نحوه انتقال Animal Crossing Island به یک سوئیچ جدید نینتندو


ابزار انتقال جزیره ACNH
نینتندو

عبور از حیوانات: افق های جدید بازیکنان می توانند با استفاده از Island Transfer Tool موجود در eShop نینتندو ، اطلاعات جزیره خود را به کنسول Nintendo Switch دیگری منتقل کنند. در اینجا نحوه انتقال یک جزیره یا یک بازیکن واحد آورده شده است.

ابزار انتقال جزیره نینتندو

با استفاده از ابزار جدید Island Transfer ، بازیکنان دو گزینه برای انتقال داده های خود به کنسول دیگر Nintendo Switch دارند. شما می توانید کل جزیره خود را به یک سیستم جدید نینتندو سوییچ منتقل کنید ، یا داده ها را برای هر بازیکن به جزیره خود منتقل کنید.

عضویت نینتندو سوییچ آنلاین برای انتقال داده مورد نیاز نیست ، اگرچه شما باید یک ابزار رایگان جداگانه را از فروشگاه اینترنتی نینتندو بارگیری کنید.

قبل از شروع این روند ، مطمئن شوید که مال شماست عبور از حیوانات: افق های جدید بازی به آخرین نسخه نرم افزار (حداقل 1.6.0 یا بالاتر) به روز می شود.

متصل: نحوه به روزرسانی بازی های نینتندو سوییچ

بارگذاری عبور از حیوانات: افق های جدید Island Transfer Tool به سیستم Nintendo Switch خود ، منوی اصلی را باز کنید ، به نماد “Nintendo eShop” رفته و “A” را در سمت راست Joy-Con فشار دهید تا برنامه باز شود.

انتخاب فروشگاه نینتندو سوییچ

سپس به دنبال “عبور از حیوانات: افق های جدید Island Transfer Tool ”و برنامه را در کنسول Nintendo Switch خود بارگیری کنید.

پس از اتمام بارگیری ، باید مطمئن شوید که نینتندو سوییچ قدیمی و جدید را به آداپتورهای برق متصل کرده اید تا از سو mal عملکرد جلوگیری کند.

کل خود را منتقل کنید عبور حیوانات جزیره

اگر می خواهید کل جزیره و همه ساکنان آن را به سیستم جدید Nintendo Switch منتقل کنید ، از این ویژگی استفاده کنید. این جزیره ، تمام پیشرفت ها و سفارشی سازی ، همسایگان حیوانات شما ، نماینده جزیره نشین ها و همه ساکنان دیگری که در این جزیره ایجاد شده اند ، کاملاً به سیستم جدید نینتندو سوییچ منتقل می شوند.

Animal Crossing: Game New Horizons و Nintendo Switch
Vantage_DS / Shutterstock

اگر دسترسی به منبع نینتندو سوییچ را از دست داده اید ، اگر پشتیبان گیری جزیره را فعال کرده باشید ، همچنان می توانید داده های پشتیبان را به سیستم جایگزین بازیابی کنید.

متصل: نحوه تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی جزیره خود “Animal Crossings: New Horizons”

برای انتقال این جزیره و تمام داده های آن ، دسترسی به کنسول خروجی Nintendo Switch و Switch جدید الزامی است. ارتباطات بی سیم محلی باید در هر دو سیستم فعال باشد ، اما نیازی به اشتراک آنلاین نینتندو نیست. یک کپی از عبور از حیوانات: افق های جدید هر دو سیستم نیز مورد نیاز است. اگر قبلاً با استفاده از همان حساب وارد کنسول جدید شده باشید ، به طور خودکار به نسخه خود دسترسی خواهید داشت عبور از حیوانات: افق های جدید از هر دو سیستم

پس از انجام انتقال ، نمی توانید جزیره خود را به سوییچ اصلی برگردانید و این جزیره دیگر در کنسول منبع در دسترس نخواهد بود.

برای شروع ، ابزار رایگان انتقال جزیره را از Nintendo eShop روی هر دو سیستم بارگیری کرده و مطمئن شوید عبور از حیوانات: افق های جدید به آخرین نسخه نرم افزار به روز شده است.

سپس حساب کاربری خود (و در صورت وجود حساب های اضافی) را به Nintendo Switch جدید منتقل کنید. با این کار همه اطلاعات کاربر منتقل می شود و داده ها ذخیره می شود ، به غیر از بیشتر بازی ها.

متصل: نحوه مدیریت و انتقال داده ها به نینتندو سوییچ

دو کنسول Nintendo Switch را کنار هم قرار دهید (اتصال دو سیستم به منبع تغذیه خوب است) و Island Transfer Tool را روی هر سیستم باز کنید. برای شروع مراحل انتقال ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

انتخاب ابزار انتقال جزیره

برای اطلاعات بیشتر می توانید روی “انتقال؟” کلیک کنید ، اما برای ادامه ، “بعدی” و “شروع به کار” را انتخاب کنید.

