نحوه استفاده از Apple HomePod به عنوان اینترکام


سیب

سیری به شما این امکان را می دهد که از HomePod یا HomePod mini خود برای ارسال پیام به افراد دیگر در خانه خود استفاده کنید ، البته به شرطی که به بلندگوی هوشمند نزدیک باشند. این ویژگی Intercom نام دارد و می توانید از هر دستگاهی که از دستیار صوتی اپل پشتیبانی کند ، می توانید از آن استفاده کنید.

اگرچه ویژگی Intercom در درجه اول برای خانه طراحی شده است ، اما با iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple Watch و CarPlay نیز کار می کند.

اینترکام چیست؟

Intercom به شما امکان می دهد پیام های صوتی از پیش ضبط شده را مانند کلیپ های صوتی کوتاه که اپل در برنامه Messages خود تعبیه کرده است ، به دستگاه های Apple ارسال کنید. این ویژگی در درجه اول برای استفاده با اسپیکرهای هوشمند HomePod و HomePod مینی طراحی شده است که به شما امکان می دهد همزمان به هر بلندگو در خانه خود پیام ارسال کنید.

پیام آی فون در سیری.

به شرطی که بلندگوهای هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که منزل شما را منعکس کند ، می توانید به اتاقهای خاص پیام ارسال کنید. اگر آیفون ، آیپد و / یا اپل واچ دارید ، می توانید پیام های مخابره داخل دستگاه را نیز دریافت کنید.

اینترکام برای استفاده در خانه طراحی شده است ، اگرچه دستگاه هایی مانند آیفون می توانند پیام هایی را که برای خانواده شما ارسال می شوند ، حتی در زمانی که بیرون هستید ، دریافت کنند. شما می توانید انتخاب کنید که این پیام ها را به هیچ وجه در دستگاه شخصی خود دریافت نکنید ، یا فقط وقتی در خانه هستید آنها را دریافت کنید.

برای استفاده از Intercom ، باید آن را در زیر برنامه Home روشن کنید. خوشبختانه لازم نیست همه در یک برنامه اشتراک خانواده قرار بگیرند. همچنین می توانید به حساب های غیرخانواده اپل اجازه دهید پیام های داخلی را به خانه شما بفرستند ، که برای خوابگاه ها یا خوابگاه ها ایده آل است.

به آی فون به آی فون گوش دهید

هنگام ارسال پیام داخلی ، ضبط در همه دستگاه های هدف پخش می شود. در متن سیری سخنرانی وجود ندارد ، بنابراین مطمئن شوید که با صدای بلند و واضح صحبت می کنید.

نحوه استفاده از دستگاه مخابره داخل ساختمان با HomePod و دیگران

برای استفاده از Intercom ، ابتدا باید آن را در HomePod و همه دستگاههای شخصی که می خواهید پیامها را روی آنها دریافت کنید ، فعال کنید. برای این کار ، برنامه Home را راه اندازی کنید و سپس روی “Home” در بالا سمت چپ ضربه بزنید. در منوی ظاهر شده ، روی تنظیمات اولیه> اینترکام ضربه بزنید.

HomePods و حسابهای همه افرادی را که می خواهید به ویژگی Intercom دسترسی پیدا کنند روشن کنید.

سپس می توانید انتخاب کنید که اعلان های دستگاه (نه HomePods) را در بخش “دریافت اعلان ها” دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که همه بلندگوهای HomePod ذکر شده در پایین منو را به همراه هرکسی در خانه خود که می خواهد به ویژگی Intercom دسترسی پیدا کند ، فعال کرده اید. اگر می خواهید HomePod خاصی را خاموش کنید ، فقط آن را خاموش کنید.

اعلان های داخلی را در iPhone دریافت کنید

به محض فعال شدن اینترکام بر روی تمام بلندگوهای خود ، وقت آن است که آن را از طریق iPhone ، iPad ، Apple Watch یا اتومبیل متصل به CarPlay امتحان کنید.

می توانید از Intercom به روش های زیر استفاده کنید:

  • “سلام ، سیری. آی فون ، من دیر در خانه خواهم بود. “
  • “سلام ، سیری ، به همه بگو من دیر در خانه خواهم بود.”
  • “سلام ، سیری. اتاق نشیمن در آی فون ، بازی شروع شده است؟ “

مهم نیست که شما چگونه این ویژگی را فراخوانی می کنید ، همیشه پس از “مخابره داخل ساختمان” یا “به همه بگویید” هر آنچه میکروفن شما بلند می شود پخش می شود.

اطلاعات: برای استفاده از Intercom ، باید iOS 14.2 یا بالاتر را در دستگاه (iPhone یا iPad) خود داشته باشید که از آن پیام را ارسال می کنید. اگر HomePod یا دستگاه Apple شما قدیمی است ، ممکن است با خطایی مواجه شوید که به شما می گوید این ویژگی را روشن کنید ، حتی اگر قبلاً یکی از این ویژگی ها را داشته باشید.

اگر هنگام ارسال پیام با خطایی روبرو شدید ، iPhone خود را به آخرین نسخه iOS به روز کنید و سپس برنامه Home را دوباره راه اندازی کنید. نماد HomePod را لمس کرده و نگه دارید ، سپس به پایین پیمایش کنید و روی برگه تنظیمات ضربه بزنید. هر به روزرسانی نرم افزاری را که در لیست اجرا نشده است ، اجرا کنید. اگر موردی را مشاهده نمی کنید ، HomePod شما به روز است.

بگذارید دیگران با افزودن مخابره داخل ساختمان به خانه از آن استفاده کنند

با افزودن آنها به برنامه Home و سپس فعال کردن ویژگی Intercom ، می توانید به دیگران اجازه استفاده از Intercom را بدهید. هر کسی را که اضافه کنید ، به یک آیفون یا آیپد نیاز دارد تا واقعاً از این ویژگی استفاده کند.

برای این کار ، برنامه Home را راه اندازی کنید و سپس روی “Home” در بالا سمت چپ ضربه بزنید. در منوی ظاهر شده ، روی “تنظیمات اولیه” ضربه بزنید.

در برگه افراد ، روی “دعوت از افراد” ضربه بزنید و سپس نام ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن شخصی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید. روی «ارسال دعوت» ضربه بزنید تا این شخص درخواستی را از دستگاه خود دریافت کند. پس از پذیرش ، در بخش “افراد” ظاهر می شوند.

 "مردم" منو در Apple Home.

در بخش «تنظیمات اولیه» ، روی «Intercom» ضربه بزنید تا این ویژگی در کنار شخصی که اخیراً اضافه کرده اید فعال شود. اکنون آنها می توانند از همان دستورات برای ارسال پیام های ضبط شده در سراسر خانه شما استفاده کنند.

نکات بیشتر برای دارندگان HomePod

آیا به فکر تهیه یک یا دو HomePod mini برای پوشش کامل سیری در خانه هستید؟ جدیدترین (و کوچکترین) اسپیکر هوشمند اپل دارای قیمت جذابی است اما در ابتدا باید چند نکته را در نظر گرفت.

اگر از قبل یک یا دو HomePod دارید و فکر می کنید با اسپیکر هوشمند اپل چه کار دیگری می توانید انجام دهید ، بهترین نکات و ترفندهای HomePod را بررسی کنید.

متصل: 16 نکته و راهکار Apple HomePod که باید بدانید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*