نحوه ارسال هدایای تعطیلات در “Crossing Animals: New Horizons”


نینتندو

در آماده سازی برای تعطیلات ، می توانید هدیه یا حتی کارت پستال ویژه با مضامین زمستانی برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید عبور از حیوانات: افق های جدید. و شما می توانید همه چیز را از طریق سیستم پست الکترونیکی در بازی هواپیمایی دودو انجام دهید.

هدیه روز اسباب بازی ها

شما می توانید اسباب بازی ها و سایر هدایای ویژه را در Nook’s Cranny در تاریخ 1-2 تا دسامبر خریداری کنید و 24 دسامبر رویداد بزرگ روز اسباب بازی است. انتظار داشته باشید بسیاری از تزئینات مربوط به تعطیلات با موضوع تعطیلات در طول ماه در جزیره شما در میدان خدمات رزیدنت ، Nook’s Cranny و موارد دیگر ظاهر شود.

روزی که اسباب بازی ها از افق های جدید عبور می کنند

اقلام روز اسباب بازی که در Nook’s Cranny ظاهر می شوند ، در رنگ های متنوعی در دسترس خواهند بود. همانند اکثر موارد با مضمون تعطیلات ، شما می توانید فقط یک تغییر رنگ خاص برای هر مورد از فروشگاه Nook’s Cranny خود انتخاب کنید ، بنابراین برای جمع آوری همه آنها مرتباً مراجعه کنید.

علاوه بر این ، درختان تزئین شده در اطراف جزیره شما هنگام لرزش می توانند زیور آلات خاصی را کنار بگذارند. اگر به اندازه کافی آنها را جمع آوری کنید ، در طول ماه دسامبر دستورهای ویژه ای با مضمون کریسمس را دریافت خواهید کرد.

همانطور که برف به آرامی در جزیره شما جمع می شود ، دانه های برف ویژه نیز از آسمان می بارند. اگر آنها را با تور خود بگیرید ، می توانید حتی دستور العمل های بیشتری برای حیوانات خانگی با موضوع زمستان جمع کنید.

ارسال هدایا از طریق اداره پست

ارسال نامه به ساکنان داخل عبور حیوانات حق رای دادن همیشه یک معامله بزرگ بوده است. اکنون حتی می توانید کارت پستال های شخصی سازی شده را برای افراد موجود در لیست دوستان Nintendo Switch خود ارسال کنید.

توجه داشته باشید: برای ارسال نامه در بازی به دوستانتان باید اتصال اینترنتی داشته باشید عبور از حیوانات: افق های جدید.

از اول دسامبر ، می توانید به Nook’s Cranny بروید تا اسباب بازی ها و هدایایی را برای ارسال به دوستان و خانواده خود که در جزیره یا در لیست دوستان شما هستند ، بردارید. اگر تخیل اضافی دارید ، می توانید کاغذ بسته بندی را نیز در Nook’s Cranny (در کمد است) بردارید و قبل از ارسال هدیه خود را بپیچید.

متصل: نحوه ارتباط با دوستان در Animal Crossings: New Horizons

گوشه هدیه اسباب بازی برای روز

یک ورق کاغذ بسته بندی معمولاً 160 زنگ ، و یک بسته پنج تایی بسته به مدل 800 قیمت دارد.

برای بسته بندی هدیه ، موجودی خود را با دکمه X در کنترل کننده Joy-Con سمت راست باز کنید و سپس کاغذ بسته بندی را انتخاب کنید. “بسته بندی” را از فهرست انتخاب کرده و سپس مورد موجودی خود را که می خواهید بسته بندی کنید ، انتخاب کنید. همین!

بسته بندی هدیه acnh

هنگامی که برای اولین بار از فرودگاه دودو بازدید می کنید ، اورویل خدمات پستی ارائه شده را پر می کند. در سمت راست میز او یک دسته پاکت مشاهده خواهید کرد که می توانید برای 200 زنگ برای دوستان خود ارسال کنید. مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید و به دارنده کارت پستال نزدیک شوید. “Send One” را از فهرست Orville انتخاب کنید تا دوست خود را از لیست خود انتخاب کنید.

نامه های هواپیمایی acnh dodo

در طول بازی می توانید برای ساکنان یک حیوان یا بازیکن دیگر در جزیره خود ، برای فرد آینده خود یا به یکی از لیست دوستان خود کارت پستال ارسال کنید. پس از انتخاب گیرنده ، می توانید کارت پستال خود را سفارشی کنید.

مجموعه ای از کارت پستال های با موضوع تعطیلات از اوایل دسامبر تا اوایل ژانویه در دسترس خواهد بود. فراموش نکنید که در حالی که فرصتی دارید موارد دلخواه خود را انتخاب کنید!

کارتهای تعطیلات acnh

با وارد کردن یک پیام شخصی ، می توانید کارت پستال خود را سفارشی کنید. اگر یکی را برای حیوانی که در جزیره شما زندگی می کند بفرستید ، حتی ممکن است پاسخ دهند!

پس از وارد کردن پیام خود ، دکمه plus (+) را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا پیش نمایش آن را مشاهده کنید. سپس می توانید تایپ را ادامه دهید ، پیام را برای ارسال بعدا ذخیره کنید ، یا می توانید با فشار دادن دکمه منهای (-) در کنترل کننده سمت چپ Joy-Con ، ارسال کارت را لغو کنید.

حیوانی که از افق های جدید عبور می کند کریسمس مبارک

پس از وارد کردن پیام خود ، می توانید هدیه ای را ضمیمه کنید. در گوشه پایین سمت راست صفحه نینتندو سوییچ ، روی نمادی که شبیه هدیه است کلیک کنید. موردی را که می خواهید پیوست کنید از موجودی خود انتخاب کنید و سپس “OK” را برای ارسال کارت پستال انتخاب کنید.

گیرنده شما روز بعد آن را در صندوق پستی خود دریافت می کند.


فراموش نکنید که برای دیدن جینگل گوزن شمالی و درگیر شدن در تمام فعالیت های تعطیلات ، وارد بازی کریسمس شوید! ما امیدواریم که اسباب بازی های جدید به شما کمک کنند تا وقتی منتظر می مانید وارد روحیه جشن شوید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*