نحوه اتصال Samsung Galaxy Watch به تلفن جدید


Fotosr52 / Shutterstock

اتصال ساعت هوشمند Samsung Galaxy به تلفن جدید می تواند کمی آزار دهنده باشد. متأسفانه ، کار به آسانی فشار دادن دکمه “اتصال” نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه فرآیند را تا حد ممکن بدون درد انجام دهید.

روند کار با خود Samsung Galaxy Watch آغاز می شود. ابتدا دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا گالری برنامه ها باز شود ، سپس از فهرست روی برنامه تنظیمات (که با نماد چرخ دنده نشان داده می شود) ضربه بزنید.

برنامه تنظیمات را باز کنید

به پایین منوی تنظیمات بروید و روی اتصال به تلفن جدید ضربه بزنید.

به تلفن جدید متصل شوید

در صفحه بعدی از شما درخواست می شود از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. اکیداً توصیه می کنیم این کار را انجام دهید تا انتقال تا حد ممکن روان باشد. پشتیبان گیری داده را لمس کنید.

روی پشتیبان گیری اطلاعات ضربه بزنید

این برنامه Galaxy Wearable را روی تلفن قدیمی شما راه اندازی کرده و تنظیمات پشتیبان را باز می کند. پشتیبان گیری از داده را انتخاب کنید.

پشتیبان گیری از داده را انتخاب کنید

پس از اتمام آماده سازی ، لیستی از مواردی که می توانید از آنها پشتیبان تهیه کنید را مشاهده خواهید کرد. همه دسته هایی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید ، سپس روی پشتیبان گیری ضربه بزنید.

موارد را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید

بعد از اتمام روی «تمام» ضربه بزنید. اکنون به ساعت خود برگردید و دوباره به صفحه “اتصال به تلفن جدید” بروید. این بار روی Next ضربه بزنید. همه موارد موجود در دستگاه حذف خواهد شد.

روی ادامه ضربه بزنید

وقتی ساعت تنظیم مجدد را تمام کرد ، دوباره راه اندازی می شود. اکنون می توانیم به سراغ تلفن هوشمند جدیدتان برویم. برنامه Galaxy Wearable را باز کنید و دستگاه خود را از لیست انتخاب کنید.

ساعت هوشمند خود را پیدا کنید

این ساعت هوشمند شما را در همین نزدیکی اسکن می کند. ساعت خود را هنگام نمایش از لیست انتخاب کنید.

ساعت خود را انتخاب کنید

سپس برای اتصال به ساعت خود روی صفحه ضربه بزنید و از برنامه Wearable روی “جفت شدن” ضربه بزنید.

روی یک جفت ضربه بزنید

انیمیشن “Pairing Complete” را در برنامه پوشیدنی مشاهده خواهید کرد. وقتی کارتان تمام شد ، او می گوید “Watch paired”. برای ادامه روی “پذیرش” ضربه بزنید.

موافق

مرحله بعدی اتصال پلاگین مناسب برای ساعت خاص خود است. برای ادامه روی “OK” در پیام پاپ آپ ضربه بزنید.

برای اتصال خوب ضربه بزنید

یکی از گزینه های نمایش داده شده در این صفحه را انتخاب کنید یا روی “پرش” ضربه بزنید. اگر انتخاب کرده اید ، روی Next ضربه بزنید.

روی بعدی ضربه بزنید

از شما خواسته می شود وارد حساب سامسونگ خود شوید. برای دسترسی به بایگانی که قبلاً ایجاد کردیم ، باید این کار را انجام دهید. روی «ورود» ضربه بزنید.

ثبت نام

برای وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود مراحل را دنبال کنید.

اطلاعات حساب خود را وارد کنید

این برنامه اکنون از شما می پرسد که آیا می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید. “بررسی برای تهیه پشتیبان” را انتخاب کرده و سپس “بعدی” را بزنید.

برای تهیه نسخه پشتیبان بررسی کنید

همه مواردی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی دکمه “بازیابی” ضربه بزنید.

برای پایان دادن به بازیابی ضربه بزنید

این است! ساعت شما اکنون به تلفن قبلی شما بازیابی می شود. ممکن است چند شانس و انتها برای تنظیم وجود داشته باشد ، اما بیشتر اوضاع به همان شکلی خواهد بود که آنها را ترک کرده اید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*