نحوه ارسال برچسب های سلفی به اینستاگرام


خاموش پاتاک

بنابراین سعی کردید شکلک ها ، برچسب ها و حتی GIF ها را در پاسخ ارسال کنید. اما هیچ چیز بیان دقیق شما را جلب نمی کند. برچسب های سلفی اینستاگرام DM این مشکل بسیار مهم را برطرف می کند. در اینجا نحوه ارسال برچسب های سلفی (با شکلک های متحرک) به اینستاگرام آورده شده است.

با استفاده از ویژگی برچسب سلفی اینستاگرام ، می توانید یک برچسب متحرک کوتاه ، رسا و خلق کنید. می توانید بیان خود را ذخیره کنید یا از یک شکلک متحرک از شکلک ها (با قلب ، شکلک برای خنده و غیره) استفاده کنید.

این ویژگی همراه با به روزرسانی پیام برای سیستم عامل های مختلف اینستاگرام که امکان ارسال پیام از دوستان از فیس بوک به Instagram DM را به همراه دارد ، در دسترس است. می توانید این به روزرسانی را از منوی تنظیمات در برنامه Instagram برای iPhone یا Android دریافت کنید.

متصل: نحوه ارسال پیام به یک دوست فیس بوکی از اینستاگرام

برنامه Instagram را باز کرده و به تب Account بروید. در اینجا ، روی دکمه منوی همبرگر در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. از آنجا به تنظیمات> به روزرسانی پیام ها بروید.

روی به روزرسانی پیام ها ضربه بزنید

برای دریافت ویژگی های جدید ، دکمه “به روزرسانی” را در اینجا لمس کنید.

روی بروزرسانی ضربه بزنید

اکنون یک نماد جدید برای Instagram DM ها در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی Instagram مشاهده خواهید کرد. روی نماد ضربه بزنید تا همه مکالمات شما باز شود.

از اینستاگرام روی نماد مسنجر ضربه بزنید

اکنون مکالمه ای را انتخاب کنید.

مکالمه را از Instagram DM انتخاب کنید

برای دیدن همه گزینه ها ، روی نماد “+” کنار جعبه متن ضربه بزنید.

روی نماد بعلاوه بعلاوه کنار جعبه متن ضربه بزنید

نماد GIF را انتخاب کنید.

روی نماد GIF ضربه بزنید

عملکرد “Selfie” را از لیست انتخاب کنید.

برچسب سلفی را انتخاب کنید

اکنون گزینه جدیدی برای ذخیره و ارسال برچسب سلفی مشاهده خواهید کرد. تلفن خود را در موقعیتی نگه دارید تا تمام صورت شما در پیش نمایش برچسب قابل مشاهده باشد. اینستاگرام به طور خودکار پس زمینه را با یک شیب رنگ جایگزین می کند.

با انتخاب شکلک ، شکلک ها را روی هم قرار دهید. پس از پایان کار ، روی دکمه Shutter ضربه بزنید تا شکلک ها را ذخیره کنید (همچنین می توانید یک تایمر تنظیم کنید).

برچسب سلفی بنویسید

پس از ضبط ، برچسب سلفی به صورت حلقه ای تکرار می شود (مشابه عملکرد بومرنگ).

متصل: نحوه برش ، کاهش سرعت و ویرایش بومرنگ اینستاگرام

اگر از آن راضی نیستید ، روی دکمه “بازپس گیری” ضربه بزنید تا دوباره امتحان کنید. اگر این برچسب را دوست داشتید ، روی دکمه “ذخیره برچسب” ضربه بزنید تا ذخیره شود. به این ترتیب می توانید از همان برچسب بارها و بارها استفاده کنید.

پس از خوشحال شدن ، روی دکمه “ارسال” ضربه بزنید تا برچسب را در گپ به اشتراک بگذارید.

ارسال برچسب سلفی

برچسب در گپ پخش خواهد شد.

برچسب سلفی در گپ

برای ایجاد و ارسال برچسب های سلفی بیشتر می توانید این روند را تکرار کنید. برچسب های ذخیره شده در برگه “برچسب های ذخیره شده” در زیر عملکرد ذخیره ظاهر می شوند. می توانید روی هر برچسب ذخیره شده ضربه بزنید تا فوراً به گپ ارسال شود.

برای ارسال برچسب سلفی ذخیره شده ضربه بزنید


برای اینستاگرام جدید هستید؟ در اینجا نحوه بارگذاری تصاویر با بهترین ظاهر در اینستاگرام آورده شده است.

متصل: نحوه بارگذاری بهترین تصاویر در اینستاگرام
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*