نحوه انتقال تصاویر از نینتندو سوییچ به تلفن بی سیم به صورت هوشمند


نینتندو

اگر نینتندو سوییچ شما با 11.0.0 یا بالاتر کار می کند ، اکنون می توانید به صورت بی سیم حداکثر 10 عکس از صفحه و یک ویدیو را همزمان به یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی با کد QR منتقل کنید. در اینجا نحوه کار و نحوه تنظیم آن آورده شده است.

چگونه کار می کند؟

هنگامی که تصاویر یا فیلم ها را از Switch خود به وسیله دستگاه کد هوشمند از طریق کد QR به اشتراک می گذارید ، ابتدا سوئیچ نقطه دسترسی Wi-Fi محلی خود را ایجاد می کند. سپس به اشتراک می گذارد که چگونه می توانید از طریق کد QR با تلفن خود به آن متصل شوید. پس از دریافت ، تلفن هوشمند شما به طور موقت به شبکه Wi-Fi محلی سوییچ متصل می شود.

سپس ، سوییچ کد QR دوم را برای شما فراهم می کند. این به تلفن شما آدرس سرور وب موقت در Switch با پیوندهایی به تصاویر صفحه و ویدیوهایی را که به اشتراک گذاشته اید ، می دهد. از آنجا می توانید تصاویر یا فیلم ها را در تلفن خود بارگیری کنید.

بعد از اتمام کار ، شبکه Wi-Fi سوئیچ از بین می رود و دستگاه هوشمند شما به طور خودکار به نقطه اتصال Wi-Fi معمول خود متصل می شود. این بسیار عجیب است ، اما با iPhone ، تلفن های اندرویدی ، iPads ، Kindle Fires یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری کار می کند.

متصل: کدهای QR توضیح داده شده: چرا این بارکدهای مربع را همه جا می بینید

نحوه اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها به صورت محلی روی سوئیچ ها از طریق کد QR

برای به اشتراک گذاشتن رسانه از سوئیچ خود ، ابتدا باید مطمئن شوید که با سیستم 11.0.0 یا بالاتر کار می کند. در این صورت ، System Preferences را باز کنید ، System را باز کنید و سپس System Update را انتخاب کنید.

متصل: چگونه نینتندو سوییچ خود را به روز کنیم

سپس از منوی Home ، نماد آلبوم (دایره دارای عکس مستطیل شکل از برخی تپه های منحنی به سبک ماریو) را انتخاب کنید.

در صفحه Switch HOME ، نماد آلبوم را انتخاب کنید.

عکس یا ویدیویی را که می خواهید با تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید پیدا کرده و انتخاب کنید ، سپس A را فشار دهید تا “اشتراک و ویرایش” باز شود.

در آلبوم Switch Switch ، عکس را انتخاب کنید ، سپس را فشار دهید "آ."

در نوار کناری “اشتراک و ویرایش” ، “ارسال به تلفن هوشمند” را انتخاب کنید.

در سوییچ ، را انتخاب کنید "ارسال به تلفن هوشمند"

یک پنجره بازشو ظاهر می شود که از شما می پرسد آیا می خواهید “فقط این” را به اشتراک بگذارید یا “ارسال حساب” را ترجیح می دهید. گزینه دسته ای حداکثر 10 تصویر و 1 ویدیو را همزمان ارسال می کند و می توانید آنها را در یک رابط کاربری بند انگشتی مناسب انتخاب کنید.

برای مثال ما ، “فقط این” را انتخاب می کنیم.

که در "ارسال به تلفن هوشمند" پاپ آپ ، ضربه بزنید "فقط این یکی"

صفحه “ارسال به تلفن هوشمند” ، که شامل یک کد QR است ، ظاهر می شود. در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ، برنامه Camera را باز کنید و کد QR را اسکن کنید. ما از iPhone استفاده می کنیم ، اما با دستگاه های iPad و Android که می توانند کدهای QR را اسکن کنند نیز کار می کند.

متصل: نحوه اسکن کدهای QR در تلفن Android

از دستگاه هوشمند خود برای اسکن اولین کد QR سوییچ استفاده کنید.

پس از اسکن کد ، روی “پیوستن” در اعلان ضربه بزنید که آیا می خواهید به شبکه Wi-Fi محلی سوییچ بپیوندید. نام آن “switch_8057C0001” خواهد بود. بسیار ترسناک به نظر می رسد ، اما نگران نباشید – شما فقط به سوئیچ محلی متصل می شوید.

ضربه زدن "پیوستن."

پس از اتصال دستگاه هوشمند ، کد QR دوم در سوییچ شما ظاهر می شود.

با استفاده از دستگاه هوشمند خود ، کد QR دوم سوئیچ را اسکن کنید.

آن را با دستگاه هوشمند خود اسکن کرده و سپس روی پیوند موجود در اعلانی که ظاهر می شود ضربه بزنید تا در مرورگر باز شود.

سپس یک صفحه وب مشاهده خواهید کرد که شامل تصویر کوچک تصویری است که برای اشتراک گذاری انتخاب کرده اید. اگر انتخاب کرده اید که دسته ای از تصاویر را به اشتراک بگذارید ، همه آنها در این صفحه به صورت عکس کوچک نمایش داده می شوند.

نمونه ای از اشتراک بی سیم سوئیچ در صفحه وب دستگاه هوشمند.

از آنجا می توانید هر تصویر یا ویدیویی را در دستگاه خود ذخیره کنید. برای انجام این کار در آیفون ، کافیست لحظه ای انگشت خود را بر روی یک تصویر نگه دارید و سپس روی “افزودن به عکس ها” در فهرست بازشو ضربه بزنید.

در iPhone ، روی ضربه بزنید "به عکسها اضافه کنید"

سپس به سوییچ خود برگردید و روی پایان ضربه بزنید.

روی کلید ضربه بزنید "پایان."

با این کار اتصال Wi-Fi بسته می شود و اندکی بعد ، تلفن هوشمند شما باید به طور خودکار مجدداً به نقطه اتصال Wi-Fi دلخواه شما متصل شود. در غیر اینصورت ، باید از تنظیمات دستگاه خود بازدید کرده و دوباره به صورت دستی وصل شوید.

اگر در آینده نیاز به انتقال عکس های صفحه بیشتر به Switch دارید ، می توانید آنها را به کارت یا microSD به رایانه یا Mac منتقل کنید.

متصل: نحوه انتقال تصاویر از سوئیچ نینتندو به کامپیوتر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*