نحوه ارسال متن از ویندوز 10 با استفاده از تلفن اندرویدی


مایکروسافت

احتمالاً شما هم کامپیوتر دارید و هم تلفن ، پس آیا نباید آنها با هم کار کنند؟ چرا وقتی صفحه کلید رایانه مقابلتان است ، چرا باید از تلفن پیام های متنی ارسال کنید؟ برنامه تلفن Microsoft شما این مشکل را حل می کند – برای کاربران Android.

“Your Phone” مایکروسافت یک برنامه قدرتمند است که به شما امکان می دهد رایانه ویندوز و دستگاه Android شما با هم بهتر کار کنند. همچنین می تواند اعلان ها را بین دستگاه ها همگام سازی کرده و پرونده ها را انتقال دهد. در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید پیام های متنی را ارسال و دریافت کنید.

برای استفاده از برنامه در تلفن ویندوز و Android خود ، چندین شرط وجود دارد که باید آنها را برآورده کنید. شما باید (n) داشته باشید:

  • برای Windows 10 آوریل 2018 یا بالاتر به روز کنید.
  • دستگاه Android با Android 7.0 یا بالاتر.

قبل از شروع کار با ویژگی پیام کوتاه ، می خواهید مراحل اولیه راه اندازی تلفن خود را در رایانه و دستگاه Android خود انجام دهید. راهنمای کامل ما برای گذر از این روند را بخوانید.

متصل: نحوه اتصال تلفن اندرویدی به کامپیوتر ویندوز 10 با برنامه Microsoft Your Phone

بهترین نکته در مورد ویژگی پیام کوتاه این است که “فرآیند راه اندازی” در واقع فقط دادن مجوزها هنگام استفاده از برنامه Your Phone Companion در دستگاه Android است.

مجوزهایی که می خواهید اطمینان حاصل کنید که قابلیت ارسال پیام متنی “کار می کند” مخاطبین و پیامک ها هستند.

اجازه تماس با ما را بدهید

مجوزهای پیامکی را مجاز کنید

در هنگام راه اندازی اولیه ، اجازه دادن به برنامه Android در پس زمینه نیز مهم است. این اطمینان می دهد که دستگاه به رایانه شما متصل است. وقتی از شما خواسته شد “در تماس باشید” روی “بعدی” ضربه بزنید.

در تماس باش

در آخر ، روی “فعال کردن” ضربه بزنید تا برنامه همیشه در پس زمینه اجرا شود.

اجازه دهید تلفن شما در پس زمینه اجرا شود

با همه این مجوزهای آفرود ، این ویژگی اکنون آماده استفاده است. برنامه Your Phone را در رایانه Windows خود باز کنید و روی برگه Messages در نوار کناری کلیک کنید.

به برگه پیامها بروید

پیام های دستگاه Android شما به طور خودکار در اینجا نشان داده می شوند. برای باز کردن مکالمه کافیست آن را انتخاب کنید.

مکالمه ای را برای باز کردن انتخاب کنید

مکالمه باز می شود و می توانید جعبه متن را وارد کنید و شکلک ها را برای اضافه کردن انتخاب کنید. برای ارسال پیام روی نماد صفحه کاغذی کلیک کنید.

تماس را وارد کنید و ارسال را فشار دهید

برای شروع یک مکالمه جدید ، روی دکمه پیام جدید در بالای لیست مکالمه کلیک کنید.

پیام جدیدی را شروع کنید

کادر نوشتاری جدیدی ظاهر می شود و می توانید مخاطبی را برای پیام جستجو کنید. از آنجا که به برنامه اجازه مشاهده مخاطبین را داده ایم ، آنها آنها را از دستگاه Android شما بارگیری می کند.

مخاطبی را برای پیام ها پیدا کنید

همین! اکنون می توانید پیام های متنی را در رایانه ویندوز خود ارسال و دریافت کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*