جزیره ابزار انتقال اطلاعات بیشتر

در سیستم مبدا ، “Source” را انتخاب کنید و “Yes” را انتخاب کنید تا نام جزیره خود را تأیید کنید. اگر عبور از حیوانات: افق های جدید به آخرین نسخه به روز نشده است ، نام مستعار کنسول شما به جای نام جزیره شما نمایش داده می شود.

در سیستم هدف ، “هدف” و “ادامه” را برای مرحله بعدی انتخاب کنید. وقتی کنسول منبع باز شد ، “ادامه” را انتخاب کنید و “انتقال داده” را انتخاب کنید.

جزیره انتقال ابزار هدف قرار انتقال

انتقال ممکن است مدتی طول بکشد و پس از اتمام ، پیام در هر دو سوئیچ ظاهر می شود. اطلاعات ذخیره شده اکنون در کنسول منبع حذف شده و در سیستم جدید وجود دارد.

انتقال به یک جزیره را برای انتقال آغاز کرد

راه افتادن عبور از حیوانات: افق های جدید در سوئیچ جدید خود برای ادامه بازی در جزیره خود. اگر می خواهید جزیره پشتیبان را دوباره در کنسول فعال کنید ، مراحل اینجا را دنبال کنید.

مال خود را منتقل کنید عبور حیوانات بازیکن دائمی

اگر می خواهید فقط یک ساکن را به یک نینتندو سوییچ جدید منتقل کنید ، از ویژگی انتقال ساکن در پخش کننده استفاده کنید. ممکن است شما در حال حاضر جزیره ای را با شخص دیگری در خانواده خود به اشتراک بگذارید ، اما اخیراً Nintendo Switch خود را خریداری کرده اید عبور از حیوانات: افق های جدیدو شما جزیره خود را می خواهید ساکن ، خانه ساکن و اکثر وسایلی که ساکن در آن ساکن است (از جمله انبار) در سیستم جدید نینتندو سوییچ به یک جزیره منتقل می شود.

نماینده جزیره نمی تواند جداگانه منتقل شود. با استفاده از ابزار ضبط داده می توانید نماینده محلی را به همراه کل جزیره منتقل کنید.

متصل: نحوه مدیریت و انتقال داده ها به نینتندو سوییچ

بازیکنان منتقل شده با حیوانات جدید به یک جزیره جدید منتقل می شوند ، بنابراین هر پیشرفت جزیره و همسایگان حیوانات در کنسول اصلی باقی می مانند.

برای انتقال این جزیره و تمام داده های آن ، دسترسی به سیستم خروجی Nintendo Switch و کنسول جدید الزامی است. ارتباطات بی سیم محلی باید در هر دو سیستم فعال باشد ، اما نیازی به اشتراک آنلاین نینتندو نیست. یک کپی از عبور از حیوانات: افق های جدید برای هر دو سیستم مورد نیاز است.

ساکن موردنظر شما برای اسکان مجدد باید اکنون در یک خانه (نه چادر) زندگی کند و امکان انتقال به جزیره ای که قبلاً هشت نفر از آن ساکن هستند وجود ندارد.

هنگامی که آماده انتقال جزیره خود به Nintendo Switch دیگری هستید ، ابتدا حساب کاربری بازیکن را به کنسول جدید منتقل کنید. از سیستم مبدا شروع کنید عبور از حیوانات: افق های جدید استفاده توسط هر کاربر دیگری (مانند نماینده جزیره). در صفحه عنوان ، دکمه “-” را در سمت چپ Joy-Con فشار دهید تا منوی “تنظیمات” باز شود.

منوی تنظیمات acnh

تام نوک در این صفحه از شما استقبال می کند. “انتقال به یک جزیره جدید” را انتخاب کرده و “انتقال یک ساکن دیگر” را از فهرست انتخاب کنید.

acnh به یک جزیره جدید نقل مکان کرده است

ساکن مورد نظر جهت انتقال به نینتندو سوییچ را انتخاب کرده و انتخاب خود را با “بله ، این درست است” تأیید کنید. برای ادامه “Ok” را انتخاب کنید.

روی هدف نینتندو سوییچ راه اندازی کنید عبور از حیوانات: افق های جدید با استفاده از کاربری که منتقل کرده اید ، “حرکت!” را از فهرست Timmy و Tommy انتخاب کنید. “بله ، من دارم!” را انتخاب کنید وقتی از شما سال شد که آیا قبلاً درخواست انتقال را ارسال کرده اید یا “شروع روند” را انتخاب کنید تا درخواست انتقال را جستجو کنید و انتخاب خود را تأیید کنید.

پس از “بسیار ممنونم که صبور هستید. همه چیز آماده است! “پیام نمایش داده می شود ، می توانید بازی را روی کنسول قدیمی ببندید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*