نحوه ارسال ایمیل به عنوان پیوست در Microsoft Outlook


به جای ارسال چندین ایمیل به طور جداگانه ، می توانید آنها را به صورت پیوست ارسال کنید. می توانید این کار را با مشتری محلی دسک تاپ Microsoft Outlook و برنامه وب آنلاین انجام دهید. در اینجا نحوه ارسال ایمیل به عنوان پیوست در هر دو مورد آورده شده است.

قبل از شروع ، توجه داشته باشید که این ویژگی در برنامه تلفن همراه Outlook برای iPhone ، iPad یا Android یا در Outlook در مرورگرهای تلفن همراه موجود نیست.

با استفاده از مشتری دسک تاپ Outlook ، یک ایمیل را به عنوان پیوست ارسال کنید

با استفاده از Microsoft Outlook Desktop برای Windows و Mac می توانید یک ایمیل را به یک ایمیل جدید (یا به ایمیلی که به آن پاسخ می دهید) پیوست کنید.

متصل: چگونه می توان شخصی را از ارسال درخواست جلسه به Outlook متوقف کرد

برای انجام این کار ، Outlook را راه اندازی کرده و سپس ایمیلی را که می خواهید به عنوان پیوست ارسال کنید با کلیک کردن روی آن در لیست ایمیل انتخاب کنید.

از فهرست در Outlook یک ایمیل انتخاب کنید

سپس ، در گروه Reply ، در برگه Home ، روی More (بیشتر) کلیک کنید و سپس از فهرست کشویی Forward as Attachment (Forward as Attachment) را انتخاب کنید.

به جلو به عنوان گزینه ای برای پیوستن به گروه پاسخ

پس از انتخاب ، یک پنجره نوشتن جدید با ایمیل قبلاً انتخاب شده به عنوان پیوست ظاهر می شود.

ایمیل در پیام جدید ضمیمه شده است

متناوباً ، اگر می خواهید به ایمیلی با ایمیل دیگر به عنوان پیوست پاسخ دهید ، روی ایمیل موجود در لیست ایمیلی که می خواهید به آن پاسخ دهید ، کلیک کنید و سپس روی دکمه پاسخ کلیک کنید.

دکمه پاسخ ایمیل

سپس ایمیلی را که می خواهید پیوست کنید ، از لیست بکشید و رها کنید.

ایمیل را کلیک کرده و به متن ایمیل جدید بکشید

ایمیل قبلاً به ایمیل پاسخ پیوست شده است.

به طور پیش فرض ایمیل ها را به عنوان پیوست ارسال کنید

اگر می خواهید Microsoft Outlook هر بار که روی دکمه Next در یک ایمیل کلیک می کنید ، یک ایمیل را به یک ایمیل پیش فرض جدید ضمیمه کند ، این کار به سادگی روشن کردن تنظیمات است.

Outlook را در رایانه خود باز کرده و روی برگه File کلیک کنید.

بخش پرونده

“گزینه ها” را از پنجره سمت چپ انتخاب کنید.

گزینه گزینه

پنجره Outlook Options ظاهر می شود. روی تب Mail اینجا کلیک کنید.

برگه نامه در پنجره Outlook Options

سپس فلش کنار “هنگام ارسال پیام” را در برگه “پاسخ و مراجع” انتخاب کرده و سپس “پیوست پیام اصلی” را از فهرست کشویی کلیک کنید.

هنگام ارسال ایمیل ها ، گزینه اصلی پیام را پیوست کنید

در آخر ، “OK” را در گوشه پایین سمت راست پنجره انتخاب کنید تا تغییرات اعمال شود.

دکمه تأیید

دفعه بعدی که روی دکمه Forward در یک ایمیل کلیک کنید ، یک ایمیل جدید با یک ایمیل پیوست شده ظاهر می شود.

ایمیل gif ارسال کنید

اگر ترجیح می دهید به جای برنامه بومی از Outlook در وب استفاده کنید ، همچنان می توانید ایمیل ها را به عنوان پیوست ارسال کنید ، اما مراحل کمی متفاوت است.

با استفاده از برنامه Outlook Web یک ایمیل را به عنوان پیوست ارسال کنید

برخلاف سرویس گیرنده دسک تاپ Microsoft Outlook ، در برنامه وب گزینه هایی برای هدایت مجدد ایمیل به عنوان پیوست وجود ندارد ، اما همچنان می توانید این کار را با روش کشیدن و رها کردن انجام دهید.

مرورگر وب خود را باز کنید ، وب سایت Outlook را باز کنید و سپس وارد حساب Outlook خود شوید. پس از ورود به سیستم ، می توانید روی “پیام جدید” در گوشه سمت راست بالای پنجره کلیک کنید تا ایمیل جدیدی ایجاد کنید …

یک دکمه ایمیل جدید ایجاد کنید

… یا با کلیک روی ایمیل و سپس انتخاب “پاسخ” ایمیلی را برای پاسخ به عنوان ایمیل انتخاب کنید.

در مراحل چشم انداز به ایمیل پاسخ دهید

خواه به ایمیل پاسخ دهید یا ایمیل جدیدی ایجاد کنید ، مرحله بعدی همان مرحله است. فقط ایمیلی را که می خواهید به عنوان پیوست اضافه کنید از لیست ایمیل پیدا کنید و سپس ایمیل را بکشید و در متن ایمیل جدید رها کنید.

GIF برای پیوست ایمیل به ایمیل دیگر در Outlook

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که گیرنده را اضافه کنید (اگر ایمیل جدیدی است) ، یک پاسخ بنویسید و پیام را در این مسیر ارسال کنید.


اگر متوجه شدید که در حال نوشتن یک نامه الکترونیکی بارها و بارها هستید ، همیشه می توانید برای سرعت بخشیدن به روند کار ، یک الگوی ایمیل ایجاد و استفاده کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*