاریخ معامله

یک دکمه “مشاهده بیشتر” در بالای برگه آمار وجود دارد. در اینجا می توانید به Google اجازه دهید رسیدها را در حساب های Gmail و Google Photos خود جستجو کند.

رسیدهای عکسهای جیمیل و گوگل را نشان دهید

بخش بالای آبی اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های اخیر شما ، پیوند دادن شما به نمودارها و موارد دیگر به شما نشان می دهد. اگر بلافاصله پر نشوند ، Google Pay وقت کافی برای پیگیری عادت های هزینه شما را نداشته است.

Google Pay Insights
گوگل

Google Pay اکنون هزینه های شما را پیگیری می کند و به شما کمک می کند تا عادت های خود را ردیابی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*