نحوه استفاده از کتابخانه برنامه های آیفون


آقای میکلا / شاتر استوک

کتابخانه برنامه ها ، حتی اگر فراموش کنید ، برنامه های iPhone شما را مرتب نگه می دارد. حتی می توانید برنامه ها را از صفحه اصلی به طور کامل حذف کنید و فقط از طریق کتابخانه برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید. Siri همچنین بیشترین کاربرد را برای استفاده در اولویت قرار خواهد داد ، بنابراین آنها همیشه آماده و منتظر هستند.

نحوه دسترسی به کتابخانه برنامه

می توانید کتابخانه برنامه را در آخرین صفحه اصلی iPhone خود پیدا کنید. برای رسیدن به آن ، قفل آیفون خود را باز کرده و انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا نوار جستجو و برنامه های منظم سازمان یافته را ببینید.

در بالا سمت چپ “پیشنهادهای” سیری را مشاهده خواهید کرد. سیری رفتار شما را تجزیه و تحلیل می کند و برنامه هایی را ارائه می دهد که مربوط به این زمان از روز باشد. به عنوان مثال ، اگر اخبار را اغلب صبح چک کنید ، سیری برنامه های خبری مورد علاقه شما را در آن زمان در اینجا قرار می دهد. اینها همان پیشنهادهای Siri هستند که هنگام رفتن به پایین برای دسترسی به نوار جستجوی منظم iOS از صفحه اصلی ، می بینید.

IOS 14 کتابخانه برنامه و نوار جستجو.

همچنین دسته ای در سمت راست دسته ای که شامل برنامه های “اخیراً اضافه شده” است را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین می توانید به سرعت همه برنامه های جدیدی را که نصب کرده اید پیدا کنید. فقط کافی است روی هر برنامه ضربه بزنید تا بلافاصله راه اندازی شود.

همچنین می توانید روی دسته ای از برنامه های کوچکتر ضربه بزنید تا همه برنامه های آن دسته را ببینید. تغییر نام یا طبقه بندی مجدد این برنامه ها توسط خود شما امکان پذیر نیست. سیری از اطلاعات App Store برای گروه بندی برنامه ها با هم استفاده می کند.

چگونه می توان برنامه ها را جستجو کرد

اگر روی جعبه جستجو در بالای کتابخانه برنامه ضربه بزنید ، لیستی از هر برنامه نصب شده در iPhone خود را مشاهده خواهید کرد. برای جستجوی یک برنامه خاص ، شروع به تایپ نام ، دسته بندی آن (مانند “بازی ها”) یا برنامه نویس (مانند “Microsoft”) در کادر جستجو کنید تا نتایج مربوطه را مشاهده کنید.

اطلاعات برنامه را در کادر جستجوی کتابخانه برنامه وارد کنید.

همچنین می توانید از طریق لیست کامل برنامه ها پیمایش کنید یا از شماره گیری سریع در سمت راست برای رفتن به یک حرف خاص استفاده کنید. وقتی برنامه مورد نظر خود را پیدا کردید ، فقط برای راه اندازی روی آن ضربه بزنید یا روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا گزینه های مبتنی بر زمینه را ببینید.

همچنین می توانید برنامه ها را از این طریق حذف کنید. فقط برنامه ای را که می خواهید حذف کنید جستجو کنید ، ضربه بزنید و نگه دارید و سپس روی “حذف برنامه” ضربه بزنید. با این کار قبل از اینکه iOS 14 برنامه ای را در پوشه ای که ایجاد کرده اید از دست بدهد ، این مشکل را برطرف می کند و وقتی می خواهید آن را حذف کنید دیگر نمی توانید دوباره آن را پیدا کنید.

ضربه زدن "برنامه را حذف کنید" در منوی زمینه

اما برای جستجوی برنامه نیازی به استفاده از کتابخانه برنامه ندارید. برای باز کردن کادر جستجوی Spotlight و Siri در صفحه اصلی آیفون خود ، می توانید به پایین بکشید. اگر این برنامه در iPhone یا در صفحه اصلی نیست ، این سریعترین راه برای راه اندازی برنامه در iPhone شماست.

برای تنظیم صفحه اصلی خود از کتابخانه برنامه استفاده کنید

با استفاده از همه برنامه های منظم اپل خود ، می توانید هر آنچه را که نمی خواهید در صفحه اصلی حذف کنید تا جا برای وسایل بزرگتر ایجاد کنید. برای پنهان کردن یک برنامه در صفحه اصلی ، کافیست آن را لمس کنید و نگه دارید تا منوی زمینه باز شود ، سپس روی حذف برنامه ضربه بزنید.

از شما سال می شود که آیا می خواهید فقط برنامه را از صفحه اصلی حذف کنید یا آن را به طور کامل از iPhone خود حذف کنید. برنامه هایی را که از صفحه اصلی حذف می کنید بعداً می توانید اضافه کنید. برای این کار ، کافی است آنها را در کتابخانه برنامه لمس کنید و نگه دارید و سپس روی “افزودن به صفحه اصلی” در فهرست زمینه ضربه بزنید.

توجه داشته باشید: اگر در آخرین صفحه اصلی فضایی ندارید ، برنامه های تازه بارگیری شده به کتابخانه برنامه اضافه می شوند.

اگر نمی خواهید همه برنامه های خود را شانه بزنید ، می توانید تمام صفحه های خانگی را که نیازی ندارید پنهان کنید. برای این کار ، روی یک برنامه ضربه بزنید و نگه دارید ، سپس روی ویرایش صفحه اصلی ضربه بزنید. روی نوار خاکستری رنگ در پایین ضربه بزنید تا ویرایش صفحات باز شود ، سپس علامت صفحه های اصلی را که می خواهید پنهان کنید بردارید.

 "ویرایش صفحات" منو.

همچنین می توانید طرح های دلخواه خود را از فهرست ویرایش صفحات به صفحه اصلی اضافه کنید. فقط کافی است روی یک برنامه ضربه بزنید و نگه دارید و “ویرایش صفحه اصلی” را از فهرست انتخاب کنید. سپس روی نوار خاکستری در پایین ضربه بزنید و تمام صفحاتی را که می خواهید فعال کنید انتخاب کنید.

درست مثل کشوی برنامه اندروید

مقاومت اپل در برابر کشوی مناسب برای برنامه های سبک اندروید سال ها ادامه داشته است ، اما خوشحالیم که سرانجام این شرکت جای خود را به این شرکت داده است. ابزارها نه تنها از صفحات نماد بی پایان مفیدتر هستند ، بلکه مردم اکنون می توانند کاملا مینیمال باشند و صفحه اصلی را تکان دهند.

کتابخانه برنامه iPad کجاست؟

آیفون کردم به در iOS 14 کتابخانه برنامه، اما iPadOS 14 کند یک کتابخانه برنامه در تمام ندارد. این نیز از ویژگی های ویجت بر روی صفحه نمایش را دریافت کنند.

ما مطمئن نیستیم که چرا ، اما شاید کتابخانه برنامه برای اولین بار در iPad با iPadOS 15 در سال 2021 آغاز شود. با ما همراه باشید!


آیا برنامه ای دارید که ترجیح دهید آن را در پیشنهادات سیری نبینید؟ شما می توانید آن و مطالب دیگر در سیری مخفی کردن و جستجو کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*