نحوه ارسال توییت های ناپدید شده با استفاده از ناوگان در توییتر


“داستان های” موقت به یک ابزار در بسیاری از وب سایت های رسانه های اجتماعی تبدیل شده اند. نسخه توییتر “Fleets” نام دارد و می توانید از آن برای ایجاد توییت های ناپدید شده که حاوی افکار ، عقاید و احساسات شخصی و گاه به گاه هستند استفاده کنید. ما تمام روشهای استفاده از این ویژگی را به شما نشان خواهیم داد.

ناوگان توییتر چیست (هست؟)

همانطور که گفته شد ، ناوگان را می توان به راحتی توئیت های در معرض خطر توصیف کرد. یک توییت عادی برای همیشه در تاریخ شما ظاهر می شود ، مگر اینکه آن را حذف کنید ، اما ناوگان فقط 24 ساعت دوام دارد. ناوگان می تواند متن ، تصویر ، فیلم یا حتی بازتوییت باشد.

وضعیت ناوگان توییتر

ناوگان در بالای برنامه تلفن همراه Twitter برای Android ، iPhone و iPad به صورت بالن نمایه ظاهر می شوند. حلقه آبی در اطراف یک پروفیل به معنای وجود ناوگان جدیدی است که شما آن را ندیده اید. یک حلقه سفید به این معنی است که شما قبلاً تمام ناوگان های موجود در حساب را مشاهده کرده اید.

متصل: توییتر ناوگان ناپدید شده را راه اندازی کرده و آزمایش اتاق گفتگوی صوتی را آغاز می کند

نحوه ایجاد ناوگان توییتر |

ابتدا برنامه رسمی توییتر را در iPhone ، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید. ردیف Fleets را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای شروع روی «افزودن» ضربه بزنید.

از ردیف بالا روی Add ضربه بزنید

چهار زبانه در پایین صفحه ایجاد ناوگان وجود دارد:

  • “متن”: می توانید متن را در پس زمینه خالی بنویسید.
  • گالری: یک تصویر یا فیلم را از فضای ذخیره سازی محلی خود انتخاب کنید.
  • “گرفتن”: عکس جدید بگیرید.
  • “فیلم”: فیلم جدید ضبط کنید

انواع مختلف ناوگان

برای ناوگان نوشتاری ، می توانید روی مرکز صفحه ضربه بزنید و تایپ را شروع کنید. می توانید تراز را تنظیم کنید ، متن را ضخیم کنید ، پس زمینه را پشت متن قرار دهید و رنگ را تغییر دهید.

گزینه های ناوگان متن

وقتی تصویری را از گالری خود انتخاب می کنید ، می توانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید و از همان ابزارهای نوشتاری برای نوشتن در بالای تصویر استفاده کنید.

ناوگان از گالری

ویدئو از گالری نیز قابل برش است.

ابزار پیرایش ویدئو

هنگام گرفتن عکس جدید یا ضبط ویدیوی جدید ، همین ابزارها در دسترس هستند. هنگامی که ناوگان شما آماده اشتراک است ، روی Fleet در بالا سمت راست ضربه بزنید.

ناوگان را بفرستید

راه های دیگر استفاده از ناوگان

چندین کار مختلف وجود دارد که می توانید با ناوگان انجام دهید. همانطور که در بالا ذکر شد ، شما می توانید توییت ها را مانند ناوگان به اشتراک بگذارید. برای این کار ، توییتی را که می خواهید منتقل کنید پیدا کنید و روی نماد اشتراک گذاری ضربه بزنید.

روی نماد اشتراک گذاری توییت ضربه بزنید

از منوی Tweet Share ، “Share in Fleet” را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری توییت را انتخاب کنید

Tweet در صفحه ایجاد ناوگان ظاهر می شود. سپس می توانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید و متن اضافه کنید. وقتی کارتان تمام شد ، روی “ناوگان” ضربه بزنید.

توییت را ویرایش کرده و به عنوان ناوگان به اشتراک بگذارید

کار دیگری که می توانید انجام دهید اشتراک ناوگان خود به صورت توییت است. اگر نمی خواهید بعد از 24 ساعت از بین برود ، ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید.

ابتدا روی تصویر نمایه خود در ردیف Fleet ضربه بزنید تا آخرین ناوگان خود را باز کنید.

برای باز کردن ناوگان ، روی نماد نمایه ضربه بزنید

روی پیکان رو به پایین در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

روی پیکان رو به پایین ناوگان ضربه بزنید

در اینجا گزینه های “Tweet This” یا “Delete Fleet” را مشاهده خواهید کرد.

توییت کردن ناوگان

صفحه نوشتن توییتر باز می شود. قبل از توییت کردن ناوگان می توانید یک نظر به آن اضافه کنید.

نظر اضافه کنید و سپس ناوگان را توییت کنید


داستان های کوتاه و موقت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Snapchat ، Instagram و حتی YouTube محبوب هستند و اکنون می توانید از توییتر بپیوندید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*