نحوه انتقال برگه های Chrome بین iPhone ، iPad و Mac


خاموش پاتاک

می توانید Chrome را به عنوان مرورگر وب پیش فرض در iPhone و iPad خود قرار دهید و از آن به عنوان تنها مرورگر خود برای همه دستگاه های Apple خود استفاده کنید. مانند Safari ، می توانید برگه های باز را بین iPhone ، iPad و Mac خود منتقل کنید. این چگونه است.

نحوه انتقال برگه های Chrome بین iPhone ، iPad و Mac

تا زمانی که برای iPhone ، iPad و Mac خود به سیستم همان حساب Google در مرورگر Chrome وارد شده باشید ، به راحتی می توانید برگه ها را بین همه دستگاه های خود منتقل کنید. فقط مطمئن شوید که ویژگی Sync فعال باشد.

در Chrome برای Mac ، روی دکمه “حساب” کلیک کنید و مطمئن شوید که روی آن نوشته شده است “همگام سازی روشن است”.

مطمئن شوید که همگام سازی برای Chrome در Mac روشن است

در iPhone یا iPad خود ، روی دکمه “Menu” ضربه بزنید و “Settings” را انتخاب کنید.

به تنظیمات Chrome برای iPhone و iPad بروید

در اینجا در همگام سازی و خدمات Google ، مطمئن شوید که روی آن نوشته شده است “همگام سازی روشن است”.

مطمئن شوید که همگام سازی برای Chrome در iPhone و iPad روشن است

این عملکرد به طور خودکار تمام برگه ها و دستگاه های باز در حساب Google شما را نشان می دهد. روند انتقال پارتیشن بین iPhone ، iPad و Mac شما بسته به دستگاه متفاوت است.

انتقال Chrome به برگه های Mac به iPhone و iPad بسیار آسان است.

صفحه ای را که می خواهید ارسال کنید باز کنید و سپس روی نوار URL کلیک کنید. دکمه “انتقال” را در اینجا انتخاب کنید. از منوی کشویی ، یکی از دستگاه های خود را انتخاب کنید.

برگه را از نوار URL Chrome در Mac به iPhone یا iPad انتقال دهید

برگه به ​​دستگاه منتقل می شود. اکنون برنامه Chrome را در iPhone یا iPad باز کنید.

بنری را مشاهده خواهید کرد که می گوید از دستگاه دیگری برگه دریافت کرده اید. فقط چند ثانیه در اینجا می ماند و هنگامی که ناپدید شد ، دیگر راهی برای بازگرداندن آن وجود ندارد. برای باز کردن برگه ، دکمه “باز کردن” را در اینجا لمس کنید.

از برگه Banner Received روی Open ضربه بزنید

انتقال پارتیشن از iPhone یا iPad به Mac (یا یک iPhone یا iPad دیگر) فرآیند طولانی تری است.

وب سایتی را که می خواهید به دستگاه دیگری منتقل کنید باز کنید و روی دکمه “اشتراک” در نوار URL ضربه بزنید.

دکمه اشتراک گذاری را در نوار URL لمس کنید

گزینه “ارسال به دستگاههای خود” را در اینجا انتخاب کنید.

روی ارسال به دستگاههای خود ضربه بزنید

همه دستگاه های موجود را مشاهده خواهید کرد. دستگاه خود را انتخاب کنید ، به پایین پیمایش کنید و روی “ارسال به دستگاه خود” ضربه بزنید.

دستگاه را انتخاب کنید و روی ارسال دستگاه ضربه بزنید

اگر برگه را به Mac خود ارسال کرده اید ، اعلانی درباره آن مشاهده خواهید کرد. اگر روی اعلان کلیک کنید ، وب سایت در یک برگه جدید باز می شود.

روی اعلان کلیک کنید تا برگه Chrome حاصل در iPhone یا iPad شما باز شود

اگر برگه را به iPad خود ارسال کرده اید ، یک بنر “Tab Received” در برنامه Chrome مشاهده خواهید کرد. برای باز کردن وب سایت در صفحه جدید ، روی دکمه “باز کردن” ضربه بزنید.

روی باز کردن از برگه بنر دریافت شده در iPad ضربه بزنید

نحوه باز کردن برگه های Chrome از سایر دستگاه های Apple

اگر هر دو دستگاه باز باشند و برنامه Chrome را اجرا کنند ، انتقال برگ بسیار عالی است. اگر از ویژگی Open Tabs در برگه Chrome History استفاده می کنید ، می توانید برگه ها را از iPhone یا iPad خود بدون لمس کردن آنها باز کنید.

برای استفاده از این برنامه Mac ، مرورگر Chrome را باز کنید و روی دکمه “Menu” کلیک کنید. در اینجا به برگه History بروید. در اینجا زبانه ها را از سایر دستگاه های خود مشاهده خواهید کرد. برای باز کردن یک وب سایت ، روی آن کلیک کنید.

برگه های iPhone یا iPad را از تب History Chrome باز کنید

همچنین می توانید تمام برگه های باز را از یک دستگاه خاص در برگه History در منو مشاهده کنید (از ترکیب کلید Chrome + Y استفاده کنید). در اینجا ، گزینه “تقسیم از دستگاه های دیگر” را از نوار کناری انتخاب کنید.

برگه ها در بخش

در iPhone یا iPad خود ، می توانید از طریق دستگاه های دیگر در کلید tab به این ویژگی دسترسی پیدا کنید. برنامه Chrome را در iPhone یا iPad باز کنید و روی دکمه Tabs ضربه بزنید.

دکمه برگه ها را در Chrome لمس کنید

از بالای صفحه ، به زبانه دستگاه ها بروید. به پایین بروید تا برگه های باز را از همه دستگاه های دیگر خود ببینید. یک صفحه وب برای باز کردن در iPhone یا iPad خود انتخاب کنید.

زبانه دستگاهها و زبانه باز را انتخاب کنید


آیا روشی آسان تر برای سازماندهی همه برگه های باز Chrome خود در Mac خود می خواهید؟ برای ایجاد گروه های مختلف برای برگه های متصل می توانید از عملکرد Tab Groups استفاده کنید.

متصل: نحوه فروپاشی و پنهان کردن گروههای برگه در Google Chrome
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*