نحوه استفاده از حالت دستیار رانندگی Google Maps


آرم دستیار رانندگی
گوگل

نقشه های گوگل دارای مرور ناوبری نوبت به نوبت است ، اما مهم این است که هنگام رانندگی از تلفن خود استفاده نکنید. به همین دلیل Maps دارای حالت رانندگی مبتنی بر دستیار Google است که میانبرهای اغلب در دسترس را تنظیم می کند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به آنجا بروید.

حالت رانندگی قابلیتی است که هم از Google Maps و هم از Google Assistant استفاده می کند. فقط برای دستگاه های Android 9+ موجود است و نیاز است دستگاه در جهت عمودی باشد. مطمئناً ، به برنامه های Google Maps و دستیار روی تلفن یا رایانه لوحی Android خود نیاز دارید.

اولین کاری که باید انجام دهید ورود به حالت رانندگی است. برای این کار ، “Hey Google” بگویید یا از گوشه پایین انگشت خود را برای راه اندازی دستیار Google بکشید.

از گوشه پایین سمت چپ یا راست بکشید.

سپس روی نماد نمایه خود در بالا سمت چپ ضربه بزنید تا تنظیمات دستیار باز شود.

برای باز کردن منو ، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید

از لیست تنظیمات پیمایش کنید و روی “دور زدن” ضربه بزنید.

حرکت را انتخاب کنید

در اینجا می توانید حالت ترجیحی حمل و نقل خود را به دستیار Google بگویید. در زیر “حالت رانندگی” را انتخاب کنید.

حالت رانندگی را انتخاب کنید

اکنون مطمئن شوید که “حالت رانندگی” روشن است. هنگام رانندگی می توانید تماس ها و پیام های دریافتی را نیز مجاز یا رد کنید.

حالت رانندگی را روشن کنید

در همان منو ، روی “Hey Google ‘Detection” ضربه بزنید.

هی کشف گوگل را انتخاب کنید

با این کار به تنظیمات تشخیص «Google Google» دستیار می روید. برای استفاده از دستیار هنگام رانندگی بدون لمس تلفن ، گزینه “هنگام رانندگی” را روشن کنید.

اجازه دهید Google هنگام رانندگی شناسایی شود

این تمام کاری است که شما باید در تنظیمات دستیار انجام دهید. برای استفاده از حالت رانندگی ، Google Maps را باز کنید ، مکان مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس برای شروع پیمایش روی Start ضربه بزنید.

شروع به پیمایش Google Maps کنید

اولین باری که از حالت رانندگی استفاده می کنید ، اگر پیامی ظاهر شد مبنی بر اینکه آیا می خواهید “امتحان کنید” ، روی آن ضربه بزنید.

در صورت درخواست ضربه بزنید

اکنون در حالت رانندگی خواهید بود. در پایین نیز یک نوار ابزار با دسترسی سریع به دستیار Google و برنامه ها وجود دارد. برای باز کردن راه انداز برنامه ها ، روی نماد شبکه ضربه بزنید.

راه انداز برنامه را باز کنید

راه انداز دسترسی سریع به هر برنامه یا عملکردی را که ممکن است هنگام رانندگی نیاز داشته باشید فراهم می کند. این برنامه به طور خودکار برنامه های پیام رسان و رسانه شما را لیست می کند.

در بالا میانبرهای رابط ساده تماس و پیام وجود دارد. دکمه Media مواردی را ارائه می دهد که می توانید بلافاصله بدون باز کردن برنامه ها شروع به گوش دادن آنها کنید.

برنامه درایور برای حالت رانندگی

استفاده از دستورات صوتی هنگام رانندگی بسیار ایمن تر است. فقط بگویید “Hey Google” یا روی نماد دستیار ضربه بزنید و سپس یکی از دستورات مفید زیر را بگویید:

  • زنگ زدن: “تماس” یا “تماس بگیرید [contact]. “
  • به تماس پاسخ دهید: یک دستیار می گوید ، “از طریق تماس بگیرید [contact]. آیا می خواهید آن را بگیرید؟ “
  • ارسال یک پیام: “ارسال پیام به [contact]”یا” ارسال پیام. “
  • پیام های خود را دریافت کنید: “پیامهای من را بخوانید.”
  • من در حال گوش دادن به موسیقی هستم: “بازی [artist]، “یا” پخش [genre]. “

حالت رانندگی در اصل یک شروع کننده بزرگتر و ساده تر است که هنگام رانندگی از آن استفاده می کنید. ایده این است که تا آنجا که ممکن است چشم خود را به جاده نگاه دارید. ما امیدواریم که حالت رانندگی شما را به یک راننده ایمن تر تبدیل کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*