نحوه انتخاب پسوندها برای نمایش در نوار ابزار Edge


افزونه های Microsoft Edge می توانند مرورگر شما را مفیدتر یا قدرتمندتر کنند. اما گاهی اوقات ممکن است برای هر پسوند آیکونی که در نوار ابزار فضای بیشتری را اشغال می کند دوست نداشته باشید. در اینجا دو روش آسان برای کنترل اینکه کدام نمادهای پسوند در نوار ابزار Edge ظاهر می شوند وجود دارد.

نمادها را در فهرست مخفی کنید

آسانترین راه برای پنهان کردن یا آشکار کردن نماد نوار ابزار برنامه افزودنی ، انتقال آن از نوار ابزار به منوی بیضی است که به نظر می رسد “…”. پس از ورود به منو ، به همین راحتی می توانید آن را به نوار ابزار برگردانید. این چگونه است.

ابتدا Edge را راه اندازی کنید. نوار ابزار را در هر پنجره پیدا کنید. به طور پیش فرض ، نمادهای پسوند دقیقاً در سمت راست نوار آدرس ظاهر می شوند.

نوار ابزار افزونه Microsoft Edge.

اگر می خواهید یک نماد برنامه افزودنی را از نوار ابزار Edge حذف کنید (بدون حذف نصب یا غیرفعال کردن برنامه افزودنی) ، روی نماد کلیک راست کرده و “انتقال به منو” را انتخاب کنید.

در Edge ، روی نماد برنامه افزودنی کلیک راست کرده و انتخاب کنید "به منو بروید"

پس از انتقال نماد برنامه افزودنی به منو ، آن را در بالای منوی اصلی Edge پیدا خواهید کرد که با فشار دادن دکمه بیضوی (که به نظر می رسد سه نقطه است) می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

پس از انتقال پسوند به منوی Edge ، با فشار دادن دکمه بیضی آن را پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید نماد برنامه افزودنی را به نوار ابزار برگردانید ، روی نماد کلیک راست کرده و از منوی ظاهر شده “انتقال به نوار ابزار” را انتخاب کنید.

در Edge ، روی نماد برنامه افزودنی کلیک راست کرده و انتخاب کنید "به نوار ابزار بروید."

این کار را با هر تعداد پسوند که می خواهید تکرار کنید تا زمانی که پیکربندی مناسب شما را پیدا کنید.

برنامه های افزودنی را به طور کامل غیرفعال کنید

همچنین می توانید با غیرفعال کردن خود برنامه های افزودنی ، نمادهای پسوند را از نوار ابزار حذف کنید. پس از غیرفعال شدن ، برنامه های افزودنی دیگر کار نمی کنند تا اینکه بعداً آنها را دوباره فعال کنید. ابتدا بر روی دکمه بیضی (نقطه) کلیک کرده و “Extensions” را انتخاب کنید.

در Edge ، دکمه بیضی ها را کلیک کنید ، و سپس را انتخاب کنید "برنامه های افزودنی"

بخش “برنامه های افزودنی” باز می شود. این بخش شامل لیست اساسی تمام افزودنیها و برنامه های افزودنی Edge شما است. برای غیرفعال کردن یکی از آنها ، کلید کوچک کناری آن را بچرخانید تا خاموش شود.

برای غیرفعال کردن برنامه افزودنی در Edge ، روی کلید کنار آن کلیک کنید تا خاموش شود.

پس از غیر فعال شدن برنامه افزودنی ، نماد آن از نوار ابزار ناپدید می شود. اگر می خواهید آن را برگردانید ، فقط دوباره به منوی برنامه های افزودنی مراجعه کرده و دوباره کلید کنار آن را بچرخانید. از کلیدهای سوئیچینگ لذت ببرید!

متصل: نحوه نصب و استفاده از برنامه های افزودنی در Microsoft Edge جدید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*