نحوه افزودن دوست به Pokemon Sword and Shield


شرکت پوکمون

فعالیت های زیادی وجود دارد که می توانید با دوستان خود انجام دهید شمشیر و سپر پوکمون برای نینتندو سوییچ. ما به شما نحوه افزودن دوستان ، شروع معاملات ، جنگ با یکدیگر و موارد دیگر را به شما نشان خواهیم داد!

پیدا کردن دوستان در شمشیر و سپر پوکمون

شمشیر و سپر پوکمون سیستم دوستانه از لیست دوستان بومی Nintendo Switch استفاده می کند. دوستان به طور خودکار در مرکز پخش منوی چند نفره جدید ، Y-Comm ظاهر می شوند. برای دسترسی به آن ، دکمه Y را در کنترل کننده Joy-Con سمت راست فشار دهید. در این صورت می توانید تقریباً هر کاری انجام دهید ، از جمله معامله Pokemon ، تبادل کارت های لیگ ، مبارزه با دوستان و موارد دیگر.

از همه مهمتر ، یک خوراک در سمت راست وجود دارد که اطلاعاتی را در مورد آنچه دیگران به صورت آنلاین انجام می دهند ارائه می دهد. همچنین این فرصت را به شما می دهد تا به آنها بپیوندید. افرادی که به لیست دوستان Nintendo Switch خود اضافه کرده اید در اینجا با لبخندی بنفش در کنار نام شخصیت آنها ظاهر می شوند.

شمشیر و سپر دوستان y comm

شما می توانید به یکی از روش های زیر دوست خود را به نینتندو سوییچ اضافه کنید:

  • با استفاده از کد دوست کسی درخواست دوستی ارسال کنید.
  • درخواست دوستی را که شخصی برای شما ارسال کرده است بپذیرید.

همچنین می توانید با استفاده از بلوتوث بر روی کنسول نینتندو سوییچ ، دوستان خود را به صورت محلی جستجو کنید.

متصل: اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین چیست؟

پس از افزودن یک دوست به نینتندو سوییچ ، هر دوی شما برای انجام بازی های آنلاین نیاز به اشتراک نینتندو آنلاین دارید.

کد دوستانه خود را از کجا پیدا کنید

پس از انجام مراحل راه اندازی نینتندو سوییچ ، به طور خودکار یک کد دوستانه 12 رقمی به شما تعلق می گیرد. کدهای دوست با “SW” شروع می شوند و کدهای خود را در صفحه اصلی نمایه خود یا در گوشه پایین سمت راست صفحه افزودن دوست مشاهده خواهید کرد.

برای رفتن به صفحه نمایه خود ، با استفاده از Joy-Con سمت چپ خود به نماد خود در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی بروید و سپس دکمه A را در سمت راست Joy-Con فشار دهید.

نماد خود را در بالا سمت چپ انتخاب کنید.

سپس “افزودن دوست” را انتخاب کنید. در گوشه پایین سمت راست “کد دوستانه شما” را مشاهده خواهید کرد و به دنبال آن “SW” و 12 رقم.

 "اضافه کردن یک دوست" منوی نینتندو سوییچ

در اینجا همچنین می توانید همه درخواست های دوستی را که دریافت کرده اید مدیریت کنید ، کاربران محلی را جستجو کنید ، برای ارسال درخواست دوستانه از کد دوست خود استفاده کنید یا درخواست هایی را که قبلاً ارسال کرده اید بررسی کنید.

متصل: نحوه افزودن دوستان به نینتندو سوییچ

درخواست های دوستانه را مدیریت کنید

می توانید لیست دوستان خود را به روش های زیر مدیریت کنید:

  • درخواست دوست را بپذیرید: همه درخواست های دوستی که دریافت می کنید در منوی “درخواست های دریافت شده دوست” نمایش داده می شوند ، در آنجا می توانید آنها را بپذیرید یا رد کنید.

انتخاب کنید "درخواست های دوستی دریافت شد" قبول یا امتناع.

  • ارسال درخواست دوستانه: اگر کد دوست کسی را دریافت کرده اید ، می توانید “جستجو با کد دوست” را از منوی “افزودن دوست” انتخاب کرده و کد را وارد کنید. سپس به او درخواست دوستی ارسال می شود. همه سeriesالات شما را می توانید در منوی “جستجوی دوست ارسال شده” در “جستجو با کد دوست” مدیریت کنید.

صفحه ورود کد دوست Nintendo Switch.

  • افزودن دوستان به صورت محلی: این گزینه به شما امکان می دهد درخواست های دوستی را با افرادی که در یک اتاق هستند تبادل کنید. شما حتی نیازی به اتصال به اینترنت ندارید – این کنسول های محلی را از طریق بلوتوث جستجو می کند. با این حال ، برای افزودن دوستان به صورت محلی ، باید به یک شبکه Wi-Fi متصل باشید. در غیر این صورت ، این درخواست در کنسول ذخیره می شود و پس از اتصال بعدی کنسول به اینترنت ، به طور خودکار ارسال می شود.

 "کاربران محلی را جستجو کنید" منو.

دوستان در Pokemon Sword and Shield

هنگامی که دوستان خود را به حساب Nintendo Switch خود اضافه کردید ، می توانید با آنها گپ بزنید و آنها را به بازی دعوت کنید شمشیر و سپر پوکمون از طریق Y-Comm. برای باز کردن آن ، کافی است در طول گیم پلی دکمه Y را در کنترل کننده سمت راست Joy-Con فشار دهید.

فعالیت های مختلفی وجود دارد که می توانید با آنها درگیر شوید ، از جمله تجارت یا مبارزه با Pokemon ، شرکت در حملات با هم ، مبادله کارت های Pokemon League و موارد دیگر.

به طور پیش فرض ، منوی Y-Comm دوستان شما را از سایر بازیکنان متمایز نمی کند. برای تغییر این ، ذره بین کنار “جستجو برای تمبرها” در پایین را انتخاب کنید و سپس “فقط دوستان” را انتخاب کنید.

اکنون فقط فعالیت های دوستانی که از طریق حساب Nintendo Switch خود اضافه کرده اید در خبرمایه شما ظاهر می شوند.

انتخاب کنید "فقط دوستان" در Y-Comm.

همچنین می توانید با استفاده از کدهای اتصال به دوستان خود بپیوندید. این شماره های PIN چهار رقمی حداکثر چهار نفر را که در یک فعالیت مشغول هستند متصل می کند. فقط مطمئن شوید همه کد یکسانی را وارد می کنند.

برای اتصال محلی یا از طریق اتصال به اینترنت با دوستانی که در آن نزدیکی نیستند ، می توانید یک کد تماس تنظیم کنید. برای انجام این کار ، باز کنید شمشیر و سپر پوکمونو سپس دکمه Y را در کنترل کننده Joy-Con سمت راست فشار دهید تا Y-Comm باز شود. “Link Trade” را در بالا انتخاب کنید و سپس “Set Link Code” را انتخاب کنید.

انتخاب کنید "تجارت پیوند ،" و سپس انتخاب کنید "کد تماس را تنظیم کنید."

شما و دوستانتان برای برقراری ارتباط و تجارت با یکدیگر باید کد مشابه هشت رقمی را وارد کنید. این می تواند هر چیزی باشد که بخواهید یا کاملاً تصادفی باشد. پس از انتخاب کد ، آن را وارد کنید و سپس برای تأیید دکمه A را در Joy-Con خود فشار دهید.

منو را ببندید و منتظر بمانید تا متصل شوید.

کد هشت رقمی را وارد کنید و سپس انتخاب کنید "خوب"

به منوی Y-Comm هدایت خواهید شد ، جایی که می توانید برای شروع روند تجارت ، کد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر هرگز می خواهید یک معامله را لغو کنید ، می توانید در هر زمان با انتخاب گزینه دیگری از فهرست Y-Comm این کار را انجام دهید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